Jump to content

Oddworld: Soulstorm


Figuś

Recommended PostsGodzinę temu, 20inchDT napisał:

@YETI Trailery na konfie u sony nie zawierały informacji, że część z tych gier to timed exy. Może nie kłamali, ale wprowadzają w błąd.

 

9I8aDM0.png

Bekowo to jest zrobione, duża czcionka na środku informacja że to konsolowy exclusive, a na dole małym druczkiem info że to tylko czasowy ex i gra trafi na inne platformy. Śmieszne

Link to post
2 godziny temu, 20inchDT napisał:

@YETI Trailery na konfie u sony nie zawierały informacji, że część z tych gier to timed exy. Może nie kłamali, ale wprowadzają w błąd.

 

9I8aDM0.png

Racja, nie zauważyłem tego zdania na dole. 

Link to post

Soulstorm nigdy nie miał wyjść na PS3 skoro nawet w przypadku New 'n' Tasty ich platofrmą docelową było PS4 a reszta to porty zewnętrznego studia. Dla mnie wątpliwe było aby Soulstorm miał wyjść jeszcze na PS4 ale jednak wychodzi. Oddworld i J.A.W zawsze się dogadywali, więc nie dziwota, że olali X'a tak jak w przypadku ostatnich reedycji i remake'a jedynki. Czekam jak cholera i fajnie by było jakby wyszło na launch nowej konsoli.

Link to post
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Gad demyt! Pierwsze dwie odsłony kompletowałem dawno temu na PC. Jeszcze New and Tasty na pleju nie skończyłem a tu za chwilę kolejny Abe! Strasznie dużo nawalone tego wszystkiego w tym trailerze, oby mnogość opcji nie odrzuciła od gry.

Link to post
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.