Jump to content

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy

ASX

Recommended Posts

też nie lubie CGI, moim zdaniem takie zapowiedzi nic nie dają bo nie pokazują a żaden sposób gry, szczerze to już wole dostać screenschota z gry.

nowe gry na horyzoncie to MFS, Psychonauts 2 i Halo Infinite, reszta zapowiedzianych gier wyjdzie w nieokreślonej przyszłości. Już po lipcowej prezentacji było to wiadome, więc ciężko aby ktoś był teraz zaskoczony z tej sytuacji.

Moim zdaniem, jeśli komuś zależy na nowych grach to teraz lepiej już kupić PS5 gdzie konsola ma bardzo fajny pierwszy rok i już za kilka miesiecy wychodzi Ratchet i Returnal,. Bo na xboxie na razie jest bieda.

Niestety te CGI też są potrzebne i dobrze, że MS parę ich dał bo przynajmniej człowiek wie na co czeka, są w ciężkiej D niestety więc lepsze to niż siedzenie cicho w temacie.

Jak by w tym roku rzucili Forzę/Halo i tego Everwilda bidy by nie było a szczerze wątpię aby samym Halo żyli na te rok.

44 minuty temu, ASX napisał:

można mieć  i trzeba mieć oczekiwania, ale trzeba też patrzeć realistycznie bo produkcje gier AAA to dzisiaj 6-7 lat. Nie się wyczarować gier z kapelusza, dobre, dopracowane gry wymagają czasu.

Mnie to bardziej dziwi inwestowanie hajsu w takie crapy jak battletoads czy crackdown. No nikt mi nie wmówi, że mniej opłacalne byłoby podkupienie jakiegoś eksa na rok, bez kitu. 

Ori 2 to świetna, przepięknie wyglądajaca i brzmiąca  gra i najlepszy tytuł  w jaki grałem w minionym roku, pomimo tego że to gra AA :dunno:

• Upvote 1
8 minut temu, Figuś napisał:

no przecież fani się domagali :)

Tam jak mówią uważaj czego sobie życzysz. Niektóre gierki to tak jak niektóre filmy powinny pozostać w pamięci a nie rozmieniać się na drobne. 

Edited by lpcl
9 minut temu, ASX napisał:

nowe gry na horyzoncie to MFS, Psychonauts 2 i Halo Infinite, reszta zapowiedzianych gier wyjdzie w nieokreślonej przyszłości. Już po lipcowej prezentacji było to wiadome, więc ciężko aby ktoś był teraz zaskoczony z tej sytuacji.

Mfs to nie jest nowa gra, psychonauts to multiplatform przekladany i przekladany wiec dla powiedzmy fanow marki zostaje Halo ktore na dzien dzisiejszy to wiecej znakow zapytania niz opublikowanych screenow. No nikt mi nie powie ze nie wyglada to zalosnie tym bardziej patrzac na potencjal w ilosci devow i te mocarstwowe plany. Generalnie ten rok zapowiada sie zalosnie bo ps5 walczy exami na rok i gierkami z ktorych tez nie wiadomo co koniec koncow wyjdzie ale przynajmniej jest na co czekac.

Start tej generacji jest lepszy niz poprzedniej ale i tak dziwny. Ms wygladal na lepiej przygotowany, porzadniej wykonana konsola i generalnie humorek gituwa tylko o grach zapomnieli. Sony dramatycznie sie rozkrecalo i wygladali jakby konsole skrecali na szybko na kolanie po zapowiedzi xsx ale jakims cudem wygrzebali kilka gierek. No zobaczymy jak ten rok wyjdzie ale to juz troche ostatni gwizdek na dowiezienie gier przez microsoft. Jak w 2022 nie wyjda z 3-4 pelnoprawne next geny AAA to juz troche robienie sobie jaj bedzie

• Upvote 1
3 minuty temu, ASX napisał:

Ori 2 to świetna, przepięknie wyglądajaca i brzmiąca  gra i najlepszy tytuł  w jaki grałem w minionym roku, pomimo tego że to gra AA :dunno:

Ori tak ale to nowa marka a nie gra sprzed 20 lat, będąca w pamięci niektórych jako jakiś mega sztos. 

Wymienianie MSF wśród normalnych gier dla GRACZY omajgad. Popularność tego tytułu wzięła się z ponadprzeciętnej oprawy graficznej, zwykły gość nie żaden odmieniec włączył, zobaczył ładne widoki i msf-uninstall.exe

1 minutę temu, schabek napisał:

Mfs to nie jest nowa gra, psychonauts to multiplatform

czyli co nie mogę czekać na MFS bo to nie nowa gra, a Psychonauts 2 bo to multiplatforma? xd jakieś chore teorie

2 minuty temu, lpcl napisał:

Ori tak ale to nowa marka a nie gra sprzed 20 lat, będąca w pamięci niektórych jako jakiś mega sztos. 

odnosiłem się do postu wezyra który pisał że nie kojarzy gry AA która nie dorównuje jakości tytułom AAA, więc mu przypomniałem

1 minutę temu, Bielik napisał:

Wymienianie MSF wśród normalnych gier dla GRACZY omajgad. Popularność tego tytułu wzięła się z ponadprzeciętnej oprawy graficznej, zwykły gość nie żaden odmieniec włączył, zobaczył ładne widoki i msf-uninstall.exe

Nie gadaj sam mam zamiar polatać nad Sosnowcem. W końcu chcę dotrzeć do legendarnych i najbardziej urzekających miejsc na naszej planecie. 

• Haha 1

zróbcie może jakąś liste w które gry można grać bo są dla normalnych graczy

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

a ja odpowiedziałem, że to piękny cherry picking, bo na jedno ori przypada mnóstwo drewniaków

ale to ty dzwonisz. mówisz że nie przypominasz sobie jednego więc podałem ci jeden

Sam czekam na mfs ale napisales ze mfs to nowa gra a ja napisalem ze to nie jest nowa gra bo to nie jest nowa gra. Na psychonauts nie czekam tylko napisalem ze to multiplatform bo to multiplatform. Spokojnie asax, nie ma co doszukiwac sie ataku na sile. Przesylam gorace usciski na czwartek.

4 minuty temu, ASX napisał:

czyli co nie mogę czekać na MFS bo to nie nowa gra, a Psychonauts 2 bo to multiplatforma? xd jakieś chore teorie

2 minuty temu, ASX napisał:

zróbcie może jakąś liste w które gry można grać bo są dla normalnych graczy

ale to ty dzwonisz? mówisz że nie przypominasz sobie jednego więc podałem ci jeden

Ty no prędzej zrobię listę symulatorów autyzmu jak MSF, ETS2, symulator wózka widłowego itp xd 

Na pewno są to gry na które cała rzesza posiadaczy sprzętu z ekosystemu MS czeka.

5 minut temu, lpcl napisał:

Nie gadaj sam mam zamiar polatać nad Sosnowcem.

i nie oszukujmy się bo większość pobierze, przeleci nad swoją wiochą i wyjebie grę z dysku, no może schabek będzie chciał przelecieć nad cyrkiem na wiejskiej w wwa, reszta się odbije przez sterowanko tak jak w Elite Dangerous

2 minuty temu, Figuś napisał:

i nie oszukujmy się bo większość pobierze, przeleci nad swoją wiochą i wyjebie grę z dysku, no może schabek będzie chciał przelecieć nad cyrkiem na wiejskiej w wwa, reszta się odbije przez sterowanko tak jak w Elite Dangerous

Ale tam jest jakaś opcja dla noobów lotniczych tj. gałka do przodu i podziwianie widoczków. 

ASX musisz zrozumieć, że gracze chcą dużych, wysokobudżetowych i maksymalnie dopieszczonych gier AAA i dopiero wtedy można przegryzać to mniejszymi grami AA czy indorami. W dodatku zachowany musi być balans singla do multi.

U MS-u jest ostatno wszystko na głowie: AAA tyle co kot napłakał, dobrych gier AA w sumie też, bo nie ma co się oszukiwać, ale żółto na meta to nie jest spełnienie marzeń każdego gracza, a singiel zdaje się być zepchnięty na drugi plan, bo gra ib4 musi być GAAS-em, najlepiej łatany latami. 

a wisienką na torcie jest ekskluzywność w obrębie własnego systemu, bo "nie chcemy dzielić graczy" więc Gears Tactics, AoE i MFS pojawią się na Xboxie "kiedyś"

no komedia :pawel: 

• Haha 1
2 minuty temu, lpcl napisał:

Ale tam jest jakaś opcja dla noobów lotniczych tj. gałka do przodu i podziwianie widoczków. 

i co poza tym? Jakieś cele, misje no nie bardzo, właśnie podobnie masz w ED przez co wiele osób się odbiło, może teraz wrócą jak dodadzą space legs w ED

15 minut temu, schabek napisał:

Mfs to nie jest nowa gra, psychonauts to multiplatform przekladany i przekladany wiec dla powiedzmy fanow marki zostaje Halo ktore na dzien dzisiejszy to wiecej znakow zapytania niz opublikowanych screenow. No nikt mi nie powie ze nie wyglada to zalosnie tym bardziej patrzac na potencjal w ilosci devow i te mocarstwowe plany. Generalnie ten rok zapowiada sie zalosnie bo ps5 walczy exami na rok i gierkami z ktorych tez nie wiadomo co koniec koncow wyjdzie ale przynajmniej jest na co czekac.

Start tej generacji jest lepszy niz poprzedniej ale i tak dziwny. Ms wygladal na lepiej przygotowany, porzadniej wykonana konsola i generalnie humorek gituwa tylko o grach zapomnieli. Sony dramatycznie sie rozkrecalo i wygladali jakby konsole skrecali na szybko na kolanie po zapowiedzi xsx ale jakims cudem wygrzebali kilka gierek. No zobaczymy jak ten rok wyjdzie ale to juz troche ostatni gwizdek na dowiezienie gier przez microsoft. Jak w 2022 nie wyjda z 3-4 pelnoprawne next geny AAA to juz troche robienie sobie jaj bedzie

Ale Halo to ty nie obrażaj, po ostatni screenach (materiałach) używać z formułowania, że gra wygląda żałośni jest lekko mówiąc sporym nadużyciem, sam gameplay na pierwszym pokazie zgadzał się, jest tona informacji z czym mamy do czynienia i co będziemy robić w grze, więc akurat w tym przypadku szukasz dziury w całym.

• Upvote 1