Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, NeYoLDZ napisał:

Daj znać jak sytuacja się rozwinie.

Właśnie dostałem takiego maila od OLX:

"Drogi Użytkowniku / Użytkowniczko,

 

Niedawno odpowiedziałeś (-aś) na ogłoszenie Konsola Play Station 5 (643361539)

 

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Ogłoszenie to może okazać się nieprawdziwe. Radzimy upewnij się, że Ogłoszenie nie jest próbą oszustwa, a w przypadku uzasadnionych wątpliwości w tym zakresie rozważ zakończenie korespondencji." 

2500 byłoby zbyt piękne jak na tą chwilę :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Fanek napisał:

 

a na początku nie brzęczało i zaczęło z czasem czy jak?

Od początku brzęczy, bez znaczenia czy w grze czy w menu, poza tym jest bardzo cicha. Jak gra włączona to się nie zwraca uwagi ale jak jest cicho w pomieszczeniu to irytuje. Poziom hałasu jak stary dysk HDD xd 

10 minut temu, KOŁD napisał:

Cewki 

Jest gdzieś próbka tego dzięki bo nie mogłem znaleźć? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mihauu napisał:

Co myślicie o tym, że takie platformy jak Allegro, czy Olx powinny blokować możliwość wystawiania konsol po cenie wyższej niż cena sklepowa?


Nadal masz ból dupy dzieciaku, najpierw życzyłeś wcześniej w tym wątku ludziom, co kupili konsole w wyższej cenie niż rynkowa na portalach aukcyjnych, bym im się popsuły, bo skoro ich stać to kupią kolejną a teraz jakieś zakazy dla sprzedających  :) Żałosne.

Edytowane przez heaverq
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Sewesew napisał:

to na reklamacje wrzuć, niech wymieniają 

Tak się zastanawiam ale z drugiej strony nie chce mi się czekać xx czasu na dostępność jeśli ten problem nie ma żadnych skutków ubocznych poza nieprzyjemnym dźwiękiem ( moje ps4 to jak platforma wiertnicza przy pierwszej lepszej grze brzmiała ;D )

Odnośnik do komentarza

@Ehq  To z cewkami mam to samo niestety, ale nie drażni mnie to jakoś, dzwieki gry zagłuszają skutecznie. Bo chyba są to cewki - takie cykanie jakby.

Czytałem jeszcze o tym, ale nie sprawdzałem, trzeba zweryfikować czy to nie to przypadkiem :dafuq:  wiatrak ocierający o kawałek folii.

da się otworzyć bezinwazyjnie nie tracąc gwarancji

 

https://www.ppe.pl/news/151951/ps5-i-glosny-wiatrak-problemem-moze-byc-odklejony-element.html

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem już TORXa do sprawdzenia tej foli ale wątpię że to to, inny dzwięk wydaje mi się.

 Zdaje się że to te cewki jak patrzę po filmikach na YT. :yuno:

Nagram filmik to wstawię ten urokliwy dźwięk.

 

I jeszcze jedno, konsola przyszła w stretchu jak większości. Dziwne było to że pudełko w środku było mokre  w jednym z rogów a folia sucha. 

Ktoś z wściekłości polał woda przed wysyłką chyba xd 

 

 

Edytowane przez Ehq
Odnośnik do komentarza


 

3 godziny temu, Fanek napisał:
[mention=68517]Ehq[/mention]  To z cewkami mam to samo niestety, ale nie drażni mnie to jakoś, dzwieki gry zagłuszają skutecznie. Bo chyba są to cewki - takie cykanie jakby.

 


Nie mam konsoli, ale trafiłem na coś takiego. Najlepiej samemu poszukać na reddicie.
b833c5c4d3a68611b4dd373e2aa6dc80.jpg


 

 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Ehq napisał:

Cały czas mam to wyłączone i brzeczy u mnie. Filmik z tym dźwiekiem wrzucam, jak się dobrze wsłuchać to słychać ten odgłos. 

https://megawrzuta.pl/download/79279926ef32199ec9095d70240da40b.html

 

 

Wydaje mi się, że mam to samo jak się wsłuchać, trzeba sprawdzić może to jednak to folia przy wentylatorze.

U Ciebie w tle słychać tam chyba jeszcze zegar? :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, NeYoLDZ napisał:

Już ktoś wrzucał ten sklep. Scam niestety 

Damn a już chciałem przelew robić :)

 

w piątek byłem w ME po jakąś pierdołę, mieli Xbox Series X to kupiłem.

Pogadałem ze sprzedającym (okazało się że menager sali czy jakie tam oni mają tytuły) i powiedział że oni (ten akurat market) nie będzie miał do następnego roku. Wszystko idzie na główny i oni tym dysponują. Facet nawet zeszyt założył na kolejkę.

Edytowane przez s4mur41
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...