Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_1968.jpg

Sorry za jakosć, wszystko jeszcze w folii.

Deadpoola przeczytałem kilka częsci z torrenta, spodobał mi się. Nie wiem jak inne częsci.

Avengers Hickmana - Gdybym wiedział o planach polskich wydawców poczekałbym na nasze wersje.

Fall Of The Mutants - miałem w cegle jak omnibus ale sprzedałem ze sporym zyskiem. Tak naprawdę interesowała mnie tylko historia z UXM. Tu mam UXM i The New Mutants za 1/3 wartosci tamtego wydania.

Jojo - druga częsć Phantom Blood. Kilka stron jest lekko pokolorowanych. IMO zupełnie niepotrzebnie ale wydali to z myslą o rynku USA. Bardzo ładne twardookładkowe wydanie, niestety przepłaciłem.

Oprócz tego dostałem jakies darmowe komiksy. W jednym jest preview jakiegos crossovera Avengers/Attack on Titan...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No przecież nie kupował bym od trzeciego tomu :P Mam dwa wcześniejsze.Na Długie Halloween i Mroczne Zwycięstwo przyjdzie jeszcze czas :)

Sprawiedliwość muszę kupić na allegro od Aros z kuponem za 97zł z przesyłką  :banderas:  :cebula:  :cebula:  :cebula: póki są kody 20zł.

 

Szkoda, że ten Superman ma obwolutę  :frog:

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Dokładnie za pewne czekają na dostawę, cena będzie taka sama jak na stronie. Piszą, że premiera już jutro wiec dopiero w tedy pojawi się także na Alledrogo.

 

Sprawiedliwość już na Allegro od Aros :) Może uda mi się wyskrobać stówkę.

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

loot.jpg

+WKKMy

 

Te deluxy to naprawdę wspaniałe wydania. Warto brać chociażby po to żeby sobie postawić na półeczce w swoim mancave. Ja czekam jeszcze tylko na Lobo i Frontiera. Jesli finanse na jesieni pozwolą to zaopatrzę się też w Daredevila Brubakera.

 

PS Najbardziej jestem ciekaw tych Pasażerów Wiatru. Z tego co widzę to z wielu miejsc poznikały już wszystkie egzemplarze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

SAGA dobre (pipi)? Wciąż się przymierzam do zakupu ale zawsze coś innego wyskoczy, ;/

Pewnie się nie znam, ale czytałem pierwszy tom Sagi i w sumie "meh". Pojedyncze elementy fajne (Zaczajona), inne tak abstrakcyjne, że aż śmieszne, ale poza tym to przeciętnie. Może dla czytelników siedzących na bieżąco we współczesnym komiksie Saga wyróżnia się na tle aktualnie ukazujących się średniaków, ale dla mnie - nadrabiającego dopiero klasyki - wypada blado. A czyta się szybko, bo treści w niej niewiele.

Odnośnik do komentarza

Podbijam kolegę. Przeczytałem pierwszy tom i raczej nie będę kontynuował. Nie widzę w tym, żadnej perły, no ale pewnie się nie znam. W każdym razie ja oceniam czy komiks jest dobry po tym (w przypadku serii), czy po przeczytaniu czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg, jak np. Żywe trupy, Locke & key czy Baśnie. Ot przeczytać można, ale jak kogoś ominie to nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...