Jump to content

Oceń okładkę PSX Extreme 265   

23 members have voted

1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 265

Recommended Posts

57 minut temu, number_nine napisał:

gdzie niby masz te literówki? Korekta działa tak jak powinna i będę tego bronił

No i wywalczył "Komurczaka" u Rogera w zapowiedzi Kakarott :dynia:

• Thanks 1
  • Haha 1

Kurde, mam dysonans i kilka pytań :)

-gdzie zniknęło top11 i czy wróci?

-gdzie jest teraz siedziba redakcji? 

-W ilu procentach PE jest powiązane z PPE? 

Numer spoko, tyle że czasu nie mam by spokojnie poczytać. Podoba mi się relacja z Gamescomu, zawsze lubiłem takie papierowe, dziennikarskie spojrzenie. Szkoda że zniknęło moje ulubione, "zaje.bongo" ale wiem że co jakiś czas do niego wracacie.

Tekst Myszaqa sprawił mi wielką frajdę, mam nadzieję że ten zwyrol zostanie na dłużej. Horrory rządzą!

Więcej nie czytałem. W kestii "o rany płatne promocje fotele dżojstiki!" to mam na to wyklepane. CDA i Pixel od dawna tak robią, nie widzę tu problemu.

a) TOP 11 - system był mocno powiązany z PPE - ankieta szła wraz z zapką numer, głosowanie z zarejestrowanych kont, opcja 3 głosów, ukryte wyniki. Myślałem, czy tego nie dawać na forumku, ale tu np. ankieta nie ma opcji ukrywania, więc wyniki były cały czas dostępne. 

b) Redakcja - numery niezmiennie zamykamy na Cedrowej. 

c) W procentach chyba tego nie da się określić :). PE i PPE to dwaj różni właściciele, ale choćby poprzez fakt, że kilka osób wciąż działa tu i tu, to jakieś powiązanie jest :). 

1 godzinę temu, aux napisał:

Kurde, mam dysonans i kilka pytań :)

-gdzie zniknęło top11 i czy wróci?

-gdzie jest teraz siedziba redakcji? 

-W ilu procentach PE jest powiązane z PPE? 

Numer spoko, tyle że czasu nie mam by spokojnie poczytać. Podoba mi się relacja z Gamescomu, zawsze lubiłem takie papierowe, dziennikarskie spojrzenie. Szkoda że zniknęło moje ulubione, "zaje.bongo" ale wiem że co jakiś czas do niego wracacie.

Tekst Myszaqa sprawił mi wielką frajdę, mam nadzieję że ten zwyrol zostanie na dłużej. Horrory rządzą!

Więcej nie czytałem. W kestii "o rany płatne promocje fotele dżojstiki!" to mam na to wyklepane. CDA i Pixel od dawna tak robią, nie widzę tu problemu.

Top 11 jakoś pomyślimy jak to ogarnąć może głosowanie na forum zamiast PPE? Redakcja ma siedzibę tam gdzie miała tutaj nic się nie zmienia. PSX i PPE to dalej bliskie sobie media, na gamescomie też robiliśmy wspólną relację, wydawcy utrzymują bardzo bliskie kontakty. 

Edited by Roger

3 godziny temu, Roger napisał:

Top 11 jakoś pomyślimy jak to ogarnąć może głosowanie na forum zamiast PPE?

Byleby tylko @_be_ nie liczył głosów :pawel:

• Haha 5

W dniu 1.09.2019 o 13:44, Perez napisał:

Chwilę trzeba na dotarcie się całego cyklu, u nas też niektóre tematy (PDF) na początku wymagały dopracowania, więc liczę, że wszystko się z czasem unormuje :).

PDFy padaka. Choć ostatnio dostałem miłego maila, że przepraszacie i by napisać jak nie dostałem do Konrada a w dodatku w ramach przeprosin w środę dostanę Pixela 52. Pomyślałem super... Ale kolejny mail nie przyszedł :( Chyba że to nie wczorajsza środa miała być ;)

11 godzin temu, marbel007 napisał:

PDFy padaka. Choć ostatnio dostałem miłego maila, że przepraszacie i by napisać jak nie dostałem do Konrada a w dodatku w ramach przeprosin w środę dostanę Pixela 52. Pomyślałem super... Ale kolejny mail nie przyszedł :( Chyba że to nie wczorajsza środa miała być ;)

Odezwij się plis na maila rlapinski@idea-ahead.com - ogarniemy zaległe PDF-y. 

8 godzin temu, Perez napisał:

Odezwij się plis na maila rlapinski@idea-ahead.com - ogarniemy zaległe PDF-y. 

Ja co prawda dostałem PE ale obiecanego Pixela już niestety nie. 

11 godzin temu, Perez napisał:

Czyń to samo, co wyżej napisałem. 

No ale chyba nie tak to miało działać :facepalm:

Mam wrażenie że ten komunikat miał oznaczać, że już wszystko ogarnęliśmy i automat będzie działał bez zarzutu.

Na tyle co mi wiadomo, to juz teraz przy tym najblizszym numerze powinno byc OK. Plus docelowo powstaje dedykowana strona PE, gdzie bedzie znacznie latwiej o wszelkie dostepy do PDF-ow. To dosylanie to niestety jeszcze pozostalosci po tych wczesniejszych problemach.

W dniu 13.09.2019 o 18:47, chris85 napisał:

Ja co prawda dostałem PE ale obiecanego Pixela już niestety nie. 

Ktokolwiek dostał tego Pixela? Napisałem tego maila jak Perez sugerował i i tak to nic nie dało. Więcej płaszczyć się nie będę, ale swoje zdanie o całej sytuacji z prenumeratą już mam...