Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Noo... Locke&Key to jak dla mnie odkrycie ostatnich miesięcy, ja bym nie wytrzymał nie czytając. Kawał dobrej historii i komiksu. Przymierzali się już do serialu:

 

 

ale dupy nie urwało i zaniechali. Co do filmu to jestem mocno ostrożny.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Napiszę tutaj bo do PT i tak nikt nie zajrzy. Jakby ktos chciał to mam do sprzedania SM: Origin of the Hobgoblin

 

IMG_1869.jpg

 

70 zł z wysyłką. Stan idealny

 

+ Justice League HC #3, 4, 5, Trinity War, Forever Evil - wszystko po angielsku. 40 zł sztuka + 15 zł wysyłka. Zawiodłem się na tej serii :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Do mnie kryzys, batman i blueberry 1 ale te dwa ostatnie musiałem odesłać bo miały poobijane wszystkie rogi jakby kurier co stopień upuszczał paczkę :/ na szczęście gildia nie robiła problemów. Zobowiązali sie wymienić uszkodzone komiksy.

Btw nie robiłbym afery o same rogi ale i rogi stron były pogiete a tego moje OCD nie puści płazem.

Odnośnik do komentarza

Trochę szczęscia przybyło wczoraj w moim życiu. W większosci są to rzeczy, które zamówiłem jakies pół roku temu. Czekam jeszcze na Hawkeye OHC #2, chciałbym kupić Before Incal i może jakies klasyki Epic Collection ze Spider-Manem i Avengers. Za drogie hobby dla mnie. Ograniczę się głównie do polskich wydań.

IMG_1947.jpg

-Marvel niestety trzyma strasznie zły poziom jesli chodzi o klejone wydania twardookładkowe bez dust covers (tutaj Rage of Ultron). Papier jest bardzo pofalowany. Mają problem w drukarni z prasą i od ponad roku (kiedy ukazało się pofalowane Infinity) nic z tym nie robią. Wygląda to fatalnie bo całe strony są lekko pomarszczone.

-Trzeci tom Superior Spider-Man OHC. Pierwszy był super, drugi o wiele słabszy. Nie chciało mi się sciągać skanów więc wszystko jeszcze przede mną.

-Wydania Humanoids (tu Final Incal) mają zawsze przytwierdzone kolorowe zakładki/tasiemki. Zawsze od razu je obcinam bo w przypadku dużej wilgotnosci powietrza boję się, że mogłyby puscić farbę lub/i lekko zdeformować kartki.

-Dopiero się zorientowałem, że Final Incal pojawi się za kilkanascie dni po Polsku. Kiedy zamawiałem ten komiks nie było żadnych zapowiedzi :frog:

 

i mały bonus :)

 

IMG_1948.jpg

 

Mam nadzieję, że popłyną z całą serią i wydadzą wszystko łącznie z Steel Ball Run. Wydanie jest bardzo ładne, niedługo wyjdzie Tom drugi z Zeppelim na okładce.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja swojego kupiłem za ok 68 zł w preorderze...Czyli dałem 18 zł ($14) więcej niż życzą sobie amerykańskie sklepy wysyłkowe. A tam przecież nic nie kupię bo free shipping na terenie USA a jakbym wziął więcej towaru to polecieliby mi z combosem vat+cło i na to samo by wyszło. Tak sobie tłumaczę :frog:

 

@tk_tk ja bardzo lubię Remendera zwłaszcza Uncanny X-Force i Uncanny Avengers ale to jest...nacechowane dziwnymi emocjami. Przez chwilę myslałem, że czytam o dorastaniu, traumie i trudach wychowawczych a nie amerykańskie superhero.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...