Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyo
3 godziny temu, suteq napisał:

Ale przyciski to mogli zrobić czarne, żeby się ładnie odróżniały. W ogóle dziwne, że odeszli od kolorowych przycisków jakie mieli przez 4 generacje. 

 

Podstawa faktycznie kontrowersyjna. 

Będzie tona wariacji włącznie z kolorowymi przyciskami i jednym kolorem pada. 

DS4 też jest w wielu wariacjach w 2 kolorach i przycikami w jednym kolorze 

vadZCly.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak na ironię, nie tylko ergonomia na wzór pada od X, ale też nowe malowanka jako nowy... X! :kaz:

 

 A, tak poważnie to bezbarwne "xkw trio" bierę w ciemno, zaje*#sty future-minimalizm. Concepty bardziej mi się podobają niż mocno kontrastowy biało-czarny, lub jak kto woli czarno-biały... Za to PSX classic, aż się prosi o kolorowe przyciski na froncie... no i ironiczne dwa zielone light bary, zaraz bym zmienił na niebieski :).

 

 I można tak do usrania z tymi kolorami, to już tylko kwesja gustów. Sam chętnie w końcu kupię ze dwie alternatywy do kompletu, to w sumie chyba nie potrzebnie uwaga idze w stronę skinów, jakby to były teraz jakieś malowanka do pukawek z coda.

 Raczej mniej konstastowe są opinie o ergonomii, i jest to najważniejszy pozytyw tego revealu, praktycznie nikt tego nie "czymał" a mimo to w. ciemno widać, że to będzie dobrze leżeć w łapach :)

 

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Jakim napisał:

CSWtlIH.jpg

 

To akurat jest pretty accurate  :notbad: 

 

4 godziny temu, Kyo napisał:

 

Podstawa faktycznie kontrowersyjna. 

Będzie tona wariacji włącznie z kolorowymi przyciskami i jednym kolorem pada. 

DS4 też jest w wielu wariacjach w 2 kolorach i przycikami w jednym kolorze 

vadZCly.jpg

 

 

moim zdaniem robienie przycisków w jednym kolorze lepiej wypada pod względem industrialnym (tzn taki schemat dla reszty designów). Nie kojarzy się to przynajmniej z zabawką dla dzieci.

 

Nintendo również poszło w tym kierunku i czarny model switcha również nie posiada kolorków na padach (tych wsuwanych).

Szanuje takie podejscie sony.

 

 

 

 

 

Spoiler

Kurcze, jakby była możliwość sparowania tego pada z PS4 to na premiere kupiłbym sobie tylko padzika, a konsole dopiero jakby były gry na to :notsure: 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, zagul napisał:

Ten wygląda 100 razy lepiej.

Sam kształt bardzo mi się podoba, ale to połączenie kolorów jakoś średnio. Ciekawe jak ta kolorystyka przełoży się na kolor konsoli.

 

Podobało by mi się jakby konsola również była w dwóch kolorach (na wzór pada oczywiście).

Odnośnik do komentarza

W końcu jakieś konkrety na temat pada. Wygląd juz przedyskutowaliście - :wub:  Mnie bardzo cieszy ta lepsza bateria, przemodelowany lightbar, który juz nie będzie sie odbijał w tv.  Liczę, ze konsola będzie równie śliczna, co pad :ohboy: To by bylo po raz pierwszy, kiedy na premierę konsola będzie 2-kolorystyczna. Zbyt piękne żeby było prawdziwe. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ładny choć na pierwszy rzut oka wydaje mi się duży, mimo iż dłonie mam spore DS4 super mi pasuje wielkością, ale pamiętam, że pad z X360 też fajnie leżał w dłoni.
Fajnie, że coś znów się pojawiło :)

 

Ale figury na przyciskach powinny być w kolorze :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.