Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, mario10 napisał:

Ale figury na przyciskach powinny być w kolorze :)

 

Z czasem będą. Mi z drugiej właśnie mega odpowiada to, że przyciski są w przezroczystym plastiku niczym z konsol przenośnych Sony.

 

W sumie naprawdę nie mam się do czego w tym padzie przyczepić, jest najlepszy jaki mogłem sobie wyobrazić. Po wtopie z DS3, udanej acz niedoskonałej ewolucji DS4 (koszmarny touchpad, zawsze w tym samym kolorze) otrzymujemy dopieszczony, lekko powiększony DS5. Bomba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, MEVEK napisał:

(...)  Mnie bardzo cieszy ta lepsza bateria (...)

 

O właśnie, czy aby na pewno?

Cytat

We also took thoughtful consideration into ways to maintain a strong battery life for DualSense’s rechargeable battery

Maintain, a nie żadne ensure czy improve, czyli utrzymać, a względem czego, DS4? To by oznaczało, że celują w te same nie satysfakcjonujące rejony.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Z czasem będą. Mi z drugiej właśnie mega odpowiada to, że przyciski są w przezroczystym plastiku niczym z konsol przenośnych Sony.

 

W sumie naprawdę nie mam się do czego w tym padzie przyczepić, jest najlepszy jaki mogłem sobie wyobrazić. Po wtopie z DS3, udanej acz niedoskonałej ewolucji DS4 (koszmarny touchpad, zawsze w tym samym kolorze) otrzymujemy dopieszczony, lekko powiększony DS5. Bomba.


Ja tak bardziej z sentymentu, bo od ps1 były kolory tych figur, ale ogólnie też mi się podoba. Bryła nieco większa, ale tego też się obawiałem przy padzie od X360 a było w porządku.

Odnośnik do komentarza

Boże jak dobrze, że pokazali tego pada. Może skończą się te pctowe gadki o cyferkach.

 

edyta:
o widzę osobny temat się zrobił o padzie, więc miłośnicy cyferek będą mogli dalej walczyć w głównym temacie PS5, który mocno pikuje w stronę CW. No nic teraz tylko gierki mogą nas uratować. 
 

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wygląd spoko. 

Zastanawia mnie po co ten przemodelowany lightbar. W PS4 był potrzebny do VR by kamera miała co śledzić. Poza tym niektóre gry używały kolorów by pokazać poziom zdrowia czy tam jakieś pierdoły. To w PS5 będzie tylko do tego? 

Mam też nadzieję że zaczną w końcu używać tego touchpada do czegoś poza byciem wielkim guzikiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo
7 minut temu, qraq_pk napisał:

Wygląd spoko. 

Zastanawia mnie po co ten przemodelowany lightbar. W PS4 był potrzebny do VR by kamera miała co śledzić. Poza tym niektóre gry używały kolorów by pokazać poziom zdrowia czy tam jakieś pierdoły. To w PS5 będzie tylko do tego? 

Mam też nadzieję że zaczną w końcu używać tego touchpada do czegoś poza byciem wielkim guzikiem.

W różnych grach pełni róże funkcje - np. w Wiedźminie podczas walki świeci na czerwono - zależy od twórców gry. Oznacza też gracza - niebieski P1, czerwony P2 itp.

A touchpad to też kwestia wyboru - w Wiedźminie przesunięcie włączało np. mapę ( bez wchodzenia najpierw do menu).

Odnośnik do komentarza

 

Teraz, Kyo napisał:

W różnych grach pełni róże funkcje - np. w Wiedźminie podczas walki świeci na czerwono - zależy od twórców gry. Oznacza też gracza - niebieski P1, czerwony P2 itp.

Czyli ogólnie pierdółka taka. Rozumiem że skoro psvr ma być kompatybilne z PS5, to będzie trzeba używać DS4 do tego, bo ten nowy lightbar ni huhu nie będzie działał.

Tak poza tym to kolorystyka spójna z designem playstation - psvr ma identyczne kolory

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zagul napisał:

Ten wygląda 100 razy lepiej.

Sam kształt bardzo mi się podoba, ale to połączenie kolorów jakoś średnio. Ciekawe jak ta kolorystyka przełoży się na kolor konsoli.

 

Tak. Tak obstawiam. Inaczej pad by nie pasował do konsoli. Moim zdaniem będzie również czarno-biała. Odnośnie pada jeszcze, żeby nie było, że wszystko mnie się nie podoba, bo kształt wygląda ok, i wygląda na to, że będzie wygodny. I nie tęsknię za kolorowymi przyciskami, same oznakowanie ich w zupełności wystarczy, tylko kurde z jednej strony pozbyli się na nich kolorków, a z drugiej wsadzili ten odpustowy przycisk ps, niech się zdecydują, czy idą w minimalizm, czy jaki chooy.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Oby był robiony z lepszych materiałów. Bo jak znowu będzie tani badziew który po 2 miesiąc wydaje z siebie obce dźwięki to yebal ich pies.

Sam wygląd spoko. Ale te gałki to by mogli już dać niesymetryczne, przecież każdy kto grał na padzie od xbox, wie, że to lepsze rozwiązanie. No i oby bateria trzymała tym razem dłużej niż 5 min

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.