Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.01.2019 o 09:08, Kalel napisał:

A jak superior i Ten Batman z n52? Coś ciekawego?


Mnie się bardzo podobały. Będąc jednak szczerym uwielbiam Pająka i Nietoperza :yahoo:Darzę ich ogromnym sentymentem, zatem mój obiektywizm schodzi tu na dalszy plan.
Spajdiego kupowałem jeszcze jako nastolatek (Maximum Carnage po dziś dzień mam w szafie). Uszaty to też ikona, jakby nie było.
Co do samej historii, to jest interesująca. Wiadomo czasami panuje istne pomieszanie z poplątaniem, niemniej dobrze się ją śledzi i potrafi zaintrygować. 
Dodatkowo jeżeli ktoś lubi postać Otto Octaviusa, to tym bardziej powinien się serią Superior zainteresować - szczególnie, że Doc Oct nie patyczkuje się w tańcu. :starwars:
Posiadam wszystkie siedem tomów i polecam całość.
Mroczne Miasto miejscami przekoloryzowane, ale fabularnie potrafi ładnie się obronić. Lubię, jak za coś zabiera się Synder. Ma świeże spojrzenie na genezę i potrafi zaskoczyć czytelnika.
Również śmiało można nań wydać swoje pieniądze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.11.2018 o 17:16, Kalel napisał:

 

UBxLcce.jpg

 

 

W dniu 12.11.2018 o 10:24, Kalel napisał:

No właśnie nie widzę miejsca dla tego na półce :/. Z drugiej strony, widziałem na multiversum tylko 3 tomy runu Morrisona i balem się że to nie wszystko

 

Nakręciłem się na ten Doom Patrol i pytanie czy warto? W sumie widzę logo Vertigo więc seal of quality ale nigdy nie wiadomo. W dc nie siedzę, nie znam w ogóle tych postaci więc zastanawia mnie czy można zacząć czytać bez żadnego backgroundu? Pewnie netflixowy serialik wciągnę na dniach to może będę ogarniał. Przejrzałem parę materiałów w necie i podoba mi się taki odjechany klimat.

Odnośnik do komentarza

Paaaanie, szykuj się na totalny odjazd w najlepszym stylu Morrisonowym. Ja spodziewałem się zwykłego team-upu z twistem a dostałem zupełnie, zupełnie coś innego. Przyznam szczerze że nie skończyłem całości (no bardzo nie lubie komiksów z lat 70/80 z toną ekspozycji w chmurkach) ale ta 1/2 którą skończyłem była mega. Warto, warto!

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2019 o 17:20, Kalel napisał:

Paaaanie, szykuj się na totalny odjazd w najlepszym stylu Morrisonowym. Ja spodziewałem się zwykłego team-upu z twistem a dostałem zupełnie, zupełnie coś innego. Przyznam szczerze że nie skończyłem całości (no bardzo nie lubie komiksów z lat 70/80 z toną ekspozycji w chmurkach) ale ta 1/2 którą skończyłem była mega. Warto, warto!

kierwa to taki rupieć stary? Myślałem że to coś wydane 1990-2000 XD

 

Znaczy ja nie będę brał tego omnibusa, nie poje/bało mnie, można dostać wydanie w 3 tomach i w to celuję.

Odnośnik do komentarza

bFrqoGT.jpg

 

Jeszcze tylko Detective Comics #1000 i urodzinowy haul zakończony.

 

Dark Nights Metal to jakieś 2edgy4me nieporozumienie. Nie spodziewałem się czegoś dobrego, ale zaryzykowałem i się mocno sparzyłem. Może dlatego że alergicznie reaguje na Batmana w roli głównej w tak dużym evencie. Fajnie ze wróciły znane postacie, fajnie że jest dużo nawiązań do starszych komiksów ale sama fabuła była strasznie cringeowata.

 

Super sons to dla mnie największe zaskoczenie komiksów o Supermanie z Rebirtha. Dynamika i przygody Damiana i John są urocze, wciągające i z toną serducha. Goonies na sterydach!

 

Superior Foes jestem w trakcie ale mega mi się podobają.  Ot takie przegrywy, ze swoimi historiami fajtłap gdzie na końcu i tak (pipi)ją się spektakularnie na ryj zeby wstac i dostac kolejnego kopa w duspko. Uwielbiam <3

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...