Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.11.2022 o 10:20, Square napisał:

Ja kupiłem czerwony, bo w tym co mam z wymiany coś prawa gałka zaczyna szwankować po 16 miesiącach i niekiedy obraz ucieka do góry.

Mam ten sam problem, trzy kontrolery i w tym samym czasie wszystkie zaczeły mieć problemy z gałkami. Chyba z nimi skocze do jakiegoś serwisu, bo wydawać kilka grubych stówek na nowe sztuki to się nie opyla

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, ASX napisał:

widzę że Dual Sense jest w promocji. Jak myślicie warto kupić z myślą o PC, rozumiem że wszystkie nowe gry Sony w pełni obsługują wszystkie ficzery tego pada?

warto, ale jest jeden problem

musisz grać na kablu jak chcesz wszystkie ficzery mieć obsługiwane, ale ja np. wolałem w plage z GP grać na DS bo fajnie tam to zaimplementowali, niż na 8 bitdo pro po BT

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem nowy Dualsense czerwony. Nowsza rewizja się zgadza, tylko kiedy podczas grania pad używa mocnych wibracji to jest głośny jak traktor - np. alternatywny strzał w Returnalu. Pograłem godzinę z myślą, że silniki się wyrobią, ale nic z tego. Okazuje się, że jak go ścisnę rękami to jest prawie idealnie. Coś tam musi być źle wytłumione. Ten nowy jest trochę lżejszy, za to jest lepiej spasowany, bo nic nie trzeszczy. Co oni tam musieli zjebać?

Teraz zostaje mi go oddać albo grać z średnim poziomem wibracji, wtedy jest ok. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
39 minut temu, Figuś napisał:

 

ogólnie wyjebane, jakby kosztował połowę tego co sobie krzyczą bym się może kiedyś tam zastanowił, a tak czekam na back buttona bo firmom trzecim raczej nie dadzą licencji na PROpady jak w zeszłej generacji naconowi czy innym

 

 

 

Aimcontrolers dostał licencję od Sony i przerabiają. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

No za połowę ceny to możnaby rozważyć jakby było promo za 400-500. Jeszcze kurwa to krótsze działanie niż zwyklak :balon:

Oby pad od PS6 miał te tylne przyciski w standardzie, bo znowu wyjdzie kicha.

Jaka kicha?

95% ludzi nie używałaby zmiany przypisanych przycisków gdyby mieli to defaultowo w dual sensie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...