Jump to content

Perez

PSX Extreme 268 + Kalendarz Gracza 2020

Oceń okładkę PSX Extreme 268  

21 members have voted

1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 268

• 1
      2
    • 2
      1
    • 3
      1
    • 4
      2
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      5
    • 9
      1
    • 10
      4

Recommended Posts

Prenumeruje od 2014. Do zmiany wydawcy, przypadki kiedy szmatławiec nie dochodził na czas, można było policzyć na palcach jednej ręki. Trzy razy dotarł nawet już w poniedziałek. 

Z Pixelem cyrk się zaczął gdzieś od połowy 2016, obecnego numeru dalej brak. 

4 godziny temu, Perez napisał:

@Mitra podrzuć mi na perez@psxextreme.pl swoje dane z prenumeraty, kopnę w kostkę kogo trzeba, aby Ci to sprawdzili. 

Poszedł mail.

Załatwione. Wielkie dzięki za pomoc. 

Edited by Mitra

Nabyłem pismo w lokalnym kiosku, z kalendarzem wszystko w porządku nie przyklejony ;-)

Dostałem numer na Mikołajki i też wszystko ok było, ale papier to je.bie straszliwie jakby ktoś farbą olejną go przeleciał. Jeszcze nie czytałem gazetki, ale w kalendarzu @Perezznowu jest błąd z Andrzejkami, które są 29 listopada. W kalendarzu 2019 było to samo. No i Dying Light 2 w grudniu 2019 i Dying Light 2 w czerwcu 2020 to słaby pomysł.

Okładka ok, troche za ciemna.

Edited by Plugawy

No aleee Andrzejki wszedzie, gdzie sprawdzalem, sa jako noc z 29 na 30 listopada i w kalendarzach oznaczane sa jako 29 listopada.

55 minut temu, Perez napisał:

No aleee Andrzejki wszedzie, gdzie sprawdzalem, sa jako noc z 29 na 30 listopada i w kalendarzach oznaczane sa jako 29 listopada.

Ha, to ja widocznie całe życie źle obchodziłem, dzięki xD

@Perez

Chciałem zapytać jak to w końcu jest,  że z jednej drukarni wychodzą " felerne" i „normalne„ egzemplarze, bo tak jak pisałem wcześniej u mnie po stronie 26 jest strona 19, a później jest ok . A nie słyszałem/czytałem, aby ktoś miał podobnym przypadek.

4 godziny temu, milupl napisał:

@Perez

Chciałem zapytać jak to w końcu jest,  że z jednej drukarni wychodzą " felerne" i „normalne„ egzemplarze, bo tak jak pisałem wcześniej u mnie po stronie 26 jest strona 19, a później jest ok . A nie słyszałem/czytałem, aby ktoś miał podobnym przypadek.

Kazdy numer sklada sie z 8-stronicowych skladek (czyli maszyna drukuje 8 stron). Potem te skladki sa skladane ze soba i najwyrazniej z jakiegos powodu u Ciebie w numerze nie poskladalo sie po kolei. 

Podeslij mi info na perez@psxextreme.pl i ogarniemy.

@SoQ_ "Zakupy w wirtualu". Napisałeś; "Kupienie produktu w cyfrowej dystrybucji nie oznacza, że będziemy mieli do niego dostęp po wsze czasy". Zgoda, np; Sony/serwery mogą paść itp. "Tytuły bywają bowiem zdejmowane z wirtualnych półek". No bywają, ale dla osoby która kupiła grę przed wycofaniem np z pss to nie problem. Kilka tygodni temu pobrałem OutRun Online Arcade bez problemów (historia transakcji/zakupów/lista pobierania).

Edited by Alastor84

Kiedy Wasz kolejny 269 numer będzie dostępny? Jest szansa by można było kupić jeszcze  w tym roku pod koniec Grudnia po Świętach?