Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

no tym dzbanem jest ciwa właśnie :pawel: wałkował już kiedyś ten temat

coś o tym, że startup screen ps4 ma duszę, a na Scorpio bezduszne układy scalene :dynia: 

 

Dla staruszków Linda powinien nagrac nową wersję:

 

Nigdy nie będzie takiego ekranu ładowania jak na psx'a

nigdy 

Odnośnik do komentarza

Bryła to tak średnio bym powiedział. Ogólnie mi się podoba, ale co z tego jak wymiary burzą ogólne standardy sprzętów RTV do jakich twórcy nas przyzwyczaili. Będę musiał TV z soundbarem montować wyżej na ścianie, albo zdjąć kolumny z boku telewizora co by się ten SEX się zmieścił.  No za(pipi)iście, że przy zakupie konsoli trzeba takie rzeczy rozkminiać, a może od razu remoncik jakiś XDD 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wooyek napisał:

Myszkę i klawe podłączyć już można, chciałbym tylko żeby na tego klocka wychodziły typowo PCtowe strategie, jak Anno itp i biorę. 

 

Chodzi mi o rozwinięcie tego konceptu. Jeśli do obsługi myszki i klawiatury bezprzewodowej dodamy wydajny system na pełnowymiarowym procesorze (niesłabym przecież Ryzenie 2!) I dużo RAM-u to otrzymujemy system który może spokojnie stać się centrum domowej rozrywki. Czy to growej czy multimedialnej. Podoba mi się ta wizja.

 

Nawet internet przeglądać będziemy na Edge'u, a nie jakiś no-name'owych wynalazkach jak u konkurencji.

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwne bo patrząc na teratlopy to nowy X jest tylko 2x mocniejszy od koksa. A wszędzie pisano o 4-5 krotnym przebiciu. Zresztą patrząc na same teratlopy to większy przeskok był między oneS a oneX. No chyba że teratlopy to jakaś drugorzędna sprawa i nie ma sensu na nie patrzeć. Specem w tym temacie nie jestem. A design mi się podoba chociaz daleko mu do efektu wow 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ryo-San napisał:

Trochę dziwne bo patrząc na teratlopy to nowy X jest tylko 2x mocniejszy od koksa. A wszędzie pisano o 4-5 krotnym przebiciu.

 

To też już ktoś kiedyś tłumaczył karta AMD I Nvidii nawet o podobnej ilości TF mogą mieć znacznie różniącą się od siebie wydajność. Dodaj do tego pełnoprawny processor I już znacząco wzrastają możliwości konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, 20inchDT napisał:

@ciwa22 Co za różnica jak to nazwiesz? Pc czy konsola - ważne, że odtwarza gry i nie muszę się bawić w konfigurację podzespołów. Zaraz jakiś dzban wyskoczy z duszą konsolową.

Potwierdzam, tym dzbanem jestem ja. Co do "konsolowej duszy", to jeśli na tym etapie twojej egzystencji (zakładam, iż jesteś osobą co najmniej pełnoletnią) ta sentencja wywołuje u ciebie jedynie złośliwy uśmieszek, to nie ma sensu dyskutować na ten temat. Albo się to czuje, albo nie. Dla mnie fakt, w jaki plastik opakowany jest sprzęt, na którym zdarza mi się gamingować ma znaczenie, ponieważ otoczka (background) jest tak samo ważny, jak sam gaming. Pozdrawiam też niekumatych, bo to nie ich wina, że lubią grzebać śrubokrętem w zestawach komputerowych (bez)klasy pc, tylko ich starych.

  • Haha 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, YETI napisał:

Proszę pana, tutaj mamy Xbox one x, a tu Xbox series x, tu i tu zagra Pan w Halo. Ta nazwa jest równie głupia co Wii i Wiiu. 

Tu mamy PS4 i PS5, tylko na PS5 zagra Pan w Spider Mana 2.

Taaaak?

Mój znajomy kupił prawie slima zamiast pro bo się nie znał, gdyby była tylko jedna ps4 błędu by nie popełnił. Jak będzie tylko ps5 to przyklasnę.

Odnośnik do komentarza

To nie jest CW, więc nie trollujecie tutaj, a popisujecie się jakąś głupią logiką ;/ Iphone ma jakieś X, pro, xs, xr i klienci wiedzą co kupują, a gracze będą mieli problem z rozróżnieniem past i next gena? Będą dwie konsole Xbox - seria (prawdopodobnie) S i X, a sama konsola to po prostu Xbox.

Odnośnik do komentarza

Ja nie widze problemu

 

- Dzień dobry, przyszedłem kupić konsole

- Którą proszę pana? Bo mamy tutaj xboxa one s, xboxa one x, xboxa one sad xboxa series x oraz playstation 5

- Poproszę  najmocniejszą

- Oto Xbox Series X dla pana

- Dziękuje i miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

YETI bardzo by chciał żeby tak nie było. Już widzi zatroskanych rodziców których kupują konsolę Xbox One z 2013, bo pomylili ją z wszędzie reklamowanym Series X. Oczywiście sprzedawca szemrany typ spod ciemnej gwiazdy zrobi ich w bambuko. :( 

Odnośnik do komentarza

Przecież już widać że MS będzie mocno wyróżniał nowego Xboxa wizualnie. Dominuje kolor biały i czarny, w zasadzie zrezygnowali z zielonego. Wszystko jest kwestią komunikacji. Sam wygląd kontrowersyjny. Ciekawi mnie jak na tym tle będzie się prezentować następna Sonka. Bo jeśli ma być równie mocna, a takie chodzą płoty, to również będzie potrzebowała równie wielkiego chłodzenia co SeXiak. Więc z tym hejtem wyglądu bym się wstrzymał do pokazu Sony, bo może się okazać , że PS5 wygląda wcale nie lepiej xD Albo będzie znów plackiem co wydaje z siebie dźwięki odrzutowca. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.