Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Apple TV +

Featured Replies

Zwrocilem uwage na Apple TV + bo:

 

Jest rok trialu wiec warto sprawdzic

Na sam serial The Morning Show z Jennifer Aniston ktory ma taki sam budzet na epizod jak kazdy z ostatniego sezonu Gry o Tron

Przeznaczyli na nowe seriale 6 bilionow $

Jest tansze od Netflixa

Ciekawy lineup seriali

Ilosc napisow i sciezki audio zjada konkurencje na sniadanie

Wbudowanie w sprzet od apple jako natywna aplikacja

 

 

Co myslicie?

  • Replies 1.1k
  • Views 332.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Zajawka 2 sezonu Severance - premiera 17 stycznia 2025. Szkoda, że tak długo jeszcze trzeba czekać, liczyłem że będzie jeszcze w tym roku.    

  • 1 miesiąc za darmo dla wszystkich. https://redeem.services.apple/pl-pl/morningshow-offer-2025-emeia

18 minut temu, _Forum_ napisał:

Ilosc napisow i sciezki audio zjada konkurencje na sniadanie

 

Przekonałeś mnie.

44 minuty temu, _Forum_ napisał:

(...)

Przeznaczyli na nowe seriale 6 bilionow $

(...)

:obama:

nI0UL4O.jpg

1 godzinę temu, _Forum_ napisał:

Zwrocilem uwage na Apple TV + bo:

 

 

Na sam serial The Morning Show z Jennifer Aniston ktory ma taki sam budzet na epizod jak kazdy z ostatniego sezonu Gry o Tron

 

 

Co myslicie?

giphy.gif

" Ilosc napisow i sciezki audio zjada konkurencje na sniadanie "

 

z tego co czytałem to prawie każda pozycja ma PL napisy, ale PL audio to jest może z 5 póki co.
Co do contentu to tam w tej chwili niewiele jest, niewiele co się nie oglądało - nowości.

 

Z nowych podszedł mi bardzo For All Mankind - misje Apollo i te czasy, świetny, ode mnie na propsie!

  • Author

Blantman przeciez ten serial nie zapowiadal sie na jakis hicior ale jest ok z tego co widze a temat zalozylem po obejrzeniu trailera, oceny dla mnie bez zaskoczenia. Odpalilem na chwile film o Sloniach i innych zwierzakach. Na Retinie wyglada rewelacyjnie a zdjecia sa swietne. Co do napisow to w koncu nie ma podzialu na regiony. Do tego serial Amazing Stories od Stevena Spielberga moze byc swietny

Te słonie o których wspominasz to tylko chodza cały odcinek i szukają wody, tyle akcji.

Obok Planeta Ziemia czy Nasza Planeta netflixa to nawet nie stało

 

Jeśli apple będzie inwestować w nowe produkcje to za jakiś rok coś się nazbiera napewno do obejrzenia, wiadomo od razu piramid nie zbudowano.

Anyway fajnie, że założyłeś temat ogólny :hi:

Edited by Fanek

  • Author

Dzieki, TV+ zasluguje na temat bo dla uzytkownikow iPadow, Macow i wiekszych iPhonow rewelacyjnie sie spisuje a ten film o sloniach wyglada swietnie i poza tym jest tez o innych zwierzakach ktore spotykaja po drodze a poza tym ciekawy jest ich instynkt i na pewno obejrze kiedys. Co do Morning Show, pewnie troche osob ocenialo z innych urzadzen niz Apple wiec ocena w dol. Apple TV+ jest stworzone bardziej na domyslne odtwarzanie na iPadach i MacBookach wiec troche gorsze doswiadczenie beda mielu uzytkownicy innych urzadzen. Mam nadzieje w przyszlosci na jakas subskrypcje ktora pozwoli na przyklad wypozyczyc 2-3 filmy tygodniowo z calen biblioteki filmowej Apple jezeli jest to mozliwe

14 godzin temu, _Forum_ napisał:

Przeznaczyli na nowe seriale 6 bilionow $

Wow, przeznaczyli na seriale kilka razy więcej niż całe apple jest warte :pawel:

 

P.S. W angielskim billion znaczy miliard.

  • 1 month later...

Ktoś korzysta? Jestem po pierwszym odcinku Morning Show i jest świetnie, dobry serial się zapowiada. Technicznie sama aplikacja to mistrzostwo świata, a w porównaniu do (pipi)apki HBO GO to całkowicie inna galaktyka

Wlasnie sie zastanawiam. W 4k w sumie tylko Netflix bo Amazon do mnje jakos na razie nie przemawia. Apple tv ma coraz lepszą ofertę seriali i filmów.

Póki co to kupić na miesiąc, obejrzeć wszystko i zapomnieć na pół roku. Niewiele jest po prostu. Gdyby nie rok za darmo to bym się pewnie nie zainteresował.

 

No ale morning show całkiem ok. Do tego apka na samsungu chodzi bardzo dobrze i nic nie przycina, a filmy w świetnej jakości.

Ja też mam rok za darmo, więc w sumie spoko. Może przez rok się rozkręci. Morning Show bardzo ok. Z rozpędu z żoną obejrzeliśmy 5 odcinków, wciąga. Fabuła dość prosta, ale świetnie zagrana. See i ten serial o kosmosie też się fajnie zapowiada

W dniu 31.12.2019 o 00:40, Koleś88 napisał:

Wlasnie sie zastanawiam. W 4k w sumie tylko Netflix bo Amazon do mnje jakos na razie nie przemawia. Apple tv ma coraz lepszą ofertę seriali i filmów.

Amazon ma na razie znacznie lepszą ofertę niż Apple. Rozumiem brać Apple jak już się wszystko co było warte na Netflix i Amazon oraz HBO go obejrzało. Czemu ci Amazon nie podchodzi?

  • 3 months later...
  • Author

Nowe filmy i seriale na Apple TV +: 

 

The Banker - film o z Samuelem L. Jacksonem o walce o rownouprawnieniach murzynow w latach 60-ch, Home Before Dark o dziewiecioletniej dziennikarce, Amazing Stories od Stevena Spielberga i The Mythic Quest o ludziach ktorzy stworzyli popularne RPG. Poza tym za 2 tygodnie dokument o Beastie Boys :banderas:

 

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.