Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czy jest tu może ktoś, kto zamówił konsolę na Allegro w oficjalnym sklepie MM? Mnie się poszczęściło, ale chciałem teraz zmienić adres dostawy i mailuję z nimi, ale coś dziwna jest ta konwersacja - do zmiany adresu potrzebny jest celem weryfikacji numer zamówienia z MM, a ja takiego numer zamówienia z MM nie dostałem (mam tylko potwierdzenie zakupu od Allegro). Czy ktoś, kto kupował z allegrowego sklepu MM dostał na maila potwierdzenie zamówienia bezpośrednio z MM, prócz tego z Allegro?

 

Bo nie wiem, czy to jakieś nieporozumienie, czy z moim zamówieniem jest problem.

Odnośnik do komentarza

@LeifErikson Kontaktuj się bezpośrednio przez allegro.

 

W szczegółach zamówienia masz coś takiego: "Aby uzyskać numer listu przewozowego. skontaktuj się ze Sprzedającym." Wejdź w odnośnik i przekieruje Cię do czatu.

 

W ten sposób zmienili mi adres dostawy bez problemu, trzeba było tylko podać numer telefonu celem weryfikacji. Dane w szczegółach zamówienia się nie zmienią dla Ciebie, ale w ich systemie będą już poprawione.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Chyba trochę narobiłem zamętu, bo wcześniej odpisywali bardzo szybko, a teraz od godziny cisza. :D 

 

Ten numer zamówienia, o który proszą, zawsze jest po zakupie bezpośrednio w MM (i na panelu w MM, i w mailu od MM). Ale wychodzi na to z tego co piszecie, że po zakupie na Allegro go nie ma, więc trochę dziwne, że o to proszą. 

 

Edit: dostałem info, że zgłoszenie zostało przyjęte do realizacji, czyli jednak bez tego numeru się udało. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
Teraz, PiotrekP napisał:

Jakim cudem, jak mi w me i neo ok. 10.20 pokazywało brak konsol, a wcześniej wywalało przy próbie płatności l? 

Ponieważ pokazywanie dostępności jest na takiej zasadzie, że jak ktoś ma w koszyku to od razu ta sztuka jest usuwana z dostępności. Więc jeśli o 10 20 Ci pokazywało brak dostepności to wszystkie były aktualnie w koszyku po czym ludziom wywalało w różnych etapach z koszyka więc co chwile wracały znowu do kupienia

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PiotrekP napisał:

Jakim cudem, jak mi w me i neo ok. 10.20 pokazywało brak konsol, a wcześniej wywalało przy próbie płatności l? 

Przy odświeżania strony czasami się pojawiała. System nie wyrabiał wiec różne rzeczy mogły się dziać. Mi powiodło się za 3-4 razem. Płaciłem blikiem - płatność realizujesz już po złożeniu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, C0LI83R napisał:

Zamawiał ktoś może 19.11 PS5 w Empik? Mam od 6 dni status w realizacji. Przewidywany termin dostawy 26 27 listopad i cisza. Coś czuję że będzie anulowane...

Kolega zamawiał i dostał w poniedziałek.

 

2 minuty temu, kredens napisał:

Empik miał 19.11 sprzedaż online? O której?

Jakoś o 9:50 się pojawiły.

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.