Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bjały napisał:

PS5%20Pad%20DualSense%20-%20fani%201.jpg

El classico

Dalej uważam że ten miks bieli i czerni wygląda średnio w tej wersji która zaprezentowali. Mam nadzieję, że tak jak z DS4 będzie parę wersji kolorystycznych do wyboru. 

 

No i ten wyglada genialnie. Oficjalny to wizualna porażka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Oby był robiony z lepszych materiałów. Bo jak znowu będzie tani badziew który po 2 miesiąc wydaje z siebie obce dźwięki to yebal ich pies.

Sam wygląd spoko. Ale te gałki to by mogli już dać niesymetryczne, przecież każdy kto grał na padzie od xbox, wie, że to lepsze rozwiązanie. No i oby bateria trzymała tym razem dłużej niż 5 min emoji2357.pngemoji2357.pngemoji2357.png

a w życiu, tylko gałki symetryczne, nie ma innej opcji

Odnośnik do komentarza
Gość krzych923
1 godzinę temu, Figaro napisał:

 

No i ten wyglada genialnie. Oficjalny to wizualna porażka.

No chyba nie. Traci swoją oryginalność i nowoczesność, pad jakich wiele. Niby to tylko kolor, ale robi różnicę.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie da się wszystkim dogodzić, jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje i zawsze komuś coś się nie będzie podobać w wyglądzie. Ale wersje kolorystyczne będą raczej inne dostępne.
Dla mnie nawet DS4 jest spoko, nie mam zastrzeżeń do jakości czy długości działania na ładowaniu ale też nie gram po 10 godzin dziennie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość krzych923
36 minut temu, Figaro napisał:

 Cooo xd

 

Wow, bialo czarny pad, NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

No nie nowoczesna technologia, bo nowe technologie definiują jego funkcje, ale z wyglądu coś, co chociaż trochę odbiega od standardów i wygląda świeżo. Ale nie - lepiej do końca życia tłuc ten sam schemat wizualnie i nic nie zmieniać, bo ktoś jest sentymentalny, nie lubi zmian i się przyzwyczaił. Taka estetyczna strefa komfortu.

Napisałeś, że czarny wygląda genialnie, a moim zdaniem właśnie traci cały ten efekt i wygląda generycznie, niczym nie wyróżniaja się z tłumu. Nie sądzę, żeby w takiej wersji kolorystycznej zyskał aż taką popularność w internecie.

Edytowane przez krzych923
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, mario10 napisał:

Dla mnie nawet DS4 jest spoko, nie mam zastrzeżeń do jakości czy długości działania na ładowaniu ale też nie gram po 10 godzin dziennie ;)


Ty to piszesz poważnie ?

DS4 ładuję praktycznie co drugi dzień. Gdyby nie zapasowy egzemplarz to bym się pociął. I również nie gram 10 godzin dziennie ale to bez znaczenia bo DS4 trzyma w porywach ile ? 6 ? 
Polecam sobie kiedyś spróbować Pro Controllera albo 8BitDo. 
30-40 godzin grania i zapominasz o problemie. 

  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo spoko konstrukcja, tylko te odstające triggery mi nie leżą. Poza tym wygląda jak dopracowana, znana formuła z usprawnieniami, nie ma jakichś (pipi)etowych wodotrysków i spoko. Tylko jeszcze akumulator niech ma jakąś sensowną pojemność jak już się na niego uparli i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, giger_andrus napisał:


Ty to piszesz poważnie ?

DS4 ładuję praktycznie co drugi dzień. Gdyby nie zapasowy egzemplarz to bym się pociął. I również nie gram 10 godzin dziennie ale to bez znaczenia bo DS4 trzyma w porywach ile ? 6 ? 
Polecam sobie kiedyś spróbować Pro Controllera albo 8BitDo. 
30-40 godzin grania i zapominasz o problemie. 

Ja nie odczuwam negatywnych skutków, o których piszesz. Gram dziennie po 2-3 godziny ładuje go co jakieś 4 dni. Nie jest to dla mnie uciążliwe. Mam pada od jakichś 3lat nic mi w nim nie trzeszczy, wszystkie gałki czy przyciski działają bez problemów więc się nie czepiam.

Może osobom co grają więcej to przeszkadza. Nigdy nie szukałem zamienników dla oryginału bo dla mnie jest ok.

Edytowane przez mario10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figaro napisał:

Oficjalny to wizualna porażka.

 

1 godzinę temu, krzych923 napisał:

No nie nowoczesna technologia, bo nowe technologie definiują jego funkcje, ale z wyglądu coś, co chociaż trochę odbiega od standardów i wygląda świeżo. Ale nie - lepiej do końca życia tłuc ten sam schemat wizualnie i nic nie zmieniać, bo ktoś jest sentymentalny, nie lubi zmian i się przyzwyczaił. Taka estetyczna strefa komfortu.

Napisałeś, że czarny wygląda genialnie, a moim zdaniem właśnie traci cały ten efekt i wygląda generycznie, niczym nie wyróżniaja się z tłumu. Nie sądzę, żeby w takiej wersji kolorystycznej zyskał aż taką popularność w internecie.

Zgadzam sie z panem powyzej. Powiewem swiezosci to to czego nam trzeba. Juz dosc tego nudnego czarnego.  W koncu poszli po rozum do glowy. Cieszy mnie jeszcze lacze 3.0 i wibracje - moze w koncu zaczne z nich korzystac :dynia:

Bawo Ty  :kaz:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...