Skocz do zawartości

Dragon Age: Dreadwolf


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Voytec napisał:

Pocisk po BioWare pociskiem ale tez już nie przesadzaj. Mass Effect 3 wyszedł w 2012. Nigdy nie grałem w zadnego DA ale fani tej serii bardzo chwała Inkwizycję.

No ME3 to była ich ostatnia dobra gra, po tym była równia pochyła.

Inkwizycja z dodatkami była całkiem spoko fabułą z tego co na necie mówio, ale sam gameplay to trochę katorga, no i ta masa fetch questów.

Odnośnik do komentarza

Inkwizycja miała gdzieś głęboko ukryta dobrą grę, ale niestety aby do tego dojść trzeba było zrobić masę gównianych fetch questów. To był offline MMO. BioWare się pogubiło. A fabuła pewnych momentów tego nie ratowała. Miała też super dlc jedno ale co z tego. Nikomu tej gry bym nie polecił. Z dragon Age tylko origins dla mnie jest wart ogrania nawet teraz.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze Soban, świetna walka przykryta masą pustych questów, do tego kilka bardzo fajnych fabularnych momentów, dobre DLC. Gierka trafiła w zły okres - porównywano ją z Wiedźminem. Pół biedy, gdy najpierw zagrało się w DA, ale gdy podeszło się do tej gry po Wiedźminie, to wcale się nie dziwię, że niektóre elementy mogły być mega odstraszające. 

Osobiście action rpg w klimacie fantasy łykam bez popity, więc czekam na nową odsłonę... może dożyję do premiery za 5 lat. 

 

E: No i jak mogłem zapomnieć o niedocenionym soundtracku :obama:

 

 

Odnośnik do komentarza

Fakty są takie:

- jedynka była super, dodatki były bardzo solidne, to był, na tamte czasy, nowoczesny RPG czerpiący z klasyków gatunku

- dwójka była wyraźnie słabsza, brało im czasu, było tam z 10 lokacji, dynamika starć była wyższa, ale dało się grać

- trójkę przekombinowali, rozdmuchali do okrutnych rozmiarów, walka nie miała nic wspólnego z taktyka, miało być kolorowo i szybko. Kupiłem edycję ultimate za 40 zł i do dzisiaj żałuję, że nie kupiłem zamiast tego pizzy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ale, czym Wy się tak martwicie "bo odeszli ludzie". No i co z tego? Czekamy na końcowy produkt, który ma mnie zadowolić i być dobra gra. To nie powinno nas konsumentów obchodzić, kto ją zrobi. To nie jest jakaś złota zasada, że gra jest dobra, bo ja zrobił człowiek, który jest w firmie od początku, ba nawet czasami to minus, bo gra ma wypalone schematy. Czas pokaże, albo to grze wyjdzie na dobre, albo zle. Jestem fanem serii i grałem we wszystkie części. Czekam bardzo na da4, ale jak gra będzie kupsztalem, to jej nie kupię. Będzie masa innych gier. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, @Faka bez żartów. W Anthem nawet ludzie za darmo nie grają. A reanimowanie 2-letniej gry pod sloganem "Naprawiliśmy kupsko parujące, już nie śmierdzi!" raczej nie wyjdzie. DA musi wrócić do korzeni czyli pierwszej części, która według mnie była najlepsza. Prawdziwy RPG, z porządnym systemem i walką oraz eksploracją jak w RPG. GAASy i M-Singleplayer-Offline-RPG nie działają. Poprostu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...