Skocz do zawartości

The Lord of the Rings - 2022 - Amazon Prime


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 odcinków jednej wielkiej nudy, Galadriela do zaorania, ciągle mina srającego kota, wiecznie wkurzona, nikogo nie słucha. Brakuje tu ciekawych postaci, noo jakieś są, ale drugoplanowe, więc szybko się o tym zapomina.

Takie 5/10, nic ciekawego niestety.

Na plus, widać hajsy i to tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli najlepsze w tym serialu jest krasnoludka księżniczka, Elrond i czarny elf to wiedz, że coś jest na rzeczy. Ale tak całkiem serio. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony rolą księżniczki. No mega fajnie wypada i charyzmatycznie w porównaniu do jej wywiadów i tutaj muszę przeprosić. Aktor, który gra tego śniadego elfa również bardzo przyjemny. Jest bardziej elfi niż ta cała zgraja bialaskow. Ale jakie to jest nudne. Przecież gdyby nie świat władcy pierścieni dawno bym tego nie oglądał. Jestem na 4 odcinku i w ogóle nie ciśnie bym dalej oglądał. Nie chcę porównywać do GoT, bo trochę różne seriale, ale ostatnio zacząłem kontynuować właśnie grę o tron po kilkuletniej pierwsze od 6 sezonu i oderwać się nie mogę, a o władcy? Jakby jutro skasowali to za tydzień bym nie pamiętał 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
35 minutes ago, ginn said:

Jestem bardzo społeczny, tolerancyjny i akceptuje wiele trendów kulturowych, no ale nie sądzicie, że Strong Female wjechał twórcom za mocno? 

 

Ale w sensie, że Galadriela? Wiesz, jest tak, że trzeba 10000h nauki i praktyki żeby być mistrzem w jakieś dziedzinie, obojętnie jakiej. Galadriela żyje w serialu już kilka tysięcy lat, miała czas się nauczyć walczyć. A jeżeli chodzi o charakter to raczej crazy ass bitch to jest a nie strong female. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja jestem po 4 odcinkach i pasuję. serial jest ch,ujowy, nudny i słaby, że szkoda czasu; porównanie z dupy ale kończę oglądać sukcesje i tam po skończonym odcinku odliczam kiedy odpalę nowy. a władcę odpalałem za karę, no ale tak to jest jak ważniejsze od dobrego scenariusza, ciekawej fabuły, dialogów i wyrazistych postaci. chwalenie się doborem aktorów ze względu na ich kolor skóry, orientacji seksualnej itd. zaorać

 

ciekawe czy/jak bardzo zgwałcą BR-a ;/

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie Switch z Diablo 2 to bym zasnął na tym serialu. Wszyscy go oglądamy ale nie wiadomo po co. Największe i przeważające odczucia to po prostu nuda a na drugim miejscu nienawiść do Garadieli. Diablo 2 jest proste fabularnie więc nie tracę nic z gry a dzięki niej wiem co się dzieje w serialu. Bo niby dużo ale jest to pokazane w sposób nudny. Ciekawe, że osiągnęli coś takiego w tak magicznym świecie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bielik napisał:

Najnowszy odcinek tragedia, ten serial nie potrafi trzymać tempa. Ciekawe jak za tydzień będzie wyglądał finał, na fajerwerki się nie nastawiam, ale szokujący jest fakt, że sezon nie przedstawia żadnej konkretnej zwięzłej historii. 

Jest historia strong woman i kolorowych uciskanych wiecej obecnie nie trzeba a jak masz jakies zastrzezenia homofobiczny rasisto to nieogladaj.

A serial to kupa smierdzacej kupy nawet wizualnie jest najwyzej poprawnie.

.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, kudlaty88 napisał:

Jest historia strong woman i kolorowych uciskanych wiecej obecnie nie trzeba a jak masz jakies zastrzezenia homofobiczny rasisto to nieogladaj.

A serial to kupa smierdzacej kupy nawet wizualnie jest najwyzej poprawnie.

.

Serial jest mocno przeciętny i momentami nudny, ale pisanie że wizualnie jest słaby to już gruba przesada. Akurat to jedyne co trzyma poziom i do czego nie można sie przyczepić. To jest to topka seriali, widać ogromny budżet. No i kurwa czarnych uciskanych tez tu nie ma, elf jest akurat dobrze napisany i aktorsko też bardzo dobrze sobie radzi, a jedyny zarzut to to że nie jest biały, no jak tak może być. A krasnoludka na która był hejt to jest postać trzecioplanowa i ma 5 minut czasu antenowego. Zabawnie tylko wyglada, że jest jedynym czarnym krasnoludem w całym serialu.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...