Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jakby w jedynce był gameplay zbliżony do tego z najnowszego Kratosa, gierka byłaby perełką. Ale jak dali walkę opierającą się na dwóch ciosach, trzeba było być niezłym bezguściem, żeby dotrwać do końca.

Chociaż Knack pod tym względem podobny był, a goście po sześć razy przechodzili xd

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Chyba o 43, bo 120 to ma na chwilę obecną.

 

A widzisz - to zmienia postać rzeczy - jest nadzieja :lapka:
Ale i tak brak gameplayu na tym pokazie to porażka straszna - obok Halo drugi największy tytuł, którym próbują przekonać do XSX i zamiast konkretów zapraszają na wycieczkę po Islandii.

 

1 minutę temu, Yakubu napisał:

Jakby w jedynce był gameplay zbliżony do tego z najnowszego Kratosa, gierka byłaby perełką. Ale jak dali walkę opierającą się na dwóch ciosach, trzeba było być niezłym bezguściem, żeby dotrwać do końca.


Ej, pyerdol się, tak? Platynkę nawet wbiłem :kaz:
Ale fakt, to była straszna męczarnia i nie przypuszczałem, że tak krótki tytuł może mnie doprowadzić do wycieńczenia gorzej, niż jakiś UBI-sandbox :sapek:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Spencer mówił w czasie zapowiedzi że Hellblade 2 jest na wczesnym etapie produkcji, więc trudno być zaskoczonym

 

dobrze że pracują nad zmianami w systemie walki, liczę na to, że następna część mocno rozbuduje, a najlepiej przebuduje, system walki z pierwszej części

Odnośnik do komentarza
Teraz, SlimShady napisał:

Ostatecznie w przeciwieństwie do jedynki, dwójka będzie wysokobudżetowa.

Skąd to info? Według mnie ninjasy będą trzymać się dalej segmentu AA tak jak robią od dawna. Ciekawe czy będą dalej siedzieć w temacie chorób psychicznych czy postanowią spłycić temat i postawić na inne aspekty. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

Skąd to info? Według mnie ninjasy będą trzymać się dalej segmentu AA tak jak robią od dawna. Ciekawe czy będą dalej siedzieć w temacie chorób psychicznych czy postanowią spłycić temat i postawić na inne aspekty. 

Tak wygląda na pierwszy rzut oka, do tego sugeruję się tym, że micro będzie sypać dolarami.

Odnośnik do komentarza

 

9 minut temu, SlimShady napisał:

Ostatecznie w przeciwieństwie do jedynki, dwójka będzie wysokobudżetowa.

no nie wiem, Hellblade 2 to dalej gra robiona przez bardzo mały zespół, nie można tego porównywać do produkcji AAA robionych przez zespoły liczące setki osób. To że grafika się zgadza nie oznacza od razu że gra wskakuje do segmentu AAA

6 minut temu, PanKamil napisał:

Ciekawe czy będą dalej siedzieć w temacie chorób psychicznych czy postanowią spłycić temat i postawić na inne aspekty. 

będą się dalej tego trzymać,, upatrują w tym swojej niszy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...