Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, megaKONSOLA napisał:

Witam serdecznie, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. 

 

Kupiłem kilka dni temu ps5 z 2 padami. O ile pad biały jest okey, to zaniepokoił mnie drugi pad niebieski, otóż przycisk dotykowy-panel dotykowy jest luźny, bardziej się rusza i jest głośniejszy przy wciskaniu, ale działa okey w porównaniu do białego pada, porównując oba pady niby jest tak samo wszystko  spasowane, tyle samo odstaje Czy wystaje. Ale jest głośniejszy i bardziej się rusza przy delikatnym dotknięciu palcem. Czy to jakiś błąd fabryczny? Czy to normalne?  Ma ktoś podobnie?

 

U mnie jest tak jak piszesz tylko na odwrót. Czerwony, który dokupiłem ma bardziej stabilny touchpad niż ten dołączony do konsoli. Oba pady są po rewizji (końcówka T1 na końcu nr seryjnego).

 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, megaKONSOLA napisał:

Moje nowsze t1a, czyli to normalne?

 

Cytat

If you’re buying a new DualSense controller in the future, make sure its FCC ID ends in the letter A.

 

A więc ten biały u mnie co niby jest luźniejszy ma zakończenie z literką A. Czyli pewnie te nowsze mają luźniejsze touchpady wychodzi na to

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oFi napisał:

Myślę, że nie powinieneś się tym przejmować. Zawsze możesz napisać do Sony, ale po sprawdzeniu pada jest szansa, że Ci odpiszą "no niektore tak maja, ale są w pełni funkcjonalne" więc myślę, że dont bother.

Nic nie będę reklamować jak inni też mają podobnie, dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Albo tego nie widziałem w poprzednich generacjach albo po prostu ludzie się tak nie jebali ze swoimi konsolkami. Nie mówię tutaj o usterkach, które idą na gwarancję. To konsola piszczy jak przyłoży do niej ucho, to napęd słychać jak zgrywa dane z płyty, to touchpad się rusza, to posty na grupach, że gra się nie uruchamia a na ekranie jak byk "Downloading data". Jakby dla mnóstwa ludzi był to pierwszy zakup elektroniki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Czy ktoś z was zetknął się z problemem skrzypiącego / trzeszczącego analoga (prawego) w dualsense? Skrzypi od jakiegoś czasu mimo że gdy był nowy wszystko było ok. Wątpię żeby dostał się tam jakiś okruch, czyściłem go skompresowanym powietrzem (kilka atmosfer) i nic. Wątpię też by to czarna obudowa analoga dotykała o obudowę pada bo wciśnięty analog również skrzypi. Nie za każdym razem ale na tyle często i głośno że jest to irytujące. Oglądałem na YT filmiki jak rozebrać pada i poradziłbym sobie z tą operacją, ale jest to dosyć skomplikowane i zostawiam to rozwiązanie jako ostateczność. Czy ktoś z was psikał już może do analogów jakimś smarem w sprayu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, prośba o radę, ktoś z Was reklamował już driftujace analogi? Dopadło i mojego pada. Zakup w Media Expert, będzie zgłaszane na niezgodność towaru z umową, jest już ponad rok od zakupu wiec gwarancji producenta nie ma. Jakieś wskazówki? Czy powiedzieć tylko w sklepie, ze driftujacy lewy analog i tyle? Czy bardziej to „ukoloryzowac” żeby mnie nie spuścili po brzytwie?
Uznają generalnie ten feler z analogiami? Wymiana pada czy naprawa?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Moldar napisał:

Tylko póki co, nic się nie zapowiada aby coś takiego wydali jak na ds4

niby jest patent, ale znając Sony to pewnie będzie pod koniec generacji jak do dual shocka 4 XD

5 minut temu, Square napisał:

A mogło być tak zajebiście gdyby przyciski na spodzie pada były standardem.

tak, chociaż dwa dodatkowe przyciski na gripach normalnie do ustawienia przez devów, a nie do mapowania jak w tych elitarnych padach przez apkę na PC czy back buttonach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...