Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rozi napisał:

PfIkae5.jpg

 

Ino DC.

Kilka dni temu skończyłem Lobo i niestety historie już nie bawią jak dawniej, momentami jest wręcz żenująco. Natomiast Zabójczy Żart to do dziś mega sztos.

Kup coś od Vertigo. Polecam Skalp albo Kaznidzieję. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zakupy z black friday, zapomniałem wrzucić bo od tego czasu leżą na półce. W świąteczny weeknd w końcu się zabiorę za czytanie.

 

79425119_1090012991337622_65106584133896

 

snyder i batman? no tak średnio wcześniej to wyszło ale tu mnie nakręcił ten rzekomy horrorowy klimat

 

81467802_907708572959547_715069716714382

 

brubaker i philips, wiadomo - must have, pierwszy tomik mam od dawna, teraz wleciała całość

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ok to powiem tak, te dark nights metal niezła sraka, kupiłem to bo dawno nic z dc nie sprawdzałem i nie jestem na bieżąco. Naj.ebane postaci, planet, chu.je muje dzikie węże nie idzie się w tym odnaleźć. Wygląda to jak jakiś paralityczny teledysk.

 

Ten Batman who laughs ciut lepiej się czytało, może dlatego że skupia się na jednym wrogu w sumie. Niemniej niby miał to być horror etc a wychodzi klasyczna s.raka z dc.

 

Kill or be killed, hmm, uwielbiam ten duet autorów ale ciut czegoś zabrakło, czyta się super ale jakby liczyłem że odjedzie w bardziej paranormalne klimaty czy coś.

 

ale teraz wjechało to:

82578008_218823785786032_177666780672976

 

no kur.wa takie noir to ja szanuję, mają chłopaki dryg do pisania takich kryminalnych historii, dobre też jest to że, każda z opowieści zahacza gdzieś o inną, czy to jakaś postać w tle, czy jakieś wspomnienie kogoś o kimś czy o jakimś wydarzeniu. Szczerze polecam.

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

@tukan niestety jeszcze nie przeczytałem. Sporo tego zamówiłem i kolejka obowiązuje Masz jednak moje słowo, że "Przeklęty" pójdzie w pierwszej kolejności i dzisiaj, najpóźniej jutro, dam znać co i jak. :lapka: Jedziemy dalej.

iXTOIHv.jpg

0BTF4FY.jpg

sadlSAE.jpg

1deNEzp.jpg

Jednego DD już kiedyś wrzucałem, ale chciałem żeby się symetrycznie spasowało wszytko, a brakło mi jednego, tematycznego zeszytu. :hi:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

@tukan "Przeklętego" możesz śmiało atakować. :lapka: Dobra, momentami mocna rzecz. Nierzadko wyrywa się ze schematów, a i przyjemnie się nań patrzy, ponieważ kreska jest rewelacyjna. :good:

Kolejna porcja. Głównie nowości, choć po zrobieniu zdjęć zorientowałem się, że Siostrzyczki z Elurii już kiedyś wrzucałem, ale nie chciało mi się już z tym bawić. :hi:

ntKv7H0.jpg

L7FN86A.jpg

jqUESOG.jpg

M87FrzV.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...