Skocz do zawartości

Nintendo Switch Lite - temat główny


pattro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.09.2022 o 12:58, Madalened napisał:

Hej potrzebuje podpowiedz jakie gry mogę kupić na Lite bo nie ma zdjęć okładek na Allegro i nie wiem które są ok? 
dla 7 latki  np Zelda jeźdźcy smoków nowi itd

Polecam wejść na fejsbuka i dołączyć do grup switcha, tam często padają podobne pytania co dla swoich dzieci. Ewentualnie pisz priv. Ogólnie ciężko polecić coś bardzo ogólnie. Może to być nowe kirby, może być lego, Asterix XXL, yoshi, my brother rabbit...

 

Odnośnik do komentarza

Moja siostrzenica ma 7 lat i jej ulubiona gra to Mario 3D World (bowsers fury się jednak boi :D), Kirby and the forgotten Land no i widzę, że mocno też lubi te Pokemon darmowe co jest co się tam biją. Pokemon Unite.

Próbowałem jej pokazać Mario Odyssey to nie wiedziała gdzie iść i się wku*wiła (i tak w godzinę zaszła aż na pustynię to nie tak źle…) a np Rayman Legens było już za trudne i to mocno.

jeśli gra ma demo jak kirby albo ten pokemon czy rayman to warto przed zakupem wypróbować

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, agst napisał:

Warto pakować się w używanego Lite'a? Albo powystawowego? Czy raczej te Lite są wytrzymałe i nie ma co się bać, że trafi się jakiś skopany egzemplarz?

Warto, bo jest 2 razy tańszy, a cena 500 ziko za kozacki handheld to miazga. Jak Cię ktoś oszuka i ukryje wadę, to niezależnie od wersji. Ja kupiłem używkę, była w idealnym stanie, joycon nie driftowal, ekran ze szkłem i jak nowy, obudowa nie zarysowana. Zamieniłem na oled tylko przez kaprys. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Mam od kilku dni switcha lite. Ogrywając Metroid Prime zauważam że prawa gałka się czasem blokuje przy ruchu w lewo, co skutkuje brakiem ruchu kamery w zadanym kierunku lub jego skokowym/wolnym ruchem. Da się temu jakoś zaradzić? Konsolka jest używana kupiona za 500 ,miała mi chwilę potowarzyszyć,ale zdołała mnie do siebie przekonać i chciałbym ją zostawić sobie. Jakieś serwisy się tym zajmują wiecie może?

Odnośnik do komentarza

Powitać.

Pytanie mam do obeznanych, podłączał ktoś switcha lite do tv,widzę,że są takie przejściówki. Tylko teraz się zastanawiam jak to zrobić,żeby dodatkowo zesparowac pada z ps5 z switchem by komfortowo grać. Wiem że jest adapter od 8bitdo ale go też się podpina do switcha po USB c. Więc tak na mój chłopski rozum kombinuje że potrzebna była by przejściówka z USB C na USB A i USB C. W USB A adapter by sparować pada,a w USB C ta przejściówka na tv. Zabangla to ekoledzy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szajka napisał:

Powitać.

Pytanie mam do obeznanych, podłączał ktoś switcha lite do tv,widzę,że są takie przejściówki. Tylko teraz się zastanawiam jak to zrobić,żeby dodatkowo zesparowac pada z ps5 z switchem by komfortowo grać. Wiem że jest adapter od 8bitdo ale go też się podpina do switcha po USB c. Więc tak na mój chłopski rozum kombinuje że potrzebna była by przejściówka z USB C na USB A i USB C. W USB A adapter by sparować pada,a w USB C ta przejściówka na tv. Zabangla to ekoledzy?

 

 

 

Źle patrzysz, on podpina zwykłego Switcha pod TV. Lite nie ma wyprowadzenia sygnału wideo na USB C, nie da się go podłączyć pod TV.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...