Skocz do zawartości

Nintendo Switch Lite - temat główny


pattro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Rozi
9 minut temu, messer88 napisał:

Nintendowcy czy gry jak np Zelda czy Mario Odyssey na tym ekraniku 720 nie będą trochę rozmazane?

Nie, wyglądają bardzo OK.

Odnośnik do komentarza

Mnie Mario nie porwał np. Jeden z gorszych Marianów dla mnie. 

Luigi zyskuje na TV. Brak wibracji czy innych bzdur- nie brakuje mi. 

Siłą wrzucałem Switcha na duży ekran dla Zeldy BOTW, ale na małym ekranie też sporo grałem.

Xeno nie wygląda tragicznie. 

 

 

Grunt, że nic nie trzaska i nie lata luźno pod palcami jak te joy cony w szynach. No i wyszedł niebieski lite- śliczny.

 

spacer.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zadowolony z zakupu.

Jedyne co mnie wkurza:

 

- sklep to poziom starego PS Store z PS3

- dużo mobilkowego szrotu

- kij w oko tym co nie dostosowują gier do trybu handheld (np. małe czcionki)

 

A tak poza tym wsio działa i miodzio ;)

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
On 6/6/2021 at 11:50 PM, poniedzialek1001 said:

Takie pytanie: mógłby ktoś porównać rozmiar ekranu Switch Lite’a do ekranu iPhone’a? Najlepiej 12 lub 11/XR. Jest porównywalny wielkością czy jednak Switch z racji bycia konsolą jest wygodniejszy? Dzięki z góry. 

 

Na google wszystko jest

 

Meghan Camarena auf Twitter: "Nintendo Switch Lite size compared to the  flagship Switch and my iPhone XR. It kinda feels like the evolved 3DS tbh!  Might be a bit nicer for someone

 

Ale granie na telefonie to nigdy mi nie podchodziło, (tak jak wole mały aparat fotograficzny niż telefon) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 6/15/2021 at 7:18 PM, poniedzialek1001 said:

O dzieki bardzo. Szukałem, ale nic nie mogłem znaleźć. 
Patrzę pod kątem tego czy davsie grać na iPhonie po podpięciu zewnetrznego kontrolera, a jak widać oba ekrany są porównywalne. 

 

mozesz sobie cos takiego sprawic pod iphone

 

image.png.53c46b8d98af1e0248439551d7223d74.png

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Też ostatnio odkupiłem Switcha i postawiłem na wersję Lite głównie dla gier, których nigdy nie udało mi się skończyć posiadając konsole stacjonarną. Jakoś w domu, ilekroć miałem okazję włączyć cokolwiek, to zawsze wygrywały konsole od MS/Sony bądź PC, z handgeldem jest zaś zupełnie inaczej i przy krótszych posiadówach sprawdza się rewelacyjnie. Nie do konca rozumiem narzekań na ekran 720 p - poprawcie mnie jeżeli się myle, ale miałem też switcha stacjonarnego - w Lite ekran jest mniejszy (5,5 cala?), podczas gdy wersja ze stacją dokującą ma 6,2. Obie wersje konsoli oferują tę samą rozdzielczość: 1280 na 720 pikseli., jednak mniejszy ekran Switcha Lite sprawia, że zagęszczenie pikseli jest większe; odpowiednio 267 PPI wobec 237 PPI, co powinno sie przekładać na bardziej wyraźny obraz właśnie w wersji Lite...

 

Podoba mi się to, że jest o wiele lżejszy, wygodniejszy, lepiej leży w dłoniach - ja osobiście właśnie takiej wersji switcha potrzebowałem!

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
W dniu 28.05.2020 o 20:06, creatinfreak napisał:

Etui spigen. Pierwsze wrażenia bardzo znajome, w końcu chyba od 4-5 lat codziennie dotykam takiego rodzaju gumy (3 telefony i teraz switch). W środku jest jakaś pleksa co mi się nie podoba bo moment zbiera paluchy i moment będzie porysowane, ale konsolkę ochroni. Jak młoda pójdzie spać to pogram i sprawdzę czy wygodnie się gra.2615809fd4e2b6ba92b08d666b01bd34.jpg

To może użyj szkła hartowanego? większość z nich już teraz ma powłokę oleofobową, zmniejszającą ilość zostawionych odcisków.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś z was pamięta ale pisałem że w moim switchu kilka dni po otwarciu pojawiły się zanieczyszczenia na ekranie od środka . Miesiąc to reklamowałam dzwoniłem wysyłałem zdjęcia i prawie zawsze pani twierdziła że zdjęcia nie doszły w piątek się pytali czy chce wymienić czy kasę . Napisałem że wymienić i nawet sam pojadę do sklepu to cisza a tu dzisiaj o 4 rano mail że jedzie do mnie switch. W paczce żadnej kartki że mam starą włożyć do paczkomatu czy coś zero maili i co teraz 705d661895a60838ed32b1de48c3ee3e.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.