Skocz do zawartości

Nintendo Switch Lite - temat główny


pattro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem okazji sprawdzić mocniej, ale na pewno lepiej niż te 4 osobne przyciski w dydku zwykłego switcha. 
Troche szkoda, ze nie zmienili początkowego ekranu podczas uruchamiania- te przesunięcie i click, przecież tego tu nie ma.

Konsolka premium nie wieje, ale jest lekka, poręczna, jako handheld i zastępstwo 3ds jak najbardziej. 
 

Jak miałem normalnego switcha i tak 3/4 czasu grałem w trybie handheld, wiec dla mnie spoko sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Pewnie kwestia przyzwyczajenia, wstępnie d-pad imo średni ma lekki opór i trzeba go docisnąć by była reakcja, pograłem w celeste i shovel kinghta i tak częściej kusiłem. Pewnie kwestia wyrobienia, nie jest to tragedia jak x360. Imo najbliżej do gameboy advence.

Odnośnik do komentarza

Tam nie ma nic :) 

Tylko z netem się łączy. 

 

Lubie nowości, ale nie w tej cenie ta zabawka. Idealnie jakby kosztowało to 749zł u nas. Wtedy spoko jako dodatek do normalnego Switcha. Aczkolwiek to N i nie ogarniają tematów online, chmury itp. Więc jedna konsola główna, bo na drugą z chmury nie przejdą postępy w grze- tutaj wada. 

 

Proste emu, wrzucić gry z GBC, DS, 3DS i byłoby pysznie. Ale to N, nie kuma tematu. A konsole by się sprawdziła idealne do takiego Super Mario 64 z DS :) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Tak sobie myśle, że jednak te wibracje w skyrimie mozna olać, jakoś przeszedłem gierke na pc z myszkiem i klawiaturem bez wibracji, więc brak wibracji w lite to nie dealbreaker, jestem ciekaw jak sie sprawdza w zeldzie botw, bo dam głowe że tam wibracja chyba miała jakiś impakt przy szukaniu koroków? Nie pamiętam. Jeszcze mario odyssey, jak rozwiązano rzut czapką pod siebie? Normalnym switchem trzeba bylo odpiac joycony i nim machnąć.

Odnośnik do komentarza

Sterowanie (podkręcanie w lewo i prawo) rzuconą czapką jest możliwe tylko machając joyconem. Możliwe, że coś jeszcze, ale z tego co pamiętam sterowanie było tak zaprojektowane, żeby grało się łatwiej machając łapami. Taki nieoficjalny niższy poziom trudności. 

Odnośnik do komentarza

Akurat teraz remont i do końca tygodnia przeprowadzka to się wytrzymałem z kupnem. No i póki co dalej się wstrzymam, ciekawe czy sytuacja będzie taka sama jak ze zwykłymi joconami. Jeżeli tak to będzie trzeba poczekać na kolejną rewizje :(

http://www.nintendolife.com/news/2019/09/uh-oh_weve_got_our_first_reported_case_of_drift_on_the_switch_lite

Odnośnik do komentarza

Ja wynienilem w tej chwili 8 analogów w tym jeden swój. W stacjonarce nigdy nie miałem takiego problemu. Tutaj analog zbudowany jest w taki sposób, że elementy przesuwaja się w środku i trą o siebie. Zebranie się syfu to tylko kwestia czasu. 

Budowa 

 



F0XVIX8JFSTJOWO.LARGE.jpg?auto=webp&widt

 

Absolutnym minusem jest pewnie utrata gwarancji przy rozkręcaniu konsoli i fakt, że żeby się dostać do analogów trzeba rozbebeszyć calutką konsolę. Gra nie warta świeczki. Chyba że ktoś będzie wysyłał do naprawy a po upływie 2 lat wymieniał na nową sztukę. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No ludzie kłamią, same z siebie uszkodzenia mechaniczne nie powstają, nie masz możliwości sprawdzenia jak typ grał, zyjemy wczasach guwnonewsów i clickbaitów, więc takie materiały do mnie nie trafiają. Ofc nintendo mogło by coś zrobić by takich cyrków nie było, no ale co zrobić. 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

No ok ale o jakiej skali my tutaj mówimy ?
Przecież zarówno problem analogów Duala 4 na premierę jak i dryfujących joyconów dotknął bardzo dużo osób, na świecie, sporo na tym forum w tym mnie.
A o sprzęt dbam od zawsze.

Jeżeli dryfujący analog uznajemy za "uszkodzenie mechaniczne" to tak, powstaje samo. Tak jak na filmie wyżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...