Skocz do zawartości

Nintendo Switch Lite - temat główny


pattro

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Orzeszek napisał:

No ludzie kłamią, same z siebie uszkodzenia mechaniczne nie powstają, nie masz możliwości sprawdzenia jak typ grał, zyjemy wczasach guwnonewsów i clickbaitów, więc takie materiały do mnie nie trafiają. Ofc nintendo mogło by coś zrobić by takich cyrków nie było, no ale co zrobić. 

 

A jak tam Twój Switch? 

Wszystko OK po ponad 2 latach, szyny trzymają nie nie mają luzu?

 

Jestem gościem, który o konsole dba i nawet pady trzymam w worku strunowym by się nie kurzyły lub trzymam w pokrowcu.

Każda konsola czyszczona regularnie, a Switch u mnie jak święty graal, a jednak i mi drift się zdarzył mimo tego, że dmuchałem, chuchałem i uważałem.

Według Twojej tezy jestem mięśniakiem, który katował kontroler by zrypać, a potem pisać na lewo i prawo, że Nintendo wydało bubel?  

Detektyw Pikachu :good:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
21 minut temu, giger_andrus napisał:

No ok ale o jakiej skali my tutaj mówimy ?
Przecież zarówno problem analogów Duala 4 na premierę jak i dryfujących joyconów dotknął bardzo dużo osób, na świecie, sporo na tym forum w tym mnie.
A o sprzęt dbam od zawsze.

Jeżeli dryfujący analog uznajemy za "uszkodzenie mechaniczne" to tak, powstaje samo. Tak jak na filmie wyżej.

No nie wiem, piszesz, że dbasz a sie psuje, no nie gra mi to, ja też dbam i jakoś nigdy nic nie serwisowałem. Może właśnie „dbasz” źle? Nie chodzi mi tu o slynne applowskie „źle trzymacie nasz telefon”, pracowałem w serwisie konsol były pady, konsole przenośne i wystarczyło spojrzeć na dłonie typa by stwierdzić co jest przyczyną rozpyerdolonych analogów i brudu, jak by za każde „ale ja dbam” dostawał złotówke bym miał ferrari.

Odnośnik do komentarza

Jedna strona medalu to używanie sprzętu niezgodnie z zaleceniami producenta. 

Ale druga to słaba jakość sprzętu, często na premierę. 

@Orzeszek dbam o sprzęt to znaczy, że robię wszystko co mogę aby służył mi jak najdłużej. Mam Amigę 500, mam ZX Spectrum, PSX itd. Wszystko na chodzie. 

Po prostu przyjmij do wiadomości fakt, że na analogi ze słabej jakości gumy, utraty zasięgu joyów, YLODY czy dryfowanie użytkownik może nie mieć wpływu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ta switch to słaba konstrukcja i rozumiem, że może coś sie wyrobić/rozyebać po jakimś czasie, ale nie po wyjęciu z pudełka czy po dwóch dniach „dbam o sprzęt” i mam roz(pipi)ane analogi.

 

po drugie jak zwykle kazdy ekspert na forum, pracuj w serwisie i miej doświadczenie, zostań zakrzyczany przez typów bo widzieli guwnofilmik na you tubie, ja mam problem to kazdy tak ma! 
 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

co nie zmienia faktu, że każdy ma taką konstrukcje w switchu, ofc jeden może być bardziej podatny, inny mniej podatny na dryfujące analogi, ale nadal to sie rozbija o czynnik ludzki, ale ok, żyjcie w swojej youtubowej bańce i teoriach spiskowych.

JA MU WIERZE XD

A JA MU (pipi)A NIE WIERZE I CO TERAS? XDDD

Odnośnik do komentarza

Też mam problem z dryfowaniem ANALogów (drugi switch, kupiony w maju tamtego roku) i co teraz? Czy, żeby ocenić solidność konstrukcji switcha trzeba pracować w serwisie czy wystarczy go... używać?

Orzech rozumiem, że początkowo przyczepiłeś się do filmiku, ale dalej już serio idziesz w kierunku kiedy praktycznie stwierdzasz, że problem do którego Niny oficjalnie się przyznaje wynika nie z marnej konstrukcji, a z winy ludzi. Stary, sam nie wiem... 

Odnośnik do komentarza

Naszym argumentem jest oficjalne stanowisko ludzi, którzy co prawda nie pracują w serwisie z konsolkami, bo tylko je robią, ale co najważniejsze ich logo widnieje na tym kawałku plastiku. Wydaje mi się to dosyć dużej wagi argument, ale zaraz, zaraz... Coś się zbliża! To...  O nie!!!!! To "NIE DBACIE O SPRZĘT, MI DZIAŁA:shotgun:

Dobrze, że mamy remis:obama: Było blisko. 

Odnośnik do komentarza

To już zależy od gry a nie samej konsoli. Co do Fire Emblem to prawda. Mam normalną edycję Switcha i osobiście uważam, że nie da się w to grać w trybie handheldowym bo czcionka nie jest dopasowana do tak małego ekranu a na dodatek w zależności od sytuacji czcionka w tej grze jest różna (menusy mają inną wielkość, dialogi, ikonki tutoriali etc). Tak jednak już gdzieś tutaj koledzy forumowicze wrzucali screeny z takowych cRPGów jak Divinity i czcionka była super czytelna i bez problemu można by było postawić konsolkę na np. biurku i grać z joyconami w łapach. Kwestia gry i ogarnięcia developera :dunno:

Odnośnik do komentarza

joy-cony joy-conami, xbox one x to jest dopiero awaryjne (pipi).

Widzę, że wywolalem wesolosc u blantiego, rozumiem ze pierwsze freezy jeszcze przed toba :)

Podejscie serwisu tez podobne do nintendo - wszystko dziala prosze pana i odsylanie po 10 razy xD

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.