Skocz do zawartości

Gość

Wasze komiksy

Rekomendowane odpowiedzi

Punisher i Skalp w komplecie, mozna zabrac sie za czytanie.
24862516_1446555615457025_49289701389211

24852152_1446555698790350_56752737738250

24796331_1446555792123674_59842959899261

• Plusik 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No porównując z pierwszym wydaniem dziwią niektóre wybory (głównie pod kątem czcionki), ale całość jest świetnym dodatkiem do kolekcji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

btw napiszcie jak wrażenia z Daredevila, typowie superhero czarno białe czy jednak jakieś lepsze story?

Btw ile historyjek mieści się w takim tomie Punisher Max? Trzy/ cztery? Strasznie to grube jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tukan każdy tom Punishera to dwie historie po 6 zeszytów. Każdy zeszyt jest oddzielony jedną stroną okładkową, co w sumie daje 23 strony na zeszyt.

Tak przy okazji- czemu liczba stron w zeszytach jest różna? Np. zeszyt Kaznodziei ma 24 str, Punishera 22, a jeszcze innych komiksów po 20 stron?

Edytowane przez PiotrekP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skalp 3, 4, 5, Dwa tomy Punishera, Locke&key 1-5 i na deser dziś przyszły Żółwie :) Szaleństwo w tym miesiącu

Żal mi ludzi co brali żółwie bezpośrednio od wydawnictwa, wpłacili kasę już w maju i dalej nie mają swojego komiksu. Ja wziąłem z gildii (mimo, że miałem nie zamawiać u nich już nic, no ale cóż - siła wyższa, tylko oni to mieli i w dość dobrej cenie, bo 90 zł przez weekend kosztowały), wysyłka za pobraniem, gdyby miały im się stany magazynowe nie zgadzać i dziś są już u mnie :)42eaea191495b41d701b6083e77442f0.jpg

• Plusik 4
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sideca się uruchomiła, w styczniu ostatni Tom Koziorożca, w 2018 kolejne komiksy Andreasa a końcem 2018 ostatni tom Wielkiego Martwego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lipa i warto było brać żółwie? daj znać jak tłumaczenie jak już przeczytasz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tłumaczenie (pipi)owe podobno i brak korekty. Dobrze, że kase odzyskałem od tego po(pipi)enca z wydawnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tam, że 7 lat temu wydanie 244 strony kosztowało 2 dychy. Wciąż warto - dla mnie geniusz i swego czasu nagroda Eisnera w pełni zasłużona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dotarły oba przed świętami :banderas: 

CAM00106.jpg

Za Sknerusa mogłem lekko przepłacić ale długo szukałem tego egzemplarza. Znalazłem dwa i tylko ten był w zadowalającej jakości. Na Justice też czaiłem się od jakiegoś czasu. Sorry za jakość jotpega, pralka mi szwankuje :frog: 

• Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z cegiełek DC bardziej niż sprawiedliwość polecam Przyjdź Królestwo. Bardzo fajnie się czyta no i rysunki Rossa palce lizać. Wstyd się przyznać, ale nie mam swojego egzemplarza. No i oczywiście All Star Superman. Ogólnie preferuję takie one shoty, względnie kilka tomów zbiorczych jednej historii czy serii.

Ile dałeś za kaczki?

Edytowane przez Luqat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

25674610_10156060260748086_16061340_o.jp

ostatnie zakupy w tym roku i przy okazji zakończenie obu serii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od mikołaja:

qyh6dg.jpg

Edytowane przez Karolek
  • Plusik 3
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coroczny update uginającej się półki z kolekcjami ;)

20171227_105612.jpg

• Plusik 3
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.12.2017 o 16:21, Farmer napisał:

Za Sknerusa mogłem lekko przepłacić ale długo szukałem tego egzemplarza. Znalazłem dwa i tylko ten był w zadowalającej jakości.

Sam długo się czaiłem na te zeszytowe wydania, tylko że Egmont wydał właśnie wznowienie w twardej oprawie. Kupiłem i nie żałuję ani grosza, to w końcu Don Rosa. Polecam, póki cena nie pójdzie w górę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ale mówisz o nowym wydaniu. Mnie one do szczęścia nie było potrzebne bo mam już zbiór 12 rozdziałów z wydania specjalnego (2000r.), a to nowe z tego co forumowicze piszą nie tylko nie ma kilku historyjek z drugiego tomu ale też tłumaczenie nie jest najlepsze. Gdybym wziął to wydanie to de facto zapłaciłbym 60 zł za kilka historyjek, a tam dałem 50 zł za tom drugi i mam komplet łącznie z "Pierwsza Dziesięciocentówka" i "Czy to jawa, czy to sen" (których podobno brakuje w nowym wydaniu). Zapewne sporo przepłaciłem ale nie zanosi się na to by wznowili wydawanie skoro i tak wyskoczyło to zbiorcze, a ilość tomów 2 dostępnych na rynku jest praktycznie żadna. Trafiłem na egzemplarz w bardzo dobrej jakości to kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

50zł? To jak za darmo. Przed ogłoszeniem nowego wydania drugi tom chodził za 200zł, a komplet nawet po 350zł :-P 

Edytowane przez MLeKSk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xD Może i tak być. Nie wiem po ile chodził tom 2 w czasie premiery ale jak ostatnio przeglądałem internet widziałem różne skrajne ceny nawet o 30 zł ale oczywiście brak egzemplarzy. Swój znalazłem na olx-ie. Były dwa egzemplarze za podobną cenę tylko ten drugi wyglądał jak świeżo wyciągnięty z kraty Masorza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Farmer napisał:

xD Może i tak być. Nie wiem po ile chodził tom 2 w czasie premiery ale jak ostatnio przeglądałem internet widziałem różne skrajne ceny nawet o 30 zł ale oczywiście brak egzemplarzy. Swój znalazłem na olx-ie. Były dwa egzemplarze za podobną cenę tylko ten drugi wyglądał jak świeżo wyciągnięty z kraty Masorza. 

Cena okładkowa to chyba było 19,99zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi