Jump to content

ASX

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy

Recommended Posts

To, że nie lubisz jakiegoś gatunku nie sprawia, że gra jest "śmieciem". Ja zdecydowanie bardziej wolę zagrać w Gears Tactics czy Halo Wars niż w Uncharted czy Spidermana.

• Haha 1

Izi w amoku myli swoje zaczepki rodem z CW z rzeczową rozmową.

Może pora odejść od komputera i np. zjeść schaboszczaka z rodziną?

To pyerdolenie co komu ma sie podobać jest tak irytujące a zarazem kompletnie dla mnie nie zrozumiale. 

Serio wychodzą pod koniec roku kolejne za(pipi)iste sprzęty. Gier od pyty i gdybym mial go więcej to nawet bym dorzucił Switcha ale wiem, że z takim backlogiem i rozgrzebanymi grami, mija sie z celem. 

Nic tylko cieszyć jape ale gdzie nie wejdziesz to jad spuszczony jak w roku 2000. Wtedy to jeszcze bawiło, teraz to po chuy sie wypowiadać o jakiejkolwiek gierce bo zostaniesz od razu sprowadzony do gleby, że gust chuyowy, że chuyowa twoja konsola, że twoja stara rucha sie z kolędownikami. Serio, kogoś to bawi to chuya pana naszego? :notbad: starych ciuli graczy. No nie, qurwa no nie. 

• Upvote 2
  • Like 1
  • Thanks 2

Posted (edited)
17 minut temu, 20inchDT napisał:

Nie, dzięki. Nowy Xbox mi wystarczy w zupełności.

No mało gier wychodzi z tego gatunku na konsolach, a jak już są porty to zepsute - jak np XCom. Słabo być fanem RTS i mieć tylko konsole, na której przez całą generacje wyszły 2 gry.

Edited by easye

Posted (edited)

Oho zaczyna się wykręcanie kota ogonem.

Fun fact. Xbox Game Studios ma w tym momencie zapowiedziane 13 nowych gier. Od gier średniobudżetowych po duże produkcje AAA. Gierki singlowe jak i tytuły sieciowe. Kontynuuacje i rebooty starych tytułów oraz nowe IP. W dodatku tylko 2 gry z tych 13 nalezą do świętej trójcy.

Cały przekrój gatunków. Oczywiście jest możliwość że znajdzie sie jakaś osoba na świecie której nie spodoba się żadna z tych kilkunastu gier, ale zakładam że to raczej trolling easyego

W tym roku wydadzą też więcej gier first party niż w 2017, 2018 i 2019 łącznie. Nie żeby to było jakieś osiagnięcie, ale pisanie że nic się nie zmieni i dalej czeka nas HaloGearsyForza to jakis grubszy trolling albo zaklinanie rzeczywistości

Edited by ASX

To tylko izi, dzisiaj atakuje na dwóch frontach, w du.pie się przewraca od tych wolnych dni.

• Haha 1

Ori ma być pierwszy tytułem w 120fps na sexa. FM8 niby nowe system zawieszenia, ciśnienia opon , ciśnienia atmosferycznego ,glinkowanie oponami toru itp . 

Nic o nowej (ciekawej)karierze ,a nadtym nachciałbym aby popracowali

Ostatnie FM jakie miałem obcykane całe to 2 która technologicznie była jeszcze z czasów pierwszego xboxa. Muszę w końcu wrócić do tej serii bo jest fenomenalna. 

4 godziny temu, easye napisał:

Trzeba sie jarac jak Daddy, bo inaczej to już CW? 

Swoje negatywne zdanie można wyrazić w cywilizowany sposób jednak ty tego nie potrafisz bo twoje posty wyglądają jak skupisko przypadkowych słów wypluwanych we frustracji bo ktoś się jara tym w co zagra na Xboksie. 

Posted (edited)

No Suteq Ty to będziesz wniebowziety, jak niedlugo w końcu odpalasz swoje ulubione gierki pokroju State Of Decay w 60 fpsach z grafiką xD

3 godziny temu, DumaDyma napisał:

Ori ma być pierwszy tytułem w 120fps na sexa. FM8 niby nowe system zawieszenia, ciśnienia opon , ciśnienia atmosferycznego ,glinkowanie oponami toru itp . 

Nic o nowej (ciekawej)karierze ,a nadtym nachciałbym aby popracowali

O kurde ładny Master Race, w końcu w CW do drogiej konsoli będzie można doliczac cenę telewizora, jak niektórzy monitory liczyli do kompow. Nie powiem, szykuje się niezły wydatek, do nowych konsol na 99% trzeba będzie kupić nowy telewizor, no chyba że jedynymi grami w 120 fpsach będą indyki pokroju Ori. 

Edited by easye
  • Sad 1
  • Downvote 2

dobra wyjdź juz stad bo daddy cie juz wyjaśnił a sam jestem bezużyteczny jak chłopak z mocą serca z kapitana planety

Dad, jak Ty żeś mnie zaimponował w tej chwili.

6 godzin temu, II KoBik II napisał:

Nic tylko cieszyć jape ale gdzie nie wejdziesz to jad spuszczony jak w roku 2000. Wtedy to jeszcze bawiło, teraz to po chuy sie wypowiadać o jakiejkolwiek gierce bo zostaniesz od razu sprowadzony do gleby,

Jeśli masz argumenty po swojej stronie, to sprawa jest otwarta. - i sam możesz sprowadzić hejterów na glebę ( pytanie, komu się jeszcze chce...)

1 godzinę temu, easye napisał:

Nie powiem, szykuje się niezły wydatek, do nowych konsol na 99% trzeba będzie kupić nowy telewizor, no chyba że jedynymi grami w 120 fpsach będą indyki pokroju Ori. 

Nie sądzę, żeby taki ficzer się pojawił, a jeśli już, to jako mega niszowa ciekawostka.  Nawet na PC granie w 120 FPS praktycznie nie istnieje.

7 godzin temu, easye napisał:

co to już nie można wyrazic swojego zdania na temat słabych zapowiedzi? 

Można wyrazić swoje zdanie. Wiadomo że można wiele zarzucić Xbox Games Studios w tej generacji, począwszy od małej ilości wyprodukowanych gier, skupienie się na świętej trójcy, czy małą ilość gier AAA a kończąc na wypuszczaniu niekompletnych gier na premiere (Ahoj Piraci!).

Sam licze na to że następna generacja przyniesie zmiane na lepsze i  dostaniemy więcej dobrych gier, więcej nowych IP i ciekawych ponysłow, a mniej brzydkich, średniaków.

Ale nazywanie calej zapowiedzianej biblioteki, w tym gier Obsidianu, które dopiero co wypuściło bardzo dobre Outer Worlds czy Forzy, która chwile temu sam się zachwycałes - "śmieciami" to chyba przesada która niewiele ma wspólnego z merytoryczną krytyką.

18 minut temu, ASX napisał:

bardzo dobre Outer Worlds

Bardzo dobry to miała początek ta gra, ale im dalej w las tym gorzej, ale widać światełko w tunelu :)

Ja tam się jaram, tym co robi M$ bo to oznacza to że chińczyki też będą musiały wziąć się do roboty, z czego oba obozy powinny być zadowolone:potter:

Outer Worlds było bardzo średnie, ale to wciąż nie sprawia, że Obsidian nigdy nie zrobiło nic dobrego. Jeżeli MS nie będzie odwalać szajsu i poganiać ludzi, to pokażą na co ich stać. Ja się bardzo cieszę, że MS kupił studia robiące RPGi, bo to mój ulubiony gatunek i tylko mnie utwierdzili w przekonaniu, że ich następna konsola jest dla mnie. W tej generacji michałek mi w ogóle nie drgnął na myśl o żadnym exie z ps4. Szkoda, że ND robi te kapiszony, bo wolałbym coś w stylu Crasha czy Jak & Daxter. Może jakiś dev od MS zrobi jakąś kolorową platformówkę. Chciałbym Conkera z tym poyebanym humorem.

Mnie się podobało Outer Worlds i miło spędziłem kilkadziesiąt godzin:dunno:dobra gra, nie próbowałbym robić z tego jakies porażki obsidianu.

Ale zgadzam się że oceny były odrobine przehajpowane, czuc było ograniczenia budżetowe. Ludzie byli chyba  spragnieni rpgów.

Tym niemniej czekam co wysmażą nastepnego. Outer Worlds to z tego co wiadomo był mały projekt w porównaniu do tego nad czym pracuje większość zespołu

Zastanawiam się czy Microsoft wyda jakąś grę w uniwersum Marvela. Sony ma Spidermana, Nintendo MUA, Square Enix Avengersów - Microsoft mógłby dostać Strażników Galaktyki 

Posted (edited)

Jak Xbox to poproszę X-menów. Cellshading i ta kreska - byłoby wspaniale. Najlepsze co ma Marvel, bo wiadomo, że Batmana nic nie pobije :ragus:

08b531b10fee8b33f7cc04e58140b3b7.jpg

Edited by 20inchDT
  • Upvote 1

26 minut temu, funditto napisał:

Microsoft mógłby dostać Strażników Galaktyki

Strażników robi już Eidos Montreal/Square Enix (przecieki sugerują, że ma to być loot-shooter).

Po Tomb Raiderze Microsoft potwierdził że nie będzie więcej kupować  exów third party. Więc exy w stylu Batmana są wykluczone