Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie masz racje. Nie ogarnalem, ze byla jakas archiwizacja (nie moje czasy) i faktycznie te posty sa tak pi razy oko od 1 stycznia 2008 (u Ciebie chocby najstarszy post ma taka date). Obadam to i przeliczy sie jeszcze raz, bo teraz faktycznie ktos ze stazem powiedzmy 16 lat ma posty liczone z 13 lat, wiec srednia jest troche od czapy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, alb84 napisał:

 

 

No właśnie j.w, wincyj reakcji please. Btw. dało by radę wprowadzić ich więcej, tzn. nie tylko ilość, ale możliwość zareagowania dodatkową plusową ikonką: :obama: lub :notbad: lub :banderas:lub :fsg:?  Może to bardziej pytanie do tematu "silnik forum", ale już z rozpędu robię to tutaj. To byłby dobry upgrade. 

 

No własnie przydałaby się taka reakcja :corvo:

Odnośnik do komentarza

OK, rozumiem, tylko wiesz - takich osób (zarejestrowanych w 2002-2003 i które coś tam jeszcze piszą) jest niecałe 40 - jedni mają 100 postów, a inni 3000... To wszystkim dajemy Seniora? :). 

 

OK, panowie, mała aktualizacja. @Mendrek słusznie zauważył, że skoro forum zlicza posty od 1 stycznia 2008 to dla weteranów jest to niesprawiedliwe, bo staż im się liczył, ale de facto postów z okresu 2002-2007 nie liczyło (bo ich nie ma w bazie). Zrobiłem korektę stażu, bo ciężko liczyć komuś 15 lat, skoro tak naprawdę posty można mieć od maksymalnie lat 13 (styczeń 2008 do prawie grudnia 2020). Finalnie:

  • Senior dla stażu minimum 4 lat - średnia 50 postów/miesiąc - tutaj liczba osób bez zmian

  • Senior dla stażu minimum 8 lat - średnia 40 postów/miesiąc - doszła jedna osoba 

  • Senior dla stażu minimum 12 lat - średnia 30 postów/miesiąc - doszło kilkanaście osób

Dla wszystkich osób zarejestrowanych przed 1 stycznia 2008 to właśnie od tej daty liczymy średnią postów, aby nie byli poszkodowani. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ukukuki napisał:

skizo.org:wub:  był też kiedyś fajny portal o gameboyach ale nazwa mi uciekła. 

 

przepraszam za offtop ale co to było to skizo? już kilka razy mi się przewinęła ta nazwa. o czym było to forum i dlaczego było tak wyjątkowe?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysiekp392 napisał:

 

przepraszam za offtop ale co to było to skizo? już kilka razy mi się przewinęła ta nazwa. o czym było to forum i dlaczego było tak wyjątkowe?

 

Strona o konsolach przenośnych. Było tam też bardzo fajne forum, z fajnymi użytkownikami. Największe boom to chyba miało po premierze PSP. Przynajmniej ja wtedy najwięcej tam się udzielałem odnośnie PSP. 

 

Pamiętam jeszcze, że tworzyłem userbary dla użytkowników na masową skalę, dorabiając się nawet "rangi" - Szalony Grafik :hi:

 

Ehhh, no i pamiętam jak zapoczątkowałem boom na język polski do PSP, tworząc na forum odpowiedni temat. Zdziwiony faktem, że inne kraje europejskie po premierze PSP miały swój język, a my zostaliśmy pominięci. Potem inne portale to podchwyciły.

 

Skizo.org, piękna to była strona i jeszcze piękniejsze forum :banderas:

 

Może @grzybiarz coś dorzuci do wspomnień, jako tamtejszy użytkownik.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szkoda że sam skizo miał wyjebane na swoje forum/stronę i pod koniec to już był niezły burdel. Archonik dający moderację na swoim forum, takim trolom jakby dziś tu np. szejdi by dostał, czy frosti, albo ten od xboxa co płacze, że dostaje minusy. No i że ci ludzie byli też na skizo, to nagle zaczęli wzajemnie lizać się po jajach. Mi to przestało się podobać :/ Jeden moderator miał coś z głową, obraził się że mu zrobiłem swój dopisek w jego poście (zabikt). No ale byłem tam moderatorem, więc mogłem, zresztą, co w tym złego. A typ aż założył temat w zamkniętym dziale "jak to tak, edytuje mi posta!!!!".

Było kilka fajnych osób, solim, @saptis, tygrysex, myzreal, czy nawet był gość z mojego miasta z którym się umawiałem na wspólne granie na NDS/PSP i picie piwa (Nightmare).

2004 rok, skizo.org, dobre czasy - chyba moje pierwsze forum na którym się wkręciłem. Dodawałem też gierki do katalogu, co katalogowanie  zostało mi w sumie do dzisiaj - patrz sygnatura.

oki, wracam do roboty 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...