Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

ME dalej jedzie z koksem

moje zamówienie z godziny 10:41 właśnie trafiło do kompletacji :D

zamówiłem tez kabel do monitora, mam nadzieje że to nie chodzi tylko o niego, a konsole też maja na stanie :D

Edited by tomek27

Teraz, PiotrekP napisał:

Jakim cudem, jak mi w me i neo ok. 10.20 pokazywało brak konsol, a wcześniej wywalało przy próbie płatności l? 

Ponieważ pokazywanie dostępności jest na takiej zasadzie, że jak ktoś ma w koszyku to od razu ta sztuka jest usuwana z dostępności. Więc jeśli o 10 20 Ci pokazywało brak dostepności to wszystkie były aktualnie w koszyku po czym ludziom wywalało w różnych etapach z koszyka więc co chwile wracały znowu do kupienia

9 minut temu, PiotrekP napisał:

Jakim cudem, jak mi w me i neo ok. 10.20 pokazywało brak konsol, a wcześniej wywalało przy próbie płatności l? 

Przy odświeżania strony czasami się pojawiała. System nie wyrabiał wiec różne rzeczy mogły się dziać. Mi powiodło się za 3-4 razem. Płaciłem blikiem - płatność realizujesz już po złożeniu zamówienia.

18 minut temu, C0LI83R napisał:

Zamawiał ktoś może 19.11 PS5 w Empik? Mam od 6 dni status w realizacji. Przewidywany termin dostawy 26 27 listopad i cisza. Coś czuję że będzie anulowane...

Kolega zamawiał i dostał w poniedziałek.

2 minuty temu, kredens napisał:

Empik miał 19.11 sprzedaż online? O której?

Jakoś o 9:50 się pojawiły.

Edited by Snake_Plissken

Ciekaw czy się załapie na EuroRtvAgd. Zapisałem się na newsletter we wrześniu jak tylko pojawiła się taka opcja. Narazie cisza ale maja się kontaktować po 25.11. Pewnie dzisiaj dostaną dostawę i chcą wiedzieć ile tego będzie i dopiero ogarnąć listę według kolejności zgłoszeń

Gdyby z kimś się kontaktowali dajcie znać

A ja mam taką rozkminę z euro teraz.:

Byłem pewny, że dzisiaj do mnie euroagd zadzwoni, no ale nie zadzwonił. Zapisałem się do newslettera 10 października. Teraz się okazuje, że wpisanie maila nie wystarczy i trzeba było potwierdzić to kliknięciem w hiperłącze w mailu. Najgorsze jest to, że ja tego maila otwierałem z hiperłączem ale nie pamiętam czy kliknąłem w nie. Teraz najgorsze- kliknąłem w to hiperłącze wczoraj i był komunikat "Dziękujemy za zapisanie blabla". Jednak jak dzisiaj kliknąłem drugi raz to był ten sam komunikat, wiec to nie działa w ten sposób, że hiperłącze robi się nieaktualne po 1 kliknięciu. No i teraz pytanie czy mi np. euro mogło mnie zarejestrować wczoraj z powodu ponownego kliknięcia na koniec kolejki. No i czy kliknąłem 10 października bo tego też się raczej nie dowiem :D.