Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2021 o 11:05, Figuś napisał:

Ogólnie dostępność ładowarek już się poprawiła. 

W tamtym tygodniu byłem w Euro po ładowarkę do XSX to bez problemu na półce stały do PS5 za 169zl.

No ale cena co podałeś w linku jest jeszcze lepsza. 

Eh... a jeszcze nie tak dawno Janusze po ponad 3 stówki chcieli za te ładowarki, ciekawe ilu naiwnych się trafiło? 

Odnośnik do komentarza

Białe moim zdaniem nadal wyglądają najlepiej,dobrze że Sony zrobiło na premierę biała konsole bo pamiętam za czasów ps4 dostać glacier white w normalnej cenie graniczyło z cudem.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2021 o 10:54, KarolJanuszGejmingu napisał:

Białe moim zdaniem nadal wyglądają najlepiej,dobrze że Sony zrobiło na premierę biała konsole bo pamiętam za czasów ps4 dostać glacier white w normalnej cenie graniczyło z cudem.

Ale i tak ludziom nie dogodzisz... 

Jak były czarne chcieli białe, a jak jest konsola biała to chcą czarne :-)

Ot chyba taka to już zrzędliwa natura człowieka. 

Mi osobiście biała także się podoba. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2021 o 10:54, KarolJanuszGejmingu napisał:

Białe moim zdaniem nadal wyglądają najlepiej,dobrze że Sony zrobiło na premierę biała konsole bo pamiętam za czasów ps4 dostać glacier white w normalnej cenie graniczyło z cudem.

 

Zgadzam się. Kusi, żeby kupić 2-go pada, najchętniej jakiś inny niż biały, bo lubię mieć różne, ale czerwony wygląda jakby leżał tydzień na słońcu, a czarny jest nudny :down:

 

Memy memami, ale Microsoft umie lepiej w fajne warianty padów.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza

Niestety ale dla mnie Dual sense to taka sama porażka jak xboxy 360 i ich red ring.  Drugi raz reklamacja pierwszy raz po pierwszej aktualizacji zaczely dryfować analogi. Wymienili na nowy nie narzekałem, ale teraz gdy weszła druga aktualizacja to sciagalem ją ze strachem. Na drugi dzien przycisk kwadrat i trójkąt przestały się wciskac. Masakra jakaś dzwonie do nich przepraszają mnie i odrazu wysyłają kuriera. ale to kolejne dwa tygodnie stracone. Czy co każdą aktualizacje będe musiał wysyłać pada na wymiane? 

Odnośnik do komentarza

U mnie też jakieś dziwne rzeczy zaczęły się dziać po tym FW. Przedwczoraj odpaliłem BL3 i nie dało się grać, bo tak kamera szwankowała, zmieniłem na Returnal i spokój, nawet ustawiłem deadzone na 1% i nic, kamera była sztywna. Przedwczoraj w Ratchecie wszystko git, wczoraj co jakiś czas mimowolne ruchy kamery. Dzisiaj posprawdzam więcej, ewentualnie zresetuje pada, może to pomoże jeżeli dalej będą jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...