Jump to content

Sign in to follow this  
Square

GOTY 2019 - nominacje

Recommended Posts

Disco Elysium proszę dodać, do kandydatów na GOTY. Chyba, że ta lista jest czysto konsolowa, to do najbardziej oczekiwanych w 2020.

Edited by Rozi
  • Upvote 2

Pewnie Disco jest super, ale wiekszosc tu gra tylko na konsolach, to nie wroze sukcesu.

Patrz drugie zdanie w takim razie.

Dorzuciłbym jeszcze do indyków Valfaris.

• Upvote 1

Remake/remaster: Medievil

• Upvote 1

Zapomniałem o najważniejszym :obama: 10 grudnia wjeżdża Showdown i King of Cards do Shovel Knight, proszę o dodanie do najlepszych DLC tego roku.

• Upvote 1

GOTY:

Super Mario Maker 2 

Pokemon Sword/Shield

Najbardziej oczekiwana gra 2020:

Xenoblade Chronicles DE

W dniu 29.11.2019 o 23:14, suteq napisał:

A Plague Tale: Innocence jakoś średnio mi pasuje do indyczków, to jest bardziej gra AA.

Sporo z tej listy tak chyba średnio do indyków pasuje.

W dniu 29.11.2019 o 23:33, Rozi napisał:

A to nie wyszło w 2018?

W dniu 30.11.2019 o 08:07, Gregor var Emreis napisał:

Zeldy w rimejkach brakuje

Jakiej Zeldy?

Najlepszy indyk: Return of the Obra Dinn (co prawda na pc wyszło w zeszłym roku, ale na konsole w tym, więc chyba nominacja ok, cnie?)

Najbardziej oczekiwana: Spelunky 2 :banderas:

11 minut temu, MBeniek napisał:

więc chyba nominacja ok, cnie?

Nie wiem, taka sama sytuacja co z tym co podał Rozi, ni to remaster ni remake, a tylko zwykły port(?). To tak jakby w przyszłym roku dodawać Death Stranding do listy GOTY, bo wyjdzie na PC.

Ale to może niech więcej osób się wypowie, zawsze można później dodać.

No i przypominam, że w ankiecie każdy będzie miał po jednym głosie w każdej kategorii.

Myślę, że skoro jest to forum bardziej konsolowe niż pecetowe, to raczej powinno się brać pod uwagę datę premiery na konsolach. Dzięki czemu w tym roku nagrodzi się RotOB, a w przyszłym Disco Elysium :lapka:

W dniu 29.11.2019 o 15:27, Square napisał:

potem będzie głosowanie, które zostawimy na ok 3 tygodnie

Może niech głosowanie zakończy się wraz z premierą jakiejś większej gry w 2020? Z tego co sprawdzam to będzie to Dragon Ball Kakarot , które wychodzi 16. stycznia. Swoją drogą db też można wrzucić do najbardziej oczekiwanych tytułów. 

Brak na liście The Surge 2 w kontekście GOTY (wnoszę o umieszczenie) jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale brak Call Of Duty Modern Warfare 2019 to już bardzo nieśmieszny żart:dunno:

1 godzinę temu, Square napisał:
W dniu 29.11.2019 o 23:33, Rozi napisał:

A to nie wyszło w 2018?

Na konsole teraz dopiero.

• Upvote 1

Do GOTY (ale i do rozczarowań) dorzuciłbym jeszcze The Division 2. No i APEX Legends do GOTY. A także to The Surge 2 - gierka zasługuje na nominację.
A z rozczarowań usunąłbym Sekiro - jasne, że sporo osób się odbiło, ale to powszechnie uznana i chyba wyłącznie chwalona gierka.

54 minuty temu, Wredny napisał:

z rozczarowań usunąłbym Sekiro - jasne, że sporo osób się odbiło, ale to powszechnie uznana i chyba wyłącznie chwalona gierka.

Skoro się znalazła w rozczarowaniach to widocznie jednak nie :reggie:

To, że jakiś tytuł jest w rozczarowaniach to nie znaczy, że od razu jest słaby. Co więcej, ktoś może dobrze oceniać gierkę, a równocześnie uważać ją za rozczarowanie, bo liczył na zdecydowanie więcej i myślał, że będzie gotg, a tu fałszywy mesjasz.

• Upvote 2
  • Thanks 1

Rozi już wymienił moje goty disco elysium to dodam jeszcze inne 2  gry z mojego top

FIRE EMBLEM THREE HOUSES !

Total war three kingdoms

Na pewno lepsze od ponad połowy kandydatów.

Indyki proszę dodać

Fell seal: arbiter's mark

Chyba na konsolach wyszło Obra dinn więc warto moje goty sprzed roku znowu promować:)

Dlc z zasady mam w dupie

Remake też

Rozczarowanie dodałbym

Bards tale 4 directors cut bo chciałem dać grze szanse miała być poprawiona w wersji reżyserskiej a jest tak samo s(pipi)ona. 

Sinking city też niestety bym tu dał. Wyszedł średniak a zapowiadało się o wiele lepiej. 

Najbardziej oczekiwany tytuł zapomnieliście o (pipi)a najważniejszym

Baldur's Gate 3 

Do indyków poproszę dopisać Children of Morta

Czy naprawdę z całego forum tylko ja w to grałem? :dog: