Jump to content

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)

ASX

Recommended Posts

W dniu 15.10.2020 o 14:08, balon napisał:

Dziś zamówiłem preorder w euro z Asisynem. Dodałem piknie do koszyka, opłaciłem Blikiem. Wsio pięknie. Dostałem potwierdzenia i doszło do mnie, że nie użyłem kodu na preorder:kaz:

Już pal 6 z tą stówę, no ale kod miał niby dawać 100% pewność day one.

No nic anulowałem jednego (teraz czekać na kasę do 14dni) i zamówiłem drugiego:xboss:

No i już e-mail od Euro. Że dyspozycja do banku o zwrot środków wydana i będę miał kasę za 2-5 dni. Solidna Polska firma! A pomyśleć, że mogłem kupić u Niemców inna konsolę, fuuuj.

Ufff już wczoraj wieczorem był hajs, czyli po kilku godzinach od anulowania. Niesamowity sklep.

Także już oficjalnie nie jestem posiadaczem dwóch Xbox series X oraz dwóch gier Asisyn Viking:wujaszek:

Chociaż mi się przypomniało że trafiłem kiedyś na jednego dobrego w Krakowskim Saturnie

Ja: Dzieńdobry

Sprzedawca: Dzieńdobry

J:Szukam TV do 1000zł dla Teściowej

S:Całkiem hojnie z Pana strony.

bez ściemy.

• Haha 3
1 godzinę temu, Michał102 napisał:

Wiadomo, że nie muszą się na wszystkim znać, ale pytałem gościa z działu konsol, a nie dużego AGD. 

Typ pojęcia nie miał, ze będzie jeszcze coś takiego jak Series S. 

Wg jego wiedzy jedyną nadchodzącą konsolą nowej generacji jest PS5. 

Nie był też w stanie udzielić żadnych konkretnych informacji odnośnie tego, co konkretnie będzie w zestawie tego preordera. Czy to goła konsola, czy z jakąś grą. Pełna wy(pipi)ka i odesłał mnie na stronę internetową bym się tam wszystkiego dowiedział. 

Także jeśli do takiego sklepu trafi przysłowiowy janusz, to serio wyjdzie z One S myśląc, że kupił next gena xD

To faktycznie grubo. Ale tak jak mówiłem - nie można się na wszystkim znać, on się zna na Playstation :teehee:;)Nie ma co po nich oczekiwać fachowej wiedzy czy doradztwa dobrego dla konsumenta. Jak dzwoniłem na infolinię to pani z obsługi powiedziała, że mogą pojawić się jeszcze jakieś nowe bundle z xboxem ale ona jako szary pracownik nic nie wie. Dział marketingu działa osobno i ich zaskakuje. Raz spotkałem laskę co pracowała w jednym z tego typu marketów. Odkryła grubą intrygę, bo jakiś inny sklep ściągał od nich promocje. Jak sprawdziłem to te dwa sklepy miały tego samego właściciela... Wracając do bundlów z xboxem w EURO to wydaje mi się, że nie będzie innych opcji bo w regulaminie dotyczącym rat mają wypisane tylko te zestawy które widać na stronie. Ale to tylko moje spekulacje ;)

Czekam aż wprowadzą dodatkową gwarancję i wykorzystam preorder bo zaraz się skończą w zestawie z AC:Valhala.

w euro lekki cyrk, wczoraj kupiłem pre order wpisuję kod i ciągle "Ten kod promocyjny nie został rozpoznany. Upewnij się, że wpisałeś go poprawnie."

babka na infolinii mówi, żeby sprawdzać codziennie kod. mają czas do 4 listopada, no kurde xd myślałem, że pre order daje natychmiastową opcję kupna, zapłacenia, zaklepania a nie wstukiwania codziennie kodu "czy już działa"

14 godzin temu, Słupek napisał:

w euro lekki cyrk, wczoraj kupiłem pre order wpisuję kod i ciągle "Ten kod promocyjny nie został rozpoznany. Upewnij się, że wpisałeś go poprawnie."

babka na infolinii mówi, żeby sprawdzać codziennie kod. mają czas do 4 listopada, no kurde xd myślałem, że pre order daje natychmiastową opcję kupna, zapłacenia, zaklepania a nie wstukiwania codziennie kodu "czy już działa"

To codziennie dajesz do koszyka Xboxa i przeklikujesz się do zakładki z kodem?

Ja jak typowy uległy polak czekam na maila że kod już działa

Wy to macie nerwa ze stali jak pięść Mike`a Tysona. :shieeet: Tyle czasu od uruchomienia preorderow czekac żeby móc zamówić z rabatem. Ja 22 wrzesnia o 9 klikałem w strony MM trzy razy zlany potem w nerwach bo mi błąd wyrzucało gdy chcialem zamowic golasa. Wiec wkurzony przeliczyłem różnicę pomiedzy Bundlem Valhalli to mi wyszło 130 zl dopłaty za gre, niezły deal i dopiero gdy wybrałem XBoxa w bundlu to mi zamówienie przyjęło.:obama:

Podziwiam te akcje. Ja prawilnie kupiłem Xboxa z asasynkiem w mm i od razu całość wpłaciłem. Zabawy i czekanie do teraz aby jakiś rabat był no nie na moje nerwy. Zakładam że tych Xboxów w pierwszym rzucie nie będzie wystarczająco dla wszystkich. A już najmniej wierzę w X-kom. Kilka razy mnie ten sklep w jajco zrobił

Ja ze swoim kodem z RTV Euro AGD czekam do końca miesiąca, może w tym czasie uda się sprzedać PS4.

Patrząc ile tego jest jeszcze na Allegro to o brak Xboxów bym się nie obawiał. Zainteresowanie jest znacznie mniejsze niż PlayStation.

Liczyłem na odbiór w sklepie, ale znowu okupant szukuje lockdown i pewnie będzie kurier.

Ja tam zawsze staram się brać w Euro jak jest możliwość. Jedynie tylko tam mam konto, rejestruje paragonu, sklep mam blisko domu, a do tego bracia Polanie.

U mnie z preordem i kodem bez problemowo, no może pomijać fakt, że przez pół dnia miałem kuponie dwa XSX i - 5700 na koncie :kaz:

• Upvote 1

Jak już kupuję w marketach to też staram się tylko w polskich. Nie u Niemca. Zresztą wcale nie widziałem tam atrakcyjniejszych cen, a jak ostatnio przeglądałem jakieś klasyki w promocji od Sony to po wejściu w grę za 69 zł zrobiło się coś ok. 200 zł, idź pan w ... z taką promocją nie dla idiotów. A dziś trzymałem odpowiedź email z euro na zadane tydzień temu pytanie ws. blokady w zakupie xboxa w zestawie z kodem na tańszy GPU :)

1 hour ago, 20inchDT said:

Oni nie mają żadnego rabatu... tylko xkom dawał zniżkę.

Tez mam kod od Xkomu ale nie czekalem z zamówieniem u nich przez zle doswiadczenia. No i ciśnienie oczekiwania by mnie skręciło :rotfl:Bo X Box Series X to dla mnie najważniejszy zakup tego roku. :i_am_so_happy: