Jump to content

Demon's Souls Remake

Recommended Posts

Właśnie mi cały czas mówi, że mam go ubić i że to klarowne zadanie :( Może muszę wykończyć wiernych z Nexusa? Zabiłem póki co tego jednego płaczka, co lamentował, że Jerzy leży w dziurze. 

21 minut temu, mozi napisał:

Nie do końca. Jak przyjdzie jego kolej to ona go pominie i każe Ci dojechac kolejnego z listy. 

Mi sie wydaje, ze to by zadzialalo gdyby zabil go w Nexusie zanim w ogole odpalilby questa Mefisto. A on zabil go w tej dziurze. I w sumie dlaczego? xD

2 godziny temu, Wiolku napisał:

Właśnie mi cały czas mówi, że mam go ubić i że to klarowne zadanie :( Może muszę wykończyć wiernych z Nexusa? Zabiłem póki co tego jednego płaczka, co lamentował, że Jerzy leży w dziurze. 

A czy w nexusie zabiłeś wszystkich npc niego? Jeśli on nie dotarł do nexusa powinen Ci kazać lać następnego. Dojedź jego ucznia i tą lole co siedzi obok i zobacz. 

Pomysł na walkę z Old Monkiem niezły, ale tani jak skurczysyn. Dwa razy trafiłem na tego samego typa, od którego zaraz po wejściu przez mgłę dostawałem backstaba, a potem byłem gwałcony Firestormem :reggie: Przeszedłem na offline i już było w porządku. Dużo tu pewnie zależy od "etyki" drugiego gracza.

A wiadomo dlaczego pewne phantomy nie znikają nawet po ich ubiciu? Np. ci Cthulhu przed mnichem?

Ja idę wszędzie na PWWT, także uff, bo Cthulhu na schodach są trudniejsi niż bossowie xd

A, no i Pure Bladestone wypadł mi za pierwszym razem, czuję dobrze miecz.

Posted (edited)

Cthulu ciężcy tylko w 3.1 bo małe korytarze.

Na schodach banał bo paraliżujący prąd ma krótki zasięg a po nim zawsze rush-ują a laserem wala tylko z daleka wiec praktycznie nigdy bo jak cię zobaczą to już jest za blisko. 

Edited by LiŚciu

No ale zginęło się pary razy bo te schody w 3-3 to przegiecie. Tym bardziej jak się dostaje na dzień dobry firestorma po przejściu przez mgłę. 

No i skończyłem! Piękna gra, ale w moim rankingu serii Soulsborne nadal za Bloodborne. Najtrudniejsi bossowie? Flamelurker i Demon God, bo zginąłem na nim najwięcej razy XD Allant padł za pierwszym razem (aż się zdziwiłem, że taki prosty, nie używałem w tej walce magii praktycznie w ogóle). 5-2 ty kurwo jebana, najgorsze levele w Soulsach, klasycznie. Ogólnie gierka jest chyba najłatwiejsza z serii i najuczciwsza. Pięknie zrobiony remake, next-genowość widać na każdym kroku, no miazgunia!

• Like 1

Gram szlachcicem i jestem obecnie na etapie 3-1. Głównie naparzam magią, ale używam też dużo szybkich miecz, których mam dwa - estok i bułat. Mogę je śmiało ulepszać, czy zachowywać kamienie na coś lepszego?

• 4 weeks later...