Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Technologicznie to jest sztos, ale materiały kurwa to się też powinno zmienić na lepsze. O Switchu nie wspominam nawet, ale tam chociaż psikam contact cleanerem i mam spokój na kilka miesięcy, na Plejce nie. Dobrze, że chociaż za darmo wymieniają, jak jest gwarancja. Teraz używam czarnego, NIBY ma być lepiej.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figuś napisał:

i tak dłużej niż joycony, pad od xboxa w tej generacji tez jakością wykonania nie grzeszy

:sadkek:

było to już kilka razy wyjaśniane. Pady od PS, Xboxa czy Joycony to ten sam szmelc, bo wszyscy trzej producenci korzystają z tych samych część, których jakość jest chuyowa, co skutkuje np. driftowaniem analogów. 

Odnośnik do komentarza

Mi ostatnio przy Returnal świrował, potem się uspokoił, ostatnio coś przy GoT też, ale w sumie jest po gwarancji chyba, że spróbuję na rękojmie do Euro oddać. Może faktycznie jakiś brud tam się dostał, ale nie chcę go rozkręcać bo jak mi tam jakieś sprężynki wyskoczą to nie wiem czy złożę :dunno: ale też chyba są jakieś takie cleanery, które można wpuścić pod analoga?

Odnośnik do komentarza

Wyczyścić xd Pewnie ich warunki gwarancji mówią, że mają zapewnić sprzęt sprawny, ale niekoniecznie fabrycznie nowy. Mogli jednak chujki nie wysyłać z gnojem spod paznokci przy trigerze.

 

Napisz do nich w sumie, zobaczymy jak zareagują. Może powiedzą, że dali Ci adekwatna rekompensatę, tj. nie dłużej używany niż Twój własny.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, _Red_ napisał:

Wyczyścić xd Pewnie ich warunki gwarancji mówią, że mają zapewnić sprzęt sprawny, ale niekoniecznie fabrycznie nowy. Mogli jednak chujki nie wysyłać z gnojem spod paznokci przy trigerze.

 

Napisz do nich w sumie, zobaczymy jak zareagują. Może powiedzą, że dali Ci adekwatna rekompensatę, tj. nie dłużej używany niż Twój własny.

Po testach okazało się że wysłali mi kontroler , który nie dość że jest brudny, to jeszcze zepsuty :angry:( ponownie gałka skręca sama w lewą stronę ). Zgłosiłem to do Sony , kazali wysłać zdjęcia. Czekam na odpowiedź . Masakra , człowiek czeka 3 tygodnie i dostaje zepsutego pada :facepalm:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2022 o 13:52, lekki napisał:

Zgłosiłem pada na gwarancje do Sony (lewa gałka skręcała w lewo ). Przysłali mi właśnie Pada z nowym numerem seryjnym, ale Pad jest ewidentnie używany i na dodatek cały zabrudzony pod przyciskami. Mieliście może również taką sytuację ?  Co z tym najlepiej zrobić ? 

7.jpeg

 

będę rzygał

Odnośnik do komentarza

Moja historia z reklamacją znalazła szczęśliwy finał, mianowicie dziś wrócił do mnie działający pad. O dziwo, to ten sam który oddałem (zrobiłem zdjęcie tabliczki na odwrocie i nr oraz kod są te same).

Padła płytka touchpada, poza tym pad został wyczyszczony i wymieniono gumki.

Oddawałem już po okresie gwarancyjnym w ramach rękojmi i sklep (euro agd) nie robił żadnych problemów z tego tytułu.

Serwis wycenił naprawę na 120 zł, tak gdyby ktoś był ciekawy.

Odnośnik do komentarza

Hej,

jestem w posiadaniu 3 padów do ps5 

jeden w reklamacji 

małe dwa pozostałe mają zupełnie różne odczucia gry analogiami 

biały (dany do zestawu razem z konsola) chodzi „normalnie” z koleji czarny dokupiony osobno jest jakby cięższy, analogi ciężko chodzą i dziwnie klikają na początku + cały pad trzeszczy strasznie 

ktos miał/ ma podobie i wie co to za różnica? 
 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...