Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Koleś88 napisał:


Wydali by myślisz w oddziale? 

Tak jak myślałem. Paczka dotarła dzisiaj rano do oddziału inpost 5km od miejsca gdzie mieszkam. Ogólnie biuro obsługi klienta jest teraz zamknięte bo paczek których się nie odbierze wracaja przecież od razu do odresata... Rozmawiałem z jakimś tam szefem magazynu i specjalnie nie będzie mi wertował 15 tyś paczek żeby znaleźć moja. Także jakby ktoś miał ochotę spróbować to odradzam. Trzeba niestety czekać do poniedziałku. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak myślałem. Paczka dotarła dzisiaj rano do oddziału inpost 5km od miejsca gdzie mieszkam. Ogólnie biuro obsługi klienta jest teraz zamknięte bo paczek których się nie odbierze wracaja przecież od razu do odresata... Rozmawiałem z jakimś tam szefem magazynu i specjalnie nie będzie mi wertował 15 tyś paczek żeby znaleźć moja. Także jakby ktoś miał ochotę spróbować to odradzam. Trzeba niestety czekać do poniedziałku. 

No trudno, to czekamy.
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, GrzesiekZ napisał:

Tak jak myślałem. Paczka dotarła dzisiaj rano do oddziału inpost 5km od miejsca gdzie mieszkam. Ogólnie biuro obsługi klienta jest teraz zamknięte bo paczek których się nie odbierze wracaja przecież od razu do odresata... Rozmawiałem z jakimś tam szefem magazynu i specjalnie nie będzie mi wertował 15 tyś paczek żeby znaleźć moja. Także jakby ktoś miał ochotę spróbować to odradzam. Trzeba niestety czekać do poniedziałku. 

W porównaniu z moim czekaniem chyba do wiosny, to ten wasz poniedziałek brzmi jak "natychmiast" :D

Odnośnik do komentarza

Konsola już dawno do mnie przyszła ale dziś dopiero ja odbieram. Także trzymajcie mnie bo odlecę w kosmos na na tej rakiecie. Podobno taka duża i super szybka xd PS. Nie mogę znaleźć problemów jaki z  nią występują poza głośnością i tymi problemami z przenoszeniem gier z PS4. Macie jakieś problemy? 

Edytowane przez Ehq
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, NeYoLDZ napisał:

Napisałem do laski z OLX czy mogę odebrać osobiście. Ja z Łodzi , ona z Łodzi. Odpisała mi że oczywiście ale to ogłoszenie grzecznościowe i odbiór w Gdyni :facepalm:

Ciekawe jakby napisał ktoś z Gdyni ?

Napisałem do "Pauliny" - tak się składa że jestem z okolic Gdyni. Ciekawe czy będzie chętna na to żebym odebrał w Gdyni :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LeifErikson napisał:

 

Czemu frajerów? Ktoś chce mieć konsolę tu i teraz, nie musi obracać trzy razy każdej złotówki przed wydaniem, to kupuje za tyle, za ile jest to dla niego warte. Naprawdę nie rozumiem dlaczego takich ludzi miałoby się obrażać. :facepalm:

 

A czy ta oferta też nie ma być wysyłana po 15 grudnia dopiero? 

Byłem właśnie w galerii z racji tego że są od dziś otwarte, w puncie informacyjnym dowiedziałem się że konsole fizycznie do nich nie przychodzą tylko są rozsyłane bezpośrednio z magazynu centralnego. Ogolnie Pan który mnie obsługiwał był zaskoczony czemu do tej pory paczka nie została do mnie jeszcze nadana, nie mówił nic o tym że ps5 ma być wysyłana po 15.12 uspokoił mnie też z tym anulowaniem sprzedaży bo to mnie najbardziej zastanawiało. Sumując wszystko jest Oki pracownik sklepu napisał przy mnie wiadomość ponaglającą do magazynu centralnego i odpowiedział na wszystkie pytania... to na tyle w temacie, oby ps5 dotarło do świąt.

Odnośnik do komentarza

Przeglądam tak te ogłoszenia i nie mogę zrozumieć jednego. Dlaczego Janusze biznesu kupują konsole, rozpakowują je, podłączają i później sprzedają jako nowe? Gdybym nawet chciał kupić po mocno zawyżonej cenie, to nigdy nie chciałbym otwieranej, czyli używanej. Albo np. opis oferty „otworzona tylko po to, żeby zrobić zdjęcia”. Co za bzdura? Nie wiem, albo ludzie kupują, grają i coś im w tej konsoli nie odpowiada, dlatego pakują z powrotem i piszą takie bzdety, albo po prostu kupili dla siebie, ale pokusa przytulenia tysiąca+ złotych jest na tyle duża, że gotowi są żyć bez konsoli.

Odnośnik do komentarza

Z akcja RTV jest śmiechowo. Jak narazie znaleziono w internecie jeden „przypadek” gościa który się pochwalił, że faktycznie RTV się z nim skontaktowało i kupił konsole na drugi dzień u niego i oczywiście poszła na OLX. Jeden przypadek, jeden Nie wiem zakazują kupującym chwalić się/cieszyć w internetach, ze się udało im kupić od nich czy jak Na oficjalnym TT i FB kopiuj/wklej: „Cały czas kontaktujemy się z osobami które jako pierwsze zapisały się do newslettera. Jeśli ilość dostępnych konsol się zwiększy poinformujemy o tym”. Multum osób w tym ja zapisało się w dzień pojawienia się tej opcji na stronie RTV a nikt nie dostał „zaproszenia” do kupna Może dostali 10 konsol, nie wiem. A miało być tak pięknie i przemyślana akcja a wyszło jak zwykle xD

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, mihauu napisał:

Co myślicie o tym, że takie platformy jak Allegro, czy Olx powinny blokować możliwość wystawiania konsol po cenie wyższej niż cena sklepowa?

 

Ok, ale to ze wszystkim tak. Od ziemniaków po samochody. Co więcej, nie widzę powodu, żeby pozwalać ludziom wystawiać cokolwiek za cenę niższą niż sklepowa, to jest nawet bardziej szkodliwe.

 

Co za dzieci...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...