Jump to content

Velius

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod V: Free-For-All

Recommended Posts

Ok, zrobione. Poprawilem i powinno byc ok. Z duzej litery :)

Edited by _Forum_

Ja ostrzegam że raczej nie będę aktywnie brać udziału mam tyle gier że nie przejem wszystkiego. Plus abonamenty jak origina  (they are bilions. tropico) czy game pass (imperator) mocno drenują moją wish liste :) Chętnie tu będę zaglądał może coś z partyzanta kupie ale nie traktujcie mnie jak pełnoprawnego członka zabawy :) po 3 latach czas na przerwę :)

• Upvote 1

10 minut temu, blantman napisał:

Ja ostrzegam że raczej nie będę aktywnie brać udziału mam tyle gier że nie przejem wszystkiego. Plus abonamenty jak origina  (they are bilions. tropico) czy game pass (imperator) mocno drenują moją wish liste :) Chętnie tu będę zaglądał może coś z partyzanta kupie ale nie traktujcie mnie jak pełnoprawnego członka zabawy :) po 3 latach czas na przerwę :)

Uhmmmmm :D

W dniu 3.12.2019 o 17:23, Matriks_1111 napisał:

Jak tam Panowie budżet w tym roku? Promocje na Providencie już znalezione czy jednak Bocian? :dynia:

Mi się udało otrzymać SODEXO w robocie, więc będzie się działo:)

W tym roku będzie skromnie (remont kapitalny mieszkania mnie wydoił...), ale i tak będę mikołajem :D

Podobno start winter sale 19 grudnia, niedobrze, bedzie trzeba wytrzymac te 2-3 dni zeby było blizej swiat. No i przypominam ze przewaznie wszystkie promki wskakuja po kilku godzinach od startu, czasem nawet 10 godzin moze to zajac, zanim sobie cos kupicie.

Spoiler

Przypominam o porządkach na wishlist :cool:

No Panowie, moje konto było w uśpieniu do właśnie tego momentu! Już nie mogę doczekać się aż ruszy akcja i będą latać prawdziwe bomby na lewo i prawo, ahh już czuję tą magię świąt. U mnie święta w tym roku nieco inaczej bo spędzam je na Wyspach, więc mogę mieć trochę okrojony budżet, ale na pewno nie uchronicie się przed moim prezentowym ostrzałem!! <3

Jezu jak uwielbiam to co tu się dzieje co roku, wiem że forumek już tak nie hula jak kiedyś, ale cieszy mnie że ta akcja cały czas ma miejsce, chociaż nie do końca mi się  podoba to że mamy "free-for-all" bo tak można było wejść w temat i rzucić okiem kto bierze udział w wydarzeniu i wybrać sobie ofiarę, a jak się ma trochę tych znajomych na steam ( ponad 100 na liśćie ), to czuję że może ktoś mi umknąć jeśli chodzi o prezenty. Może zrobimy po prostu przypominajkową listę zeszłorocznych mikołajów?

• Like 1

Jeszcze tydzień do Winter Sale a ten juz straszy :obama:

Nie robilem listy bo tylu ostatnio partyzantów, że bałem sie kogos pominac, ale może spróbuje. Miejmy nadzieje ze bedzie to wiekszy sukces niz infografika Rayosa.

• Upvote 1
  • Like 1

Zaczeło to sie w tym tygodniu ale nie chcialem wrzucac zeby ludzie nie zaczeli wariowac przed swietami, wiec umownie w spojler.

Spoiler

Dziekuje Pan @Rayos :obama:

rdr2.png

Spoiler

Dziekuje Pan @tomzacz :obama:

onimusha.png

Spoiler

Dziekuje Pan @Bzduras :obama:

re7.png
CV.png

• Like 1

Spróbuję jak mogę, chociaż jeden większy prezent (skończy się pewnie na wydaniu całej kasy :kaz:)

Plus dostałem prezent przed Winter Sale od @WolfVeto za co dziękuję :rayos:

unknown.png