Skocz do zawartości

Gość

Wasze komiksy

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kupować już tylko komiksy z pajęczakiem, ale Moon Knight ma dobre opinie, to zaryzykowałem

4usGqm4.jpg

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak opinie o MK? 

Z tego zestawu najlepszy 2099 wg mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Za(pipi)isty komiks, lektura obowiązkowa. Przeczytałem na jedno posiedzenie.  Gdzieś wcześniej koleś się pojawiał na drugim planie, ale na dobrą sprawę nie znałem tej postaci. 

Spider-mana to czytam na biężaco skany, kupuje dla czystego sumienia ;p

Edytowane przez Shen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eAGp5kz.jpg

DuSm0rL.jpg

W sumie Punishera zacząłem zbierać w pojedynczych zeszytach ale się okazało że do poje/bane. Jeden zeszyt kupisz za 4f, kolejny to już krzyczą 12-15f a za jeden tom complete collection [który to zawiera trzy zeszyty] daję 18-20f, gdzie tu logika? XD Wolałbym pojedyńcze ale albo są niedostępne albo trzeba przepłacać. Więc zwracam honor @chris85 który mnie zje/bał swego czasu mówiąc że warto complete collection niż pojedyncze. Miałeś rację :lapka: 

• Plusik 3
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@tukanNie lubię zaszytow. Są cienkie, mają reklamy i nie można ich ustawić na półce. Ale to tylko moja opinia. Zeszyty są fajne, kiedy kupujesz je w dniu premiery, a traf stary na coś, co z czasem stanie się kultowe. Nawet pierwsze printy The Walki Dead kosztują już kupę siana. Nie mówiąc o komiksach z lat 60 w górę.  Mnie co jakiś czas kusi, żeby kupić prenumeratę jakiejś nowej serii w USA. Od pierwszego numeru i nawet nie wyciągać tych komiksów z folii. 

Edytowane przez chris85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmieszna sytuacja a propos mitycznych Żółwi, na które wydawnictwo Fantasmagorie zbierało pieniądze w kwietniu 2017 i po wielu znojach wreszcie udało im się je wydać. Pomijam kwestię preorderów, bo nie chcę się denerwować - sam złożyłem zamówienie w kwietniu i choć już w grudniu można było kupić swój egzemplarz na Gildii czy gdzieś, to ja swój dostałem dopiero dzisiaj. Kompletne olanie klienta, zero odpowiedzi na maila (a przez ten cały czas wysłałem ich zaledwie dwa, więc żaden ze mnie spamer). No, ale dzisiaj dostałem... i to od razu dwa, osobno zapakowane xd Ku'rwa, jaki oni muszą tam mieć burdel. Najpierw przez trzy miesiące nie mogą wysłać, a jak już wyślą, to podwójnie. Jestem uczciwym człowiekiem, więc chichocząc pod nosem wysmażyłem do nich kolejnego maila z informacją o sytuacji z zapytaniem gdzie mam odesłać komiks i jak pokryją wysyłkę (oraz mój stracony czas) i ciekawy jestem czy TYM RAZEM ktoś odpowie. Jak dla mnie to teraz już nie muszą odpisywać. Zastanawiam się też czy odesłać im go natychmiast, czy po trzech miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fantasmagorie jest już martwe; sklep niedostępny, Fejs tak samo :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, MLeKSk napisał:

Fantasmagorie jest już martwe; sklep niedostępny, Fejs tak samo :-/

Do dziś przeklinam tego asa który tutaj zachęcał do preorderu na żółwie. Dobrze, że szybko odzyskałem pieniądze, inni się musieli szarpać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Shen napisał:

Do dziś przeklinam tego asa który tutaj zachęcał do preorderu na żółwie. 

To chyba o mnie  :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E tam, kto to mógł przewidzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wprawdzie komiks dostałem zaraz po premierze ale to chyba dlatego, że napisałem ich, że zgłaszam sprawę do Rzecznika Konsumentów. Odzewu oczywiście brak, 2 miesiące starałem się o zwrot kasy, bezskutecznie. Na szczęście wysłali. Wydać już raczej nic nie wydadzą, a gdyby nawet to mojej kasy już nie dostaną. Szkoda, że za wydawanie świetnych tytułów wzięły się nie właściwe osoby. Najbardziej mi szkoda "Rachel Rising" :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym wczesniej wiedzial, czyje to wydawnictwo, to nigdy bym nic nie zamowil u nich. 

Kojarze tego pajaca z forum gildii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMG_6572.jpg

Dzisiaj po kilku latach w końcu dokończyłem serię "Preacher". Co tu dużo pisać fascynująca przygoda z naciskiem na jak najbardziej groteskowe ukazanie stanu amerykańskiego społeczeństwa małomiasteczkowego. Dużo nierozwiązanych wątków i w (pipi) rozczarowujący finał. W sumie nie dziwię się bo historia była tak zagmatwana i niewiarygodna, że trudno byłoby znaleźć jakieś logiczne zakończenie. Niemniej nie żałuję i uważam, że była to jedna z lepszych komiksowych serii, które przeczytałem. Było miejsce na śmiech, odrazę a nawet i wzruszenie. No dobra, w chuja was robię. Nie było tam żadnych wzruszających momentów tylko ostra jazda bez trzymanki. Z głupim końcem ale tak jak napisałem. Ciężko byłoby z tego jakoś sensownie wybrnąć. Polecam.

Teraz biorę się za Swamp Thing Moore'a bo wychodzi polska wersja i zastanawiam się czy warto inwestować czy zostać przy amerykańskich TPB.

• Plusik 1
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze trzy tomy

Impreza u Jezusa, rozpi/erdol w Masadzie, historia Świętego, wspomnienia Jessyego z 'dzieciństwa' jest ostro, później są już tylko przebłyski i smutne pier/dolenie o miłości, finał z dupy, tak jak piszesz @ornit, nie dało się tego logicznie wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska wersja Swamp Thinga warta pinionżków, amerykańskie TPB nie mają się czego wstydzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dostałem w końcu 4 i 5 tom Conana. Rogi pozaginane konkretnie. Lakierowanie przy grzbiecie tomu 5 jakby odchodziło (coś w rodzaju bąbla).

Kubek ma nadruk rozdzielczosci znaczka pocztowego, do tego zabrudzony jakimś syfem, że nawet domyć tego nie idzie.

Skarga do Hachette poszła, mają wysłać raz jeszcze.

Edytowane przez PiotrekP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam, bo z reguły zamawiam co dwa miesiące więcej pozycji ;) W tym przypadku przyjdzie razem z Daredevilem (3 tom), czarnym młotem (2 numerami) i Przeklętym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby kogoś interesowała opinia o The Goddamed to jest przereklamowane. Jest brutalnie, jest obrazoburczo [wypaczenie biblilnych mitów] ale jakoś tak bez polotu, na siłę. Dużo poniżej poziomu Scalped czy  Southern Bastards. Sam materiał na bohatera i świat jest dobry ale historia jest za krótka a, jesli dobrze kojarzę, każdy tom ma prezentować innych bohaterów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Miałem już wczoraj do odbioru, ale w łapy wpadło dopiero dziś 

DSC_003451e1fdf8c0f76681.jpg

Co polecacie w stylu 100 naboi/Kaznodziei/Punishera, co jeszcze można dostać u nas od pierwszego tomu?

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mała paczka z gildii, skromnie, bo kupuje już praktycznie tylko Spider-many. Stwórca dorzucony bo akurat był za jakieś grosze.  No i miłe zaskoczenie z kiosku, poszedłem po PsxExtreme, a tam Spider-Gwen którą od dawna chciałem przeczytać.

AUATxeD.jpg

• Plusik 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi