Jump to content

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy

ASX

Recommended Posts

27 minut temu, PIOTR8642 napisał:

Panowie, nie wiecie może kiedy wychodzi Microsoft Flight Simulator na XSX? Ta gra miażdży graficznie, a skoro jest w gamepassie to chyba nie powinniśmy długo czekać na wersje konsolową?

Na razie wiadomo, że "ma wyjść", ale bez szczegółów. Ten tytuł nie widnieje na liście tytułów startowych XSX, więc na razie bym się nie napalał. Może w okolicach launch window, kto wie.

Bateria do pada. Play & Charge Kit vs Eneloop. Chyba postawię na produkt PanaSonika - wizja uwolnienia się od kabla jest kusząca. Takie będą ok? W przedsprzedaży pojawiła się nowa bateria MS (dedykowana Series X|S). Wiadomo jaką ma ona pojemność? Eneloopy na jednym ładowaniu podziałają dłużej?

7 minut temu, Aleks napisał:

Bateria do pada. Play & Charge Kit vs Eneloop. Chyba postawię na produkt PanaSonika - wizja uwolnienia się od kabla jest kusząca. Takie będą ok? W przedsprzedaży pojawiła się nowa bateria MS (dedykowana Series X|S). Wiadomo jaką ma ona pojemność? Eneloopy na jednym ładowaniu podziałają dłużej?

eneloopy ale nie przepłacaj

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-eneloop-bq-cc55-4x-r6-aa-pro-2500mah-6412993209

• Thanks 1
56 minut temu, balon napisał:

Żadnych Play and Charge, gdy można mieć dwie pary akumulatorków z ładowarką za podobne lub mniejsze pieniądze.

Przy xone tak miałem, ale zgubiłem gdzieś ładowarkę i akumulatorki, więc myślałem że coś innego teraz spróbuje.

Dobra zamówię z Ikea.

• WTF 1

„Enlisted utilizes the new version of Dagor engine – the one that the military online simulation game War Thunder and brutal online shooter Cuisine Royale use. A Proprietary Ray Traced Global Illumination system makes sure that the in-game lighting is natural in appearance, reacts to game events like explosions and object destruction and will work better on the Xbox Series X|S thanks to ray tracing hardware support on the platform. The Xbox Series X version will work at 4K resolution, Xbox Series S works at 1440p, while in both cases, a stable 60 frames per second are achieved.”

Gra będzie na Series X śmigać w 4K 60 fps, ma również posiadać trochę fizyki, to wystarczy żeby ja zobaczyć.

Enlisted will be part of Xbox Series X|S launch line-up as a Game Preview title and a timed console exclusive. A ‘Founder’s pack’ purchase will be required to get access to the game.

Cokolwiek to jest ten Founders Pack. 

When will the game or first campaigns be released?

«

We plamn to launch Early Access in 2020. Before the Early Access there will be several stages to gather opinions and feedback and to adjust the game balance: Closed Alpha test, Closed Beta test and Early Access. Alongside, we’re eager to launch the Early Access with a quality and feature set as close to the final version as possible. After Early Access launch there will be only optimization, balance and polishing work. Early Access will last for a few months.

Jest potencjał jak gdzieś mi mignęły kampanie - Moskwa, Berlin, Tunezja i Normandia. 

5 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Z Cole Trainem :banderas:

Z tego co pamiętam to w judgment można było grać colem, ale akurat byłbym za tylko wtedy gdy był w swoim primie a nie jak jest już stetryczały. W sumie moja ulubiona postać z Gearsów.