Jump to content

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy

ASX

Recommended Posts

@balon

Tego Ci raczej nikt teraz nie powie z dokładnością w 100%. Zależy też od softu w TV. Jak podłączysz konsolę to możesz sprawdzić jakie rozdziałki w jakim odświeżaniu możesz odpalić. Dopiero to da Ci gwarancję na 100%.

1 godzinę temu, balon napisał:

W związku z tym, że ostatni raz na PC grałem jakieś 25 lat temu:problem: i nigdy nie widziałem k/s w większej wartości niż 60 to mam pytanie.

Naprawdę jest taka różnica 60 vs 120? Na papierze, wiadomo x2, ale dla mnie sztywne 60 jest tak płynne, że nie wyobrażam sobie jak to może śmigać. Oczywiście nie chodzi mi pod granie w jakieś esporty, czy skillowe fps w multi.

Tylko w pro gamingu ma to jakieś większe, zauważalne znaczenie, ale zeby to wszystko miało sens to pad,tv i internet nie powinien mieć praktycznie laga, w świecie konsol to tylko marketing i próba sprzedaży większej ilości TV.

1 godzinę temu, balon napisał:

W związku z tym, że ostatni raz na PC grałem jakieś 25 lat temu:problem: i nigdy nie widziałem k/s w większej wartości niż 60 to mam pytanie.

Naprawdę jest taka różnica 60 vs 120? Na papierze, wiadomo x2, ale dla mnie sztywne 60 jest tak płynne, że nie wyobrażam sobie jak to może śmigać. Oczywiście nie chodzi mi pod granie w jakieś esporty, czy skillowe fps w multi.

Odpaliłem FM7 na PC z licznikiem FPS i było w okolicach 80/90. Czuć różnice. W Horizon też. 

W przypadku COD też czuć różnicę, ale jak mam 68 czy 90, to ja bez licznika nie widzę różnicy. Na takim pływaniu nie odczuwam zmian, ale jak mi spadnie do 50 i mniej to już wiem że klatki spadły. Więc nie wiem czy zobaczę 60/120. 

Obstawiam że większość nie zobaczy różnicy. Kwestia input laga, matrycy, to wtedy te fps mają znaczenie w takim CS.

36 minut temu, Figuś napisał:

Pierwszy materiał z naszego rynku

(pipi)a jedna z największych redakcji w Polsce i oni nie mieli nawet One S na stanie, żeby zrobić lepsze porównanie padów?

10 minut temu, MYSZa7 napisał:

(pipi)a jedna z największych redakcji w Polsce i oni nie mieli nawet One S na stanie, żeby zrobić lepsze porównanie padów?

Nie zmieniam swojego zdania i X ląduje u mnie na premierę ale trzeba przyznać, że M$ dał dupy z tym, że nie ma chociaż jednego killera graficznego na start nowej konsoli. Wiem, że to kwestia czasu ale jednak tu i teraz jakiś tytuł startowy byłby mile widziany.

No na ten moment brak konkretnych tytułów startowych na Series X to jedyny minus dla mnie. Choć 9 dni później wychodzi Cyberpunk 2077, więc myślę, że brak tytułów startowych nie będzie mi doskwierał aż tak bardzo.

1 minutę temu, izon napisał:

Nie zmieniam swojego zdania i X ląduje u mnie na premierę ale trzeba przyznać, że M$ dał dupy z tym, że nie ma chociaż jednego killera graficznego na start nowej konsoli. Wiem, że to kwestia czasu ale jednak tu i teraz jakiś tytuł startowy byłby mile widziany.

Z tego co wiem to nie miałeś wcześniej xone, więc spokojnie możesz traktować jako taki tytuł Horizona4. Sądzę, że FH4 + smart delivery zerwie szczenę na dobrym tv z hdr i wydaje mi się, że to będzie najładniejsza gierka pierwszego miesiąca (dwóch) next genów, a do tego w 60 k/s. 

Jak ktoś nie miał XO to wchodząc w XSS/X z gamepassem nie powinien narzekać bo będzie miał w co grać i najważniejsze tytuły w większości dostaną updaty pod nowe konsole. Gorzej jak ktoś posiadał w tej genracji konsole MSu. Prawdziwe nowe i nextgenowe exy nie wcześniej jak za dwa lata w obu obozach, do tego czasu nadrabianie starszych tytułów i nowości third party

• Upvote 1

Ja na premierę ogram "Gears Tactics", ale bardziej niż brak innych exów martwi mnie to, że nasz polski oddział znowu wybiórczo traktuje polskie wersje. Po tym jak dodali wersję PL do Sea of Thieves, drugiego Ori, czy też nawet Bleeding Edge, aż dziwne jest to, że olali taką markę jaką jest Gears of War i nie dali napisów do "Tactics". 

18 minut temu, MYSZa7 napisał:

Choć 9 dni później wychodzi Cyberpunk 2077, więc myślę, że brak tytułów startowych nie będzie mi doskwierał aż tak bardzo.

O to to to!

No i to :reggie:

Spoiler

XONE kolekcja.JPG

• Like 1
  • Haha 2
2 minuty temu, Wredny napisał:

O to to to!

No i to :reggie:

Ukryj zawartość

XONE kolekcja.JPG

Eeeeej a gdzie New Super Lucky Tale???

Uuuaaa Crackdown3 w pudle. Pewno 1 z 3 kopii fizycznych w PL XD 

2 godziny temu, ASX napisał:

Przeczytałem jakie komentarze wypisuje maciomaniak na ppe

tenor.gif

A jaki masz z tym problem? 

Na PPE jestem tak neutralny jak to możliwe, ale plaga ludzi którzy zabijaliby tam w imie Xboxa/PS jest chora. 

23 minuty temu, balon napisał:

Z tego co wiem to nie miałeś wcześniej xone, więc spokojnie możesz traktować jako taki tytuł Horizona4. Sądzę, że FH4 + smart delivery zerwie szczenę na dobrym tv z hdr i wydaje mi się, że to będzie najładniejsza gierka pierwszego miesiąca (dwóch) next genów, a do tego w 60 k/s. 

Dlatego nie narzekam, a wjeżdżam w świat Xboxa na pełnej (pipi)ie:D

Matek przyjacielu ty lepiej nam napisz gdzie to przez ostatnie 15 lat pisałeś o grach 

wredny swietna kolekcja ale podziwiam zbieranie gier w pudełkach ja pudła porzuciłem praktycznie już w czasach x360

• Downvote 1