Skocz do zawartości

Forspoken


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.12.2020 o 18:29, ASX napisał:

Kolejny czasowy tytuł ekskluzywny, tym razem na 2 lata

 

W sumie myślałem, że to robocza nazwa jakiegoś nowego finala. A te czasowości to największy rak branży. Nie mówię jak gra robiona jest pod konkretny sprzęt i ip należy do zleceniodawcy, ale takie coś to dla mnie dno.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

To prawdopodobnie największy tytuł od S-E, tak jak wcześniej pisałem, pierwotnie to nie miała być tylko gierka, ale całe cross-medialne uniwersum, nie wiem czy nadal jest to w planach, wiem, że nadal jest to międzynarodowa produkcja, jeśli chodzi o kreatywne rzeczy.

2022 to był plan przed Covidem (2021 dla FFXVI) - jeśli nadal celują, to musieli nadrobić trochę rzeczy.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, nero2082 napisał:

zazdrość ludzka rzecz prawda panie @teddy ?:cool2:

 

obok Pragmaty to najciekawszy projekt na następny rok, fajnie że Square odeszło od klepania samych Finali

 

is that a motherfuckin dragon?

 

 

 no ale to wygląda jak Final :potter: tylko jest bardziej smooth, przynajmniej jeśli chodzi o poruszanie się, no i siłą rzeczy Forspoken jest ładniejszy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Akurat walka wygląda dość płasko, więc rozumiem brak zainteresowania (poprzedni reveal też nie porwał co widać po reakcjach w sieci). W dodatku strong female protagonist która wypowiada te złodupne kwestie. :/ Strasznie to brzmi.

 

Za to ten model poruszania :obama: Słodki Jezu, no Sunset musi oddać koronę.

Odnośnik do komentarza

Jedyna gra z wczoraj zapowiedzi, która mnie jara

 

widać, że to już nextgen (fajnie, że pierwszy nexgen rok po premierze PS5 xD) a nie jakieś DLC do gowa czy inne Grat Turismo z PSXa

Odnośnik do komentarza

Sceptycznie jestem nastawiony do klimatów gdzie przenoszą kogos z prawdziwego swiata do Fantasy. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim w nox od świętej pamięci westwood I było spoko ale gra musi się obronić aby mnie do tego przekonać. Ogólnie wygląda to naprawdę dobrze wiec mam jednak nadzieję, że klimat mi też podejdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...