Skocz do zawartości

Gra się zacina w jednym miejscu


Kornela

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem z grą Dog's Life na PS2, kupiłam 3 różne płyty z tą grą, wsyztskie były testowane kilkukrotnie ma 2 różnych konsolach. Jednak w każdym z przypadków gra się zacina w momencie wyboru języka i nie można tego w żaden sposób ominąć. Czy ktoś może doradzić, co może być tego problemem? Dodam tylko, że wersję konsoli i gier się zgadzają, wsyztskie są PAL, więc nie ma mowy o niezgodności.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

31 minut temu, Kornela napisał:

Siemka, mam problem z grą Dog's Life na PS2, kupiłam 3 różne płyty z tą grą, wsyztskie były testowane kilkukrotnie ma 2 różnych konsolach. Jednak w każdym z przypadków gra się zacina w momencie wyboru języka i nie można tego w żaden sposób ominąć. Czy ktoś może doradzić, co może być tego problemem? Dodam tylko, że wersję konsoli i gier się zgadzają, wsyztskie są PAL, więc nie ma mowy o niezgodności.

 

Na moje to Twoja konsola ma problem z przemieleniem tej gry ze względu na padający laser. Zresztą wątpie, żeby same płyty były bez rys. Można spróbować oddać płytę do wyczyszczenia.

Odnośnik do komentarza

3 różne kopie gry i dwie różne konsole? Ciężko tutaj o jakieś przypadki, coś jest ewidentnie rypnięte skoro gra zawiesza się w sześciu różnych przypadkach na tym samym momencie. Może jakiś corrupted save na karcie pamięci zawiesza gierkę?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kornela napisał:

Siemka, mam problem z grą Dog's Life na PS2, kupiłam 3 różne płyty z tą grą, wsyztskie były testowane kilkukrotnie ma 2 różnych konsolach. Jednak w każdym z przypadków gra się zacina w momencie wyboru języka i nie można tego w żaden sposób ominąć. Czy ktoś może doradzić, co może być tego problemem?

Wiem ze to nie pomoże, ale ja bym jeszcze odpalił grę na emu PC - pcsx2. Tam w jednym oknie masz log z błędami, może będzie wiadomo, a może się odpali? Może będziesz mogła zrobić sejwa i importować na konsoli.

Albo problem może być jeszcze z datą w konsoli. Może gra nie obsługuje roku 2020, a tam chyba data jest wymagana.

Odnośnik do komentarza

Test na różnych konsolach wyklucza winę lasera. Test na różnych kopiach, wyklucza winę kopii. :D

 

Nie znam tej gry, więc nie wiem co ona i kiedy robi, ale jeśli jest na DVD9 to być może wszystkie te konsole mają problem z tym nośnikiem. Jeśli robi auto-save na karcie pamięci (uruchom bez karty by sprawdzić) to karta może mieć bad blocki.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...