Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, SlimShady napisał:

Tak wygląda na pierwszy rzut oka, do tego sugeruję się tym, że micro będzie sypać dolarami.

Micro to może sypać dolarami ale ma też nie ingerować w to co robią twórcy. Nie sądze aby wymuszali na nich robienie AAA tylko dadzą im wolną rękę, tak przynajmniej wynika z tego co kiedyś ms przekazał do ogólnej informacji.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

 

no nie wiem, Hellblade 2 to dalej gra robiona przez bardzo mały zespół, nie można tego porównywać do produkcji AAA robionych przez zespoły liczące setki osób. To że grafika się zgadza nie oznacza od razu że gra wskakuje do segmentu AAA

będą się dalej tego trzymać,, upatrują w tym swojej niszy

No tak właśnie podejrzewam bo rzadko się zdarza aby gra z "dwójką" w tytule czyli druga część była czymś zupełnie innym niż pierwowzór.

Odnośnik do komentarza

Ja tam lubię gry AAA, bo to najczęściej szczytowe osiągnięcia w grach - lubię jak każdy element jest wyplerowany do granic możliwości, a profesjonalizm kosztuje. AA dorównujące wykonaniem i rozmachem grom AAA to raczej wyjątek niż reguła.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

 

no nie wiem, Hellblade 2 to dalej gra robiona przez bardzo mały zespół, nie można tego porównywać do produkcji AAA robionych przez zespoły liczące setki osób. To że grafika się zgadza nie oznacza od razu że gra wskakuje do segmentu AAA

No teraz mnie zasmuciłeś. Liczyłem, że tym razem będą celować w "ligę mistrzów", co nie oznacza, że mniejsze tytuły nie mogą być dobre.

 

Kamil, wolna ręka nie zawsze jest dobra. Popatrz na choćby BleedingEdge.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SlimShady napisał:

No teraz mnie zasmuciłeś. Liczyłem, że tym razem będą celować w "ligę mistrzów", co nie oznacza, że mniejsze tytuły nie mogą być dobre.

 

Kamil, wolna ręka nie zawsze jest dobra. Popatrz na choćby BleedingEdge.

No ale wyobraź sobie sytuacje, że goście robią to co lubią, chcą rozwijać jakiś temat a za pół roku przychodzi wydawca i mówi zróbcie nam rozbudowane AAA które zawojuje rynek. Wtedy tylko można zajechać daną ekipę.

Odnośnik do komentarza
Teraz, LiŚciu napisał:

A jak to jest z tymi NT? DmC to był raczej większy projekt (wg mnie bardzo udany zreszta) i tam było więcej ludzi? Później się skurczyli i w mniejszym gronie zrobili hellblade ?

 

gdy nadeszły trudne czasy (po premierze DmC który był ostatnią dużą grą) studio podzieliło się na malutkie zespoły  żeby mogli robić kilka mniejszych gier jednocześnie (tak powstało np. pierwsze Hellblade), dzięki czemu w przypadku gdyby jedna gra wtopiła to nie groziłoby im zamkniecie.

Gdy MS ich kupił nie to postanowił nie ingerować w ich kulturę  i zachowali starą strukturę. Wg Microsoftu Ninja Theory ma robić z pogranicza AA-AAA  z ładną graficzką

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PanKamil napisał:

No ale wyobraź sobie sytuacje, że goście robią to co lubią, chcą rozwijać jakiś temat a za pół roku przychodzi wydawca i mówi zróbcie nam rozbudowane AAA które zawojuje rynek. Wtedy tylko można zajechać daną ekipę.

Podejście na Jurka Owsiaka typu "róbta, co chceta", też mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza

Kurłą to mnie zasmuciliście, bo jednak myślałem że to będzie duża gra, z dużym budżetem i flagowy przedstawiciel gatunku action adventure dla Xbox w najbliższym okresie. 


Gierka pod kątem klimatu, bohaterki, designu ma mega potencjał, niestety trzeba dużo tam zmienić (koniecznie tę kurewsko drewnianą i powtarzalną walkę), aby zrobić coś więcej z tego niż zmarnowany potencjał z zajebistym klimatem i designem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, PanKamil napisał:

Taka rada, nie nakręcajcie się na nie wiadomo co. Nie ma co biadolić, że to będzie na pewno AAA z rozbudowanym gameplayem bo potem będą tylko odgłosy zawodu

Dokładnie, zwłaszcza że gra będzie dostępna w dzień w premiery w gamepassie za 4zl jeśli okaże  się że będzie super to po prostu miło się zaskoczycie. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

Dokładnie, zwłaszcza że gra będzie dostępna w dzień w premiery w gamepassie za 4zl jeśli okaże  się że będzie super to po prostu miło się zaskoczycie. 

Ale paolo też ma rację. Jednak jakieś wymagania mieć powinniśmy a nie 4 zeta w gpu i co nam, może być teć crap. Dobrze też jakby powstała jakaś flagowa nowa seria aaa, może więcej w tej generacji żeby dalej ciągnąć ten wózek i zachęcać nowych klientów. Zwłaszcza, że jak takie hi ma być na 10 lat to trochę jednak czas czekania na jakieś nowe gierki aaa się wydłuży. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

no oczywiście też chciałbym żeby wyszła z tego jak najlepsza gra i tego życzę Ninja Theory, Uważam tylko że nie ma sensu oczekiwać od tej gry czegoś czym nie ma zamiaru być. 

 

Hellblade będzie piękną grą  (tak można wywnioskować z dostępnych materiałów) tworzoną przez mały zespół, opowiadająca podobnie jak pierwsza część o poważnym temacie,. Jest duża szansa że naprawią bolączki jedynki bo jak sami piszą na swojej stronie mają ambicje stworzyć jeden z najlepszych systemów walki w branży i tyle. 

 

To nie będzie i nigdy nie miał być odpowiednik God of Wara. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lpcl napisał:

Ale paolo też ma rację. Jednak jakieś wymagania mieć powinniśmy a nie 4 zeta w gpu i co nam, może być teć crap. Dobrze też jakby powstała jakaś flagowa nowa seria aaa, może więcej w tej generacji żeby dalej ciągnąć ten wózek i zachęcać nowych klientów. Zwłaszcza, że jak takie hi ma być na 10 lat to trochę jednak czas czekania na jakieś nowe gierki aaa się wydłuży. 

Z tym wpieraniem przez 10 lat różnie bywa xd 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

no oczywiście też chciałbym żeby wyszła z tego jak najlepsza gra i tego życzę Ninja Theory, Uważam tylko że nie ma sensu oczekiwać od tej gry czegoś czym nie ma zamiaru być. 

 

Hellblade będzie piękną grą  (tak można wywnioskować z dostępnych materiałów) tworzoną przez mały zespół, opowiadająca podobnie jak pierwsza część o poważnym temacie,. Jest duża szansa że naprawią bolączki jedynki bo jak sami piszą na swojej stronie mają ambicje stworzyć jeden z najlepszych systemów walki w branży i tyle. 

 

To nie będzie i nigdy nie miał być odpowiednik God of Wara. 

Jak to mówią uważaj czego sobie życzysz, akurat tutaj wolałbym, żeby nie szli w stronę GoW. Jest sporo innych dobrych naparzanek.

1 minutę temu, PanKamil napisał:

Z tym wpieraniem przez 10 lat różnie bywa xd 

Wiem, taki przykład, że gry aaa długo się robią. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...