Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, vip77 napisał:

Ostatnio jeszcze mieli po 180, teraz już 200 wołają. 60 złotych więcej niż na premierę, co raz lepiej.

PS. Moja dzisiaj dotarła, kupiona w Amazon fr :banana:

Kiedyś prosili by się by ktoś kupił po normalnej cenie... Zawsze sklepy przebijały się w cenach i można było kupić po sporo niższej cenie niż cena sugerowana. 

A dziś cena sugerowana to luksus, bo sklepy zawyżają marzę jak mogą, a ludzie kupują jak DEBILE bo jest logo SONY. 

Ja także skusiłem się na konsole po wyższej cenie, na słuchawki także w wyższej cenie i powiedziałem DOSYĆ !!! 

Albo kupię w miarę normalnej cenie albo w cale! 

Świat staje na głowie i tyle. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o stacje ładującą to ceny szaleją i nie jest opłacalne dawać powyżej 200 zł za ten produkt, lepiej poczekać. Ale co do samej konsoli to:

Cena 2600-2800 to jak najbardziej opłacalny interes. Spróbuj złożyć w takiej cenie PC to ciekawe w co byś na nim pograł.

To jest nowa generacja i tak się dziwię, że ta konsola kosztuje tylko 2300zł. Ja tyle zapłaciłem bo kupiłem ją 17 września przelewem i dostałem 19 listopada.

Jednak gdybym wtedy nie kupował to dziś zapłaciłbym te max 2800 nawet za golasa. Więc tutaj akurat świat nie stanął na głowie, no chyba że mówimy o cenach 5 tyś za którą też chodziła ta konsola. To już przesada. Ale poniżej 3 tyś to każda kwota jest warta zakupu tego sprzętu.

Edytowane przez Przemo
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Przemo napisał:

Jeśli chodzi o stacje ładującą to ceny szaleją i nie jest opłacalne dawać powyżej 200 zł za ten produkt, lepiej poczekać. Ale co do samej konsoli to:

Cena 2600-2800 to jak najbardziej opłacalny interes. Spróbuj złożyć w takiej cenie PC to ciekawe w co byś na nim pograł.

To jest nowa generacja i tak się dziwię, że ta konsola kosztuje tylko 2300zł. Ja tyle zapłaciłem bo kupiłem ją 17 września przelewem i dostałem 19 listopada.

Jednak gdybym wtedy nie kupował to dziś zapłaciłbym te max 2800 nawet za golasa. Więc tutaj akurat świat nie stanął na głowie, no chyba że mówimy o cenach 5 tyś za którą też chodziła ta konsola. To już przesada. Ale poniżej 3 tyś to każda kwota jest warta zakupu tego sprzętu.

Zgodzę się że jest warta do tych 3 tyś. z tym że chodzi tu o to że producent wycenił ją taniej, a człowiek musi przepłacić. To tak w zasadzie boli.... Kiedyś zawsze kupiłem konsole czy to jakiś inny sprzęt taniej niż cena która deklarował producent. 

Gdy by konsola została wyceniona przez Sony na 2999zl to pewnie także nikt by się bardzo nie krzywił tylko kupił bo w tej cenie to można dziś kupić jedynie średnią kartę graficzną do PC :-), a gdzie reszta... 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Patricko napisał:

https://www.gamesindustry.biz/articles/2021-04-19-xbox-controller-drift-lawsuit-to-be-settled-out-of-court

Sony powinno być następne w kolejce do pozwu. Te chińskie gunwa kosztują ponad 3 paczki, a szajs jak z odpustu.

No to jest właśnie oszczedzanie 1$ na głupim potencjometrze.... 

Później są takie skutki jak widać, pad za 3 stówki i nie wytrzymuję nawet pół roku. 

To samo sekcja zasilania w konsoli, kilka dolców oszczędności i mamy co mamy, odgłosy terkotania i piszczenia. 

Jak by nie można było dołożyć do ceny te kilka dolarów by zrobić sprzęt lepszy i bardziej dopracowany. 

Przy cenie konsoli powiedzmy te +100/200zl drożej nikomu by różnicy nie zrobiło, a jeśli przekładało by się to na lepszą jakość podzespołów, to jestem pewny że nikt by nie protestował, a wręcz przeciwnie każdy pewnie był by zadowolony. 

Ale dobrze niech lecą pozwy, będą wtedy bez jęczę przyjmować pady i wymieniać lub naprawiać. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, że w 99% u wszystkich pad wytrzymuje. Zawsze może się coś zepsuć to jest tylko sprzęt. Nie ma na rynku takiego urządzenia, w którym komuś by coś nie nawaliło w pewnym momencie. Jeden będzie miał konsole 6 lat i nic się nie będzie działo, innemu siądzie pad, będą piszczeć cewki, albo nawali odtwarzacz płyt. 

Ja używam pada od premiery konsoli czyli od 5 miesięcy( a gram od 2-4 godzin dziennie, przegranych mam z 450 godzin) i pad po pierwsze wygląda jak nowy, po drugie chodzi bez zarzutu. 

Edytowane przez Przemo
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, maxoffe napisał:

No to jest właśnie oszczedzanie 1$ na głupim potencjometrze.... 

Później są takie skutki jak widać, pad za 3 stówki i nie wytrzymuję nawet pół roku. 

To samo sekcja zasilania w konsoli, kilka dolców oszczędności i mamy co mamy, odgłosy terkotania i piszczenia. 

Jak by nie można było dołożyć do ceny te kilka dolarów by zrobić sprzęt lepszy i bardziej dopracowany. 

Przy cenie konsoli powiedzmy te +100/200zl drożej nikomu by różnicy nie zrobiło, a jeśli przekładało by się to na lepszą jakość podzespołów, to jestem pewny że nikt by nie protestował, a wręcz przeciwnie każdy pewnie był by zadowolony. 

Ale dobrze niech lecą pozwy, będą wtedy bez jęczę przyjmować pady i wymieniać lub naprawiać. 

 

 

 

Uwierz, że zrobiłoby. Już przy $499 ludzie rzucali się, że jak to konsola ma tyle kosztować, a w ogóle to jest słabsza niż XSX i powinna być tańsza. Sony projektując sprzęt nie wiedziało co zrobi MS. Pojawiały się plotki, że przyjmą na klatę ogromną stratę i XSX miał kosztować nawet $399, a wtedy PS5 za $549 czy $599 nie wygląda najlepiej, a Sony nie stać na przyjęcie aż takiej straty na sprzęcie.

 

Generalnie temat projektowania i planowania na kilka lat do przodu w segmencie tak czułym cenowo jak konsole (czego osobiście nie rozumiem, te $50-100 różnicy to max. 1,5 gry w skali całego cyklu życia) to nie jest prosty temat i jednak mimo wszystko szukają oszczędności wszędzie. PS4 było zbudowane jak gówno a jest chyba 2. najlepiej sprzedającą się konsolą w historii.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Chmielinski napisał:

 

Uwierz, że zrobiłoby. Już przy $499 ludzie rzucali się, że jak to konsola ma tyle kosztować, a w ogóle to jest słabsza niż XSX i powinna być tańsza. Sony projektując sprzęt nie wiedziało co zrobi MS. Pojawiały się plotki, że przyjmą na klatę ogromną stratę i XSX miał kosztować nawet $399, a wtedy PS5 za $549 czy $599 nie wygląda najlepiej, a Sony nie stać na przyjęcie aż takiej straty na sprzęcie.

 

Generalnie temat projektowania i planowania na kilka lat do przodu w segmencie tak czułym cenowo jak konsole (czego osobiście nie rozumiem, te $50-100 różnicy to max. 1,5 gry w skali całego cyklu życia) to nie jest prosty temat i jednak mimo wszystko szukają oszczędności wszędzie. PS4 było zbudowane jak gówno a jest chyba 2. najlepiej sprzedającą się konsolą w historii.

Poniekąd masz bardzo dużo racji, jednak jest zasada albo robi się porządny sprzęt albo gówno.... 

Sony niestety zawsze to drugie. 

Choć mam nadzieję że PS5 mniej niż bardziej bo jak na razie widzę to są drobnostki jeśli chodzi o awaryjność... 

Ludzie zawsze kupią PlayStation obojętnie czy będzie sypała się jak choinka po trzech królach czy nie. Stąd Sony ma to w 4 literach. 

 

Odnośnik do komentarza

Nic nie pomoże bo cukier zalega niżej. Bez rozbierania pada się nie obejdzie. Jest to niezwykle proste. Wiadomo, gwarancja raczej pójdzie się kochać, chociaż z drugiej strony nie ma tam w środku żadnych ukrytych plomb. Lepiej zapytać ile sobie Sony ewentualnie policzy za takie mycie bo nie wiem czy zrobią to gratis.

Odnośnik do komentarza

Ile trzyma wam pad? Przegrałem z 8 godzin od pełnego ładowania  miałem informacje o słabej baterii, następnie chciałem nim grać aż do odcięcia i gram już 4 godziny i nadal chodzi.

Chyba że szybko ta informacja o słabej baterii jest pokazywana.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Ile trzyma wam pad? Przegrałem z 8 godzin od pełnego ładowania  miałem informacje o słabej baterii, następnie chciałem nim grać aż do odcięcia i gram już 4 godziny i nadal chodzi.

Chyba że szybko ta informacja o słabej baterii jest pokazywana.

 

Piszą, że coś ostatnia aktualizacja zmieniła i faktycznie szybciej pokazuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...