Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi, od takich stacji ładujących, począwszy od oryginalnych, kończąc na tych z aliexpress za 3 dyszki, nie uszkadza się bateria, skoro jest co chwilę doładowywana? Nie znam się, więc może gadam bez sensu. 
Wyładować baterie i wtedy dawać na ładowarkę. Takie doładowanie co chwilę nie jest zdrowe na dłuższą metę.
Odnośnik do komentarza

Wymienne baterie w padzie mają tylko ta zaletę ze jak się rozładują to wkładasz nowe lub naładowane akumulatorki i grasz... Zajmie to góra 10s. i pad dalej gotowy do gry. 

A jak masz aku wbudowane to wtedy musisz podpiąć kabel i grać na kablu aż się naładuje. 

Od to taki minus jak ktoś ma tylko 1 pada, bo przy posiadaniu 2 tego problemu nie ma... 

Odnośnik do komentarza

Niecały miesiąc użytkowania dualsense i juz go szlak trafił.. Chyba sprężyna w prawym triggerze poszła bo w ogóle nie ma oporu po wciśnięciu i słychać taki specyficzny click, co gorsze pad nie reaguje na żaden z przycisków w menu gier i aplikacji. Oba problemy których doswiadczylem są dość obszernie opisywane przez użytkowników reddita i tak na prawdę nie ma żadnego rozwiązania. Nie pozostaje nic innego zgłosić i odesłać go na gwarancje.

Odnośnik do komentarza

Ostanio zacząłem doceniać chyba najmniej przydatną fukcję w padzie od Sony - głośnik i mikrofon. Wieczorami nie mogę grać w słcuhawkach, bo muszę nasłuchiwać czy budz mi się syn w pokoju obok więc gram z dźwiękiem na TV, a na padziku prawilnie mam czat i mogę sobie gadać ze znajomymi. Działa to nawet bardzo sprawnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś reklamowalem jednego ze swoich dualsensow. Lewy trigger luźny. Wszystko przez infolinie playstation. 

Nr seryjny potrzebny. 

Przychodzi mail z etykieta i w ciagu 0.5h trzeba skontaktowac sie z dpd w celu odbioru. Nr do dpd podaja stacjonarny 801, komórki brak ale na stronce mozna znaleźć. 

Troche martwi mnie czas bo koles na info mowil ze max do 3 tyg. Przesylka leci gdzies na Katy Wroclawskie. Mieszkam w sumie niedaleko wro to moze bedzie szybciej. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
Dziś reklamowalem jednego ze swoich dualsensow. Lewy trigger luźny. Wszystko przez infolinie playstation. 
Nr seryjny potrzebny. 
Przychodzi mail z etykieta i w ciagu 0.5h trzeba skontaktowac sie z dpd w celu odbioru. Nr do dpd podaja stacjonarny 801, komórki brak ale na stronce mozna znaleźć. 
Troche martwi mnie czas bo koles na info mowil ze max do 3 tyg. Przesylka leci gdzies na Katy Wroclawskie. Mieszkam w sumie niedaleko wro to moze bedzie szybciej. 
Ale miałeś rzeczywiście luźny czy ustawiłeś deadzone na 0% i postać sama się ruszała? W innych grach też był problem? Bo w Returnal każdemu chodzi postać jak zjedzie dz do minimum.
Odnośnik do komentarza
Dziś reklamowalem jednego ze swoich dualsensow. Lewy trigger luźny. Wszystko przez infolinie playstation. 
Nr seryjny potrzebny. 
Przychodzi mail z etykieta i w ciagu 0.5h trzeba skontaktowac sie z dpd w celu odbioru. Nr do dpd podaja stacjonarny 801, komórki brak ale na stronce mozna znaleźć. 
Troche martwi mnie czas bo koles na info mowil ze max do 3 tyg. Przesylka leci gdzies na Katy Wroclawskie. Mieszkam w sumie niedaleko wro to moze bedzie szybciej. 
Wyjaśnię Ci trochę temat, paczka leci na kąty Wrocławskie bo jest powiedzmy centrala pośrednika. Z Katow sprzęt leci do Francji (reklamowałem DS4 i PS5). Konsole mi teoretycznie naprawili, pada dostałem nowego, ale niestety na obie przesyłki czekałem faktycznie ok. 3 tygodni.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DS5 z zestawu z konsola pojechał na wymianę - nie wytrzymała gumka na lewym analogu - odkleiła się i rozciągnęła :). Byłem na to przygotowany bo po kilku dniach grania po wyjęciu z pudla już było widać ze gumka jest kiepskiej jakości bo zaczęła się wycierać :(.  Do tego nie wiem czy tylko ja tak miałem - strasznie szybko się wycierał plastik drążka  jak dotykał obudowy gniazda - aż tak pyliło na biało i widać było wgłębienie na drążku - w ds4 tez mam taki rowek ale o wiele mniejszy i nie pyliło nic. No ale to był też dobry pretekst do zakupu drugiego pada ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...