Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

21 godzin temu, areka napisał:

Ja czekam na te które mają być wysyłane po 13. stycznia. Na razie cisza. 

Wybrałeś opcję bez napędu? Ja wolałem jednak poczekać chwilę dłużej na full opcję. Te konsolę to już rozdysponowane pod osoby, którym anulwano zamówienia, więc jeśli ktoś liczy, że po 13 lub po 20 zakupi sobie na stronce to jest w głębokim błędzie.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, areka napisał:

Tak, wybrałem bez napędu. W poprzedniej generacji nie kupiłem żadnej gry w formie fizycznej. I wątpię czy coś w tej kwestii się zmieni. 

A to ok. Ja mam 50 płyt więc byłaby mała lipa z tą wersją. Przynajmniej szybciej sprzęt otrzynasz i nie będzie ci napęd hałasować. 

Odnośnik do komentarza

Dziś przestałem czekać na ps5 bo kupiłem Nintendo Switch . Next gen Digital Edition wpadnie jak się pojawi na półkach w sklepach albo jak jakiś neonet będzie miał tego na pęczki . Teraz przeczesuję forum , olx i alledrogo szukając Zeldy BotW i Mariana Odyssey grając przez weekend w Limbo i Inside za grosze :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem bundle gdzie ceny gier sa symboliczne i ceny sa ok, ale gdzie gry liczą po ~315 zł PS Plus za 249 zł to czyste k...stwo. 

 

Sytuacja sprzyja takim praktykom. Jest to szpilka wbita resellerom aby zredukować ich zysk przy odsprzedaży. Najbardziej poszkodowani są ci którzy chcą po prostu ograć "starocie" z PS4.

Edytowane przez Sadzikkk
Korektą
Odnośnik do komentarza

na handel się nie opłaca? Przeciez ludzie nadal kupuja gole konsole po 3500 zl.

 

Moj znajomy który kupil na premiere przeszedł 2 gry parę dni temu sprzedal używkę za 3kola.

 

Handlarze będą brac wszystko do poki konsol nie będzie w sklepie.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Fanek napisał:

Ale Maniek ma racje właśnie, gra pewnie bardzo fajna, ale nikt tego nie kupuje, troche słabo zareklamowali ten tytuł swoją drogą.

U mnie jeszcze czeka w kolejce na ogranie :hi:


Zdajesz sobie pewnie sprawę, że stwierdzenie "nikt tego nie kupuje" to głupota.
Ale skoro już jedziesz z tematem niskiej sprzedaży tego tytułu to zarzuć tutaj oficjalnymi danymi, ile sprzedano kopii gry oraz jakie były pierwotne oczekiwania wydawcy.

Odnośnik do komentarza

Poważnie chcesz oceniać poziom sprzedaży na podstawie ilości używek na Allegro ? Ile masz lat ? 5 ?
Zamiast sypać jakimiś gó... wartymi ogólnikami, poszukaj informacji na ten temat i napisz chociaż ćwierć-rzetelnego posta.
Nikt nie kupuje. Ale gdzie ? W Twoim mieście ? W Polsce ? W EU ? Na świecie ? Jak to się ma do założeń wydawcy ? Jaki okres czasu masz na myśli ? Obie platformy czy tylko PS5 ?
Nie rób śmietnika. Ogarnij się.

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...