Jump to content

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy

ASX

Recommended Posts

3 minuty temu, Faka napisał:

Na telefonie nie jestem zalogowany, bo konsola xbox nie przypisana do tej aplikacji.

To otwórz appke. Tak jest gdzieś w prawym górnym rogu konfiguruj konsole/dodaj konsole. 

1 hour ago, Michał102 said:

Póki co konsola pracuje praktycznie bezgłośnie, na ale przy ściąganiu gier to i prosiak był cichy.

Ona jest nieprawdopodobnie cicha na razie. Gram od ponad godziny w Horizona i jest tak cicha, że mógłbym iść spać w tym samym pomieszczeniu, szum ulicy przy zamkniętych oknach jest głośniejszy. Może kiedyś się to zmieni, może nowe gry ją bardziej zmęczą, ale na razie to jest niesamowite.

8 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Działa komuś 120hz 4k? U mnie połączone kablem z zestawu do soundbar, pokazuje, że TV nie obsługuje emoji2357.pngemoji2357.png

A podłącz bezpośrednio do tv i sprawdź, bo może soundbar nie przepuszcza tyle.

4 minutes ago, PiPoLiNiO said:
25 minutes ago, Square said:
A podłącz bezpośrednio do tv i sprawdź, bo może soundbar nie przepuszcza tyle.

No właśnie soundbar przepuszcza i ma wszystkie hdmi 2.1.

Najpierw sprawdź bezpośrednio z TV upewniając się, że wybrałeś port 2.1

Jesli zadziała, to problemem jest soundbar. Jeśli nie zadziała, to tv. Przynajmniej będziesz wiedział gdzie jest problem. 

No i oczywiście wszystkie kable też muszą być 2.1 i najlepiej nie za długie, bo też może być problem z sygnałem. 

Edited by C1REX
W dniu 16.09.2020 o 23:31, 20inchDT napisał:

QR jakie to jest dobre . Trochę Forzy , nie mija 10s już napierdzielam w dooma . To tak na rozruszanie palców można rozgrzanym usiąść na spokojnie do RDR2 co zajmuje następne 10s 

Edited by DumaDyma

Masakra ale zachwyt. Po pudełku i jakości wykonania odpaliłem gierki.

Nowy Assassin mega ostro i płynnie, dobry hdr - no sztos szczególnie na nowym TV 65 cali 

Ori 2 w „6k” Panie Boże jakie to piękne, dla mnie top3 najładniejszych gier ever

No i na koniec rodzynek GTA4 - cudownie płynnie to chodzi. Jako, że kocham tę grę i poprzednie przejścia robiłem na ułomnej wersji na PS3 to teraz mam ekstazę. Do tego świetnie daje radę auto hdr. Tylne światła w naszym aucie wyglądają meeeega

Dobra w kolejce FH3 i Alan Wake. Boże jak jest dobrze :banderas:

Edited by balon

Ok może info dla kogoś ważne. Quick resume działa między jedną gra na płycie i grami cyfrowymi. Nie działa między dwoma płytami. Szkoda liczyłem że gra się freezuje i jak potem wyjdę do menu i wejdę do innej zmieniając płytę zadziała:pawel: no cóż spodziewałem się tego życie nigdy takie piękne nie jest. No ale loading w AC i yakuza miodzio szybko. Jak porównam z odyssey na Xbox one x albo yakuza 6 na ps4

Wszystko super tylko ściąganie gier na moim łączu to patologia. Jedyne co ściągnąłem to Gears 5. Zamierzam ściągać przez noc. Powiedzcie mi, jak załaduje kolejkę pobierania i wyłączę konsolę (mam ustawione instant on) to będzie mi pobierać? Apka na telefonie coś nie chce mi współpracować z konsola, wywala jakiś błąd. 

Ale ta kultura pracy! Konsola włączona od godziny 13 bez przerwy i nie słychać absutnie nic 

• Piotrgr changed the title to Klawiatura + mysz xbx series X