Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualne kryteria przyznawania rang. Staż liczony jest od 1 stycznia 2008, czyli od momentu zliczania postów przez forum. 

  • Senior dla stażu minimum 4 lat - średnia 50 postów/miesiąc
  • Senior dla stażu minimum 8 lat - średnia 40 postów/miesiąc
  • Senior dla stażu minimum 12 lat - średnia 30 postów/miesiąc 
  • Senior dla stażu minimum 16 lat - średnia 25 postów/miesiąc

Drodzy forumowicze, przed nami nowa generacja, będzie się działo, czas więc na małe porządki na forum. Forum, wbrew pozorom, które cały czas daje radę. Wciąż co miesiąc produkujecie po ok. 12 000 postów. Jasne, to nie są lata 2014-2017, gdy wpadało i po 20 000 postów (absolutny rekord to styczeń 2015 i blisko 35 000 postów), ale ruch jest. 

 

Ze strony administracyjnej ogarniam kwestię adminów - zniknie GSR, a za to rozbudujemy grupę adminów ( @Rayos już awansował, podobno planuje imprezę ;)). 

 

Do Was pytanie o kwestię grup Senior i Premium? Osobiście jestem za stworzeniem jednej grupy (przykładowo Gold Member), która zbierze wszystkich aktywnych userów na przestrzeni lat. O co chodzi z aktywni? Fajnie byłoby określić jasne kryteria dla tej grupy: np. staż, liczba postów, ostatnia aktywność. Zapraszam do dyskusji. 

Odnośnik do komentarza

Dobry pomysł z jedną grupą, jestem za. Kryteria to jakoś się ustali w wyniku dyskusji. Myślę że najważniejsza jest ogólna aktywność na forumku, rozpoznawalność. To powinna być nagroda za aktywność. Bo posty i plusy można łatwo nastukać w różnych tematach :) Czyli staż > posty > plusiki.

 

Teraz będę rozmyślał nad styczniem 2015, co się wtedy działo do diaska?

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mejm napisał:

No dzieki Perez, to juz nie dostane tego Seniora nigdy ;/

 

W tym samym miesiacu Kyo kasuje konto a Rayos zostaje adminem. Coz za wymowne podsumowanie wszystkich kadrowych ruchow na tym forum.

 

Ale konta nie usuwasz? ;). W zasadzie to jest w sumie właśnie nieco zabawne (i smutne zarazem), że taki ktoś jak Ty nie ma żadnego wyróżnienia na forum... 

Odnośnik do komentarza

Ha! Wymyśliłem prosty i szybki sposób. Jest wątek o nowym numerze i "właśnie ukończyłem" gdzie koledzy piszą często obszerne i ciekawe recenzje. Rozdać golda wszystkim z tych wątków. No bo są aktywni - grają w gry i czytają szmatławca :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mejm nadal gra na PS3, wciąż żyje w 2013 roku. I to w najlepszym wypadku, bo możliwe, że gdzieś bliżej 2006.

Jeszcze przed rangami, więc nie może żadnej mieć.

 

Mam nadzieję, że pomogłem i rozjaśniłem sytuację.

 

A na temat: może być jedna ranga, na tę chwilę Premium czy Senior to i tak nie ma żadnego znaczenia (poza nazewnictwem). Jak już coś, to przydałyby się w tych gronach czystki, bo niektórzy chyba trochę umarli i w ogóle temat jest zaniedbany (zero odpływu, zero napływu).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

stosunek plusikow do postow, przy czym jednego albo drugiego trzeba miec 10k :>

Tak jak jest jest spoko, premium moze awansowac na seniora. Niektorzy chyba zapomnieli w jakich okolicznosciach zrodzilo sie premium :pawel:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z bolu dupy o seniora, jakby ktos nie wiedzial.

W kazdym razie taki Mejm powinien miec Seniora juz dawno. 

Premiumy to w ogole wiedza, ze mamy swoj ukryty dzial, gdzie sie z nich smiejemy? :sir:

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Pawciokratos tez juz dawno powinien byc seniorem, wydaje mi sie ze jest tu od zawsze. Ja bym premiuma wywalil, a premiumom dal seniora. No chyba, ze ktorys nie zasluguje, ale nie mnie oceniac.

IMO nie da rady dac jasnych kryteriow - moze niech wybierze jakies reprezentatywne jury?

Takie kanabisy.

Odnośnik do komentarza

A to chuy - nie wtracam sie. Yeahbunny pupcio mnie rozkleil, do tego kilka razy nawet niezle mi pocisnal na przestrzeni ostatnich miesiecy - poczulem sie jak surowy, ale sprawiedliwy wykladowca-idol, ruchacz studentek, caly semestr cisnacy i straszacy uczniaka, a potem: "Pawel, nic nie umiesz, nie starasz sie - 4+ to wszystko co moge dla ciebie zrobic". Jednak sie czegos nauczyl przez te lata.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Mejm napisał:

Ty, nie po to wypisalem sie z tej zielonej bandy ch.uja zeby teraz frateryzowac sie z nimi pod niebieska bandera. Protestuje w mym imieniu.

 

Mejm, ale mi naprawdę głupio (zupełnie szczerze). Dlatego te zmiany, żeby to było jasne, bo no jak Ty nie masz mieć Seniora/Premium, no to coś tu jest nie halo. Niech tym zaczątkiem zmian będzie Senior dla Ciebie, a jak już ogarniemy zmiany to wtedy kogo trzeba przeniesiemy do odpowiedniej grupy. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rayos napisał:

 

i po co tak kłamać? :gsr:

aktywnych :ogor:

29 minut temu, Luqat napisał:

A ile lat masz chłopczyku? Bycie seniorem to nie przelewki. Masz chociaż wcześniejszą emeryturę?

myślałem że liczy się staż na forumku a nie życiowy :pechowiec: Okej, skoro seniorzy to same zgrzybiałe dziady, to może być już ten premium bo tam z tego co widze jest dynamiczne grono  młodych użytkowników, więc lepiej bym tam pasował.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Okej, skoro premiumy to same zgrzybiałe dziady, to może być już ten premium bo tam z tego co widze jest dynamiczne grono  młodych użytkowników, więc lepiej bym tam pasował.

Skoro Premiumy to zgrzybiałe dziady to chcesz Premiuma, bo tam są młodzi wilcy? Ktoś tu się w zeznaniach pogubił :dog:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...