Jump to content

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy

ASX

Recommended Posts

Wygląda na to że nie niedługo zejdzie kolejne embargo na testy Xsx, tym razem chyba pokażą jak nowa konsola ulepsza stare gry (słynne darmowe remastery które Xbox robi za darmo, a konkurencja żąda za nie pieniądze)

W dniu 10.10.2020 o 09:47, Daddy napisał:

Ciekawe ploty:

Na wczorajszym trailerze power your dreams przewija się halo, ac valhalla i podobno nowa gra sci-fi.  

Ploty że TI robi SF wzorując się filmie Interstellar pojawiały się długo przed PD. W tym roku pewnie zobaczymy zapowiedź ich gry.

Interstellar to rewelacyjne kino, ale jako motyw przewodni do gry? Na pewno nie gra klasyczna gra akcji, więc raczej coś w stylu gry drogi? Tylko czy poza wrażeniami audio wizualnymi można oczekiwać dobrego gameplayu? 

Dobre sci-fi przygarnę z otwartymi rękami, wątpię aby Bethesda była to w stanie dostarczyć w postaci Starfield, więc może i nowe studio zaskoczy pozytywnie. Obrazki sugerują że mają rozmach skurczybyki. 

Jestem odrobinę zaintrygowany.

To tylko ploty więc nie ma czym się jarać jak nie będzie oficjalnej zapowiedzi.

Też bym przygarnął dobre SF na miarę ME1-2 czy coś w poważniejszych klimatach  :reggie:

55 minut temu, Daddy napisał:

W tym roku pewnie zobaczymy zapowiedź ich gry.

Ja już przestałem wierzyć. Z drugiej lepiej jakby z tych szumnych zapowiedzi o AAAA wyszedł od razu kosior, a nie Halo Infinite. :lapka: 

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja już przestałem wierzyć. Z drugiej lepiej jakby z tych szumnych zapowiedzi o AAAA wyszedł od razu kosior, a nie Halo Infinite. :lapka: 

Ale hi to będzie kosior, klapy przez całą przyszłą generację nie dostaną takiego mp w tych swoich cinematic experiencach i znowu pozostanie mp w tlou z PS3. :)

• Downvote 1
5 minut temu, Rozi napisał:

Co to jest?

Hiperbola. The Initiative to ma być dream team najlepszych zawodowców z branży + budżety MSu co ma zaowocować wyj,ebaną w kosmos giereczką.

ale z Halo Inifinite tez miało być podobnie, a po 5 latach nie wyglądało to zbyt porywająco (delikatnie rzecz ujmując)

@lpcl no singiel jak singiel, ale multik to będzie klasa :banderas:

• Haha 1

TI nie robi gier/gry AAAA  lol, raz gdzieś takie bełkot się przewinął i później szmatławce jak ppe powtarzają do dziś że AAAA, to już dawno zdementowane przez studio.

Posiadam Takstar Pro 82, kosztowały 250 zł. Są niesamowicie wygodne, prawie jakbyś przyłożył poduszkę do uszu. Przewód długości 2,2 m, podobno nowsza rewizja ma krótszy 1,6 m.

Dźwięk szczegółowy, basu nie brakuje grają czysto. Scena jak na zamknięte słuchawki rewelacja.

Wątpię żeby było coś lepszego do wyrwania w pułapie cenowym jaki podałeś. Niska impedancja sprawia że powinny zagrać nawet z kontrolera, czy telefonu.

Dla mnie rewelacja, świetne do muzyki a do gierek to już overkill.

Bezprzewodowych nigdy nie brałem pod uwagę, więc o takich niewiele mogę napisać.

Edit. Są też rebrandy tych słuchawek w postaci Cooler Master MH751 z odpinanym mikrofonem, ale podobno poduszki nieco słabszej jakości. 

Dochodzi jeszcze wersja od Takstara w postaci modelu GM200. Kolorystyka pozostaje kwestią gustu, ale jest z mikrofonem jeden z przewodów dołączanych do zestawu.

Edited by Dalhi
  • Upvote 1
12 hours ago, Ukukuki said:

Mam pokaźną kolekcję gierek na pierwszego Xboxa oraz 360 i to jest super wiadomość ale nie widzę sensu w moim przypadku kupować nowego xboxa tylko dla wstecznej a resztę mam na PC ;/ 

U mnie trochę podobnie
Cieszę się, że xbox będzie miał wsteczną, ale pewnie i tak nie będę w stare gry grał za dużo. Będzie to raczej satysfakcja, że moje stare zakupy są uszanowane i mam większy działający backlog. 

Edited by C1REX
24 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

no co by nie mówić MS naprawdę nie reklamuje swojego sprzętu żadnym kosiorem graficznym

ba, nie powiem żebym zobaczył na nim coś co można nazwać faktycznie next-genowym

To fakt, chociaż " u konkurencji" nie mam specjalnie poczucia, żeby było wybitnie lepiej..

3 minuty temu, izon napisał:

To fakt, chociaż " u konkurencji" nie mam specjalnie poczucia, żeby było wybitnie lepiej..

Chodzi o to, że Sony pokazało już dwie gry które rzeczywiście wątpie aby dało się uruchomić na obecnej generacji, czyli Demon Souls i Ratcheta. Coś tam pokazują jeśli chodzi o szybkie czasy ładowań gier dedykowanych nowemu sprzętowi. MS za bardzo skupia się na wstecznej.

Miesiąc do premiery The Medium, czyli w sumie na chwilę obecną jedyną grę w pełni next-genową na XSX, a prawie nic z niej nie pokazano. Chciałbym zobaczyć jakiś dłuższy gameplay, może czasy ładowania takiej gry. Jakiś kop w klatę jeśli chodzi o przeskok.

Mam hype na nową generację, ale nie mam wielkich zaległości jeśli chodzi o Microsoft. Chciałbym zobaczyć coś faktycznie next-genowego.

Edited by Paolo de Vesir
  • Upvote 2