Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

7 godzin temu, KOŁD napisał:

Gdybyś zapłacił 4k jak typy z wypoku to wysyłka od razu :lol: 

Januszków też da się wydymać. Dzisiaj rano kupiłem za 3800 od ziomeczka konsolę, który kupił tą konsolę od jeszcze innego ziomeczka. Sprzedałem ostatecznie za 4500, bo miałem już nagranego kupca dzień wcześniej, szach mat. Godzina pracy i 7 stówek. Czaicie historię? :nosacz3:

 

Jestem w szoku z tym, co się dzieje na rynku. Ludzie potrafią naprawdę zapłacić sporo kasy za kawałek plastiku. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, creatinfreak napisał:

Me zarejestrował paczkę na InPost. Pewnie poniedziałek wyjedzie z magazynu, czyli wtorek najwcześniej kurier u mnie w domu. Miles Morales już czeka aby wskoczyć do napędu :D

Powinni Ci dzis wysłać. Do mnie poszła, a fakturę wystawili o 17:40 paczkę zarejestrowali o 19. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, matizek92 napisał:

Powinni Ci dzis wysłać. Do mnie poszła, a fakturę wystawili o 17:40 paczkę zarejestrowali o 19. 

U mnie to samo wystawili fakturę po 17 i w aplikacji inpost mam już numer przewozowy. Cholera może rzeczywiście dzisiaj jeszcze wyjdzie i jutro rano by przyatakować lokalny oddział. Płakać się chce jak myślę że będzie caly weekend leżała w zimnym magazynie zamiast u mnie w salonie... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
U mnie to samo wystawili fakturę po 17 i w aplikacji inpost mam już numer przewozowy. Cholera może rzeczywiście dzisiaj jeszcze wyjdzie i jutro rano by przyatakować lokalny oddział. Płakać się chce jak myślę że będzie caly weekend leżała w zimnym magazynie zamiast u mnie w salonie... :facepalm:

Wydali by myślisz w oddziale?
Odnośnik do komentarza

Witam, czy ktoś może odebrał już konsole którą udało mu się zamówić w dniu 19.11 chodzi konkretnie o mediamarkt. U mnie od dnia zakupu widnieje status zamówienie złożone i tak do dziś. Konsola ma być prezentem pod choinkę wiec sie nie pali. Tylko ten status troche niepokoi martwię się o to by za jakiś czas nie był anulowany, różne dziwne akcje się teraz odwalają z tymi konsolami. Możecie dać znać jak to wygląda w mediamarkcie czy ten status to normalka czy po prostu u mnie cos nie pykło. Konsola zamowiona w zestawie pad + fifa21 nie allegro. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, którzy sprzedają konsole na olx poniżej 3 tys to najczęściej oszuści. Uważajcie. Pisałem z dwoma takimi w pobliżu mojego miasta. Chociaż w opisie mają możliwy odbiór osobisty, to przy wyrażeniu chęci takiego odbioru kontakt z nimi się urywa. Dodatkowo sprzedają z kont założonych dzisiaj!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Nemesis napisał:

 Ale frajerów nie brak, jak zawsze. 

 

Czemu frajerów? Ktoś chce mieć konsolę tu i teraz, nie musi obracać trzy razy każdej złotówki przed wydaniem, to kupuje za tyle, za ile jest to dla niego warte. Naprawdę nie rozumiem dlaczego takich ludzi miałoby się obrażać. :facepalm:

10 godzin temu, Gepcio napisał:

Witam, czy ktoś może odebrał już konsole którą udało mu się zamówić w dniu 19.11 chodzi konkretnie o mediamarkt. U mnie od dnia zakupu widnieje status zamówienie złożone i tak do dziś. Konsola ma być prezentem pod choinkę wiec sie nie pali. Tylko ten status troche niepokoi martwię się o to by za jakiś czas nie był anulowany, różne dziwne akcje się teraz odwalają z tymi konsolami. Możecie dać znać jak to wygląda w mediamarkcie czy ten status to normalka czy po prostu u mnie cos nie pykło. Konsola zamowiona w zestawie pad + fifa21 nie allegro. Pozdrawiam.

 

A czy ta oferta też nie ma być wysyłana po 15 grudnia dopiero? 

Edytowane przez LeifErikson
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, LeifErikson napisał:

 

Czemu frajerów? Ktoś chce mieć konsolę tu i teraz, nie musi obracać trzy razy każdej złotówki przed wydaniem, to kupuje za tyle, za ile jest to dla niego warte. Naprawdę nie rozumiem dlaczego takich ludzi miałoby się obrażać. :facepalm:

 

A czy ta oferta też nie ma być wysyłana po 15 grudnia dopiero? 

Ziomek zakupił, i dzwonił na infolinie. Panie potwierdzała ze te kupione na stronie MM wyślą do 15.12

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, LeifErikson napisał:

 

Czemu frajerów? Ktoś chce mieć konsolę tu i teraz, nie musi obracać trzy razy każdej złotówki przed wydaniem, to kupuje za tyle, za ile jest to dla niego warte. Naprawdę nie rozumiem dlaczego takich ludzi miałoby się obrażać. :facepalm:

Cieżko inaczej nazwać typa który kupuje sprzęt za 150% wartości sklepowej :lol: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.