Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

24 minutes ago, cotek said:

Otworzyli preordery widmo tylko, żeby być przed Xem i są w dupie xD

Sądzę, że Sony dało jakieś liczby, ale plotki o problemach z produkcją pewnie są prawdziwe i jakiś tam procent konsol jest mniej. 
Nic się nie poradzi i trzeba poczekać. Zawsze na premierę są jakieś schody.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lipa napisał:

Zaczynamy. Zdjęcie nie jest moje, choć też zamawiałem w media expert928e57c7d6ad08cdf37bf0c89f1a1150.jpg

Jak dla mnie to jest jakiś fake albo ktoś sam anulował. Sklep zawsze podaje przyczynę anulowania. Jakakolwiek by nie była. Nie spotkałem się nigdy z czymś takim że zamówienie anulowane i elo. Nawet nie ma standardowej formułki że z przyczyn niezależnych blablabla przepraszamy

Odnośnik do komentarza

 

5 minut temu, Ryo-San napisał:

Jak dla mnie to jest jakiś fake albo ktoś sam anulował. Sklep zawsze podaje przyczynę anulowania. Jakakolwiek by nie była. Nie spotkałem się nigdy z czymś takim że zamówienie anulowane i elo. Nawet nie ma standardowej formułki że z przyczyn niezależnych blablabla przepraszamy

Oczywiscie ze tak. Gosc albo sam anulowal albo koniec koncow nie puscil przelewu.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, PiPoLiNiO said:

Kto normalny robi preorder płacąc całość z góry. Nikt.

Ja. Dlatego jestem pewny swoje konsoli w dniu premiery. Płacisz kaucje za pre-order i w kolejce do PS5 jestes spychany przez tych, którzy zapłacili cała kwotę. Niestety, ale pre-order’owcy to grupa ryzyka mogąca się rozmyślić i nie zakupić konsoli. Tak to jest. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2020 o 16:11, creatinfreak napisał:

Irlandzki gamestop zapowiedział, że prorderowcy zagrają dopiero w 2021 i to nawet nie określił dokładnie kiedy xD naprawdę cieszę się, że złożyłem order na Xboxa. 

PS5 problemy z Irlandii.jpg

Skąd ta notka? Na stronie nic nie ma. Byc może wiadomość odnosi sie do konkretnego późno złożonego pre-ordera? Gamestop to jedna z największych sieci zajmująca sie sprzedażą gier i konsol na świecie. Nie może mnie zawieść.

 

P.S

Dostałem cynk od kuzyna z RTV euro AGD, iz konsole dostana dostarczone do sieci tych sklepów w przeciągu następnych 14 dni w Jel.Górze. Mógłby mi odłożyć jedna sztukę, ale skąd mam pewność, ze sie nie będzie je.bać i nie będzie wypluwać dysku, jak to bylo przy premierze PS4.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bartaspoz napisał:

Oooo, robiłeś zamóiwnie na wersje z napędem 22.09? Myślałem, że 22-ego już nie było tych modeli w MM :) Ja zrobiłem jakieś ~30-60 min po starcie pre-orderów :)

Do tej pory masz możliwość. Baza xboxa nie jest taka duża w Polsce więc z kupnem nie ma problemu. Na ps5 w dwa dni wszystko poszło. Inna sprawa, ze może MS dał większą partię na nasz kraj i dla tego wciąż mamy możliwość składania preordera. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...