Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

30 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Chciałbym wiedzieć:

- UI konsoli

- Czy Sony posiada również Quick Resume?

- Jak działa wsteczna kompatybilność, czy jest to emulator? Czy gry będą jakoś usprawnione? czy będzie to darmowe?

- Chciałbym żeby konsola trafiła w ręce ludzi z DF

- Jak długo trzyma bateria w padzie?

- Co z PS Now, kiedy nowe państwa, jaką przyszłość czeka ta usługa?

- Z czego wynika wielkość tej konsoli, chciałbym zobaczyć budowę konsoli od środka.

- Czy panele można faktycznie zmieniać i można założyć sobie panel innego kształtu lub koloru?

- Ile jest dostepnego miejsca na gry?

- Czy planowane jest wsparcie akcesorii aktualnie dostepnych na rynku? jak np. Sony Gold Headset którego posiadam? Co z kierownicami?

- Co w końcu z tymi savami, czy postęp z gier na PS4 będzie można przenieść na PS5?

- Jak głośna jest konsola, jest to jedna z najbardziej dokuczliwych rzeczy w tej generacji, warto by się do tego odnieść zapowiadając nową generacje.

- Jak wygląda sprawa z dostępnością konsol, czemu sklepy anulują pre ordery mówiąc że Sony nie poinformowało ich ile dostaną sztuk, czy problemy produkcyjne to prawda?

A po co ci ta wiedza? Wyjmiesz z pudełka i sam sprawdzisz. Ta nutka tajemniczości. ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mozi napisał:

Ze gier nie ma? Co było na premiere? Bf4 knack i killzone.... Kurna dużo gier XD

Aaa chodzi o gry (No ale jednak w Killzone, Knacka czy Infamousa SS nie mogliśmy zagrać na PS3). Z drugiej strony to jest i tak chyba najlepsza rzecz na start nowej konsoli Sony, że w odróżnieniu od konkurencji ma całą jedną dużą „nową” grę, w którą zagramy tylko na niej. Reszta promocji względem PS4 to jakiś dziwny i niezrozumiały dla mnie kierunek (ten wielki mistycyzm). No ale i tak zapewne za max rok będę miał PS5. Największy problem to z portami hdmi mi się robi...

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No właśnie w CW możesz jeszcze sobie kłamać, ale Twoje oba gamertagi pokazują, że generalnie liznąłeś tego Xboxa. Jak na konsolę z którą spędziłeś całą generację to widocznie należysz do tych januszy co w jej ciągu ogrywają 6 gier. :) 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Nie no bądźmy szczerzy - to zależy od sytuacji konkretnego gracza. To że komuś nie przeszkadza jak wygląda wsteczna - ok potrafię zrozumieć.

Dla niego nie jest istotna.

To, że cena gier skacze o 100 PLNów, no ok może to kogoś nie obchodzić za mocno. Może troszkę mu smutno, ale w sumie yolo.

 

Ale twierdzenie, że dla części graczy (małej? dużej?) to nie jest problem, powód do "nerw" to sorry, ale jakieś nieporozumienie. Jak ja nikomu nie bronię mieć gdzieś wsteczną tak nie chcę, żeby ktoś wmawiał mi że po co ja się wsteczną denerwuję.

Mam to rozbiegać?

 

Kupuję obie konsole + po 2 gry na start (plus Game&Watch :D). Bo mogę i chcę. Po Switchu pierwszy raz tak robię. Niektórzy mogą/muszą wybierać i ich rozumiem.

Ale to nie znaczy, że ma mnie nie denerwować to co odwala Sony (plus to, że nie ma Halo na premierę XSX też mnie wkurza). Albo to, która będzie lepsze - jak dla mnie obie mają być dobre. 

 

Ale faktem jest, że polityka Sony w kontraście do MS jest nieprzejrzysta. Czy wyjdzie, że wsteczna będzie bezproblematyczna nie wiem. Może tak.

A i ja chcę się pozbyć PS4. Mam na nią tonę gier z backlogu, sporo w Plusie. Nie chcę nagle stwierdzić, że nie zadziała. Wolałbym wiedzieć wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem w ME konsole chyba w dzień premiery (opłacone w całości). Od razu napisałem czy jest szansa na premierę - odpowiedź z ME , że nie gwarantują dostępności na premierę może być duży poślizg itd itd. 

 

Wczoraj jak się znowu konsola u nich pojawiła od razu napisałem email, że co jest kurde skoro mi tu nie gwarantujecie dostępności na premierę, a robicie "dosprzedaż" to coś jest nie halo z Waszym poprzednim stanowiskiem -->  odpowiedź "Każde zamówienie w przedsprzedaży ma zarezerwowaną jedną sztukę konsoli. Realizacja nastąpi w kolejności przyjmowanych zamówień" - osobiście dla mnie to nadal brzmi tak jakby kompletnie nie mieli pojęcia ile tych ps5 dostaną... Trochę to zaczyna robić się mało zabawne 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Basior napisał:

Nie no bądźmy szczerzy - to zależy od sytuacji konkretnego gracza. To że komuś nie przeszkadza jak wygląda wsteczna - ok potrafię zrozumieć.

Dla niego nie jest istotna.

To, że cena gier skacze o 100 PLNów, no ok może to kogoś nie obchodzić za mocno. Może troszkę mu smutno, ale w sumie yolo.

 

Ale twierdzenie, że dla części graczy (małej? dużej?) to nie jest problem, powód do "nerw" to sorry, ale jakieś nieporozumienie. Jak ja nikomu nie bronię mieć gdzieś wsteczną tak nie chcę, żeby ktoś wmawiał mi że po co ja się wsteczną denerwuję.

Mam to rozbiegać?

 

Kupuję obie konsole + po 2 gry na start (plus Game&Watch :D). Bo mogę i chcę. Po Switchu pierwszy raz tak robię. Niektórzy mogą/muszą wybierać i ich rozumiem.

Ale to nie znaczy, że ma mnie nie denerwować to co odwala Sony (plus to, że nie ma Halo na premierę XSX też mnie wkurza). Albo to, która będzie lepsze - jak dla mnie obie mają być dobre. 

 

Ale faktem jest, że polityka Sony w kontraście do MS jest nieprzejrzysta. Czy wyjdzie, że wsteczna będzie bezproblematyczna nie wiem. Może tak.

A i ja chcę się pozbyć PS4. Mam na nią tonę gier z backlogu, sporo w Plusie. Nie chcę nagle stwierdzić, że nie zadziała. Wolałbym wiedzieć wcześniej.

To nie lepiej już doinwestować peceta? Całość wyniesie cię z 6k :)

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia wiem, że pracownicy sklepów otrzymują bardzo mało informacji o ilości sprzętu. Pracując jeszcze w podobnym miejscu na premierę PS4 jedyne informacje jakie przychodziły to takie, że ruszają zamówienia oraz, jakieś 3 tygodnie przed premierą, dotarła wiadomość, że zamówienia zostaną zrealizowane tylko w przypadku, kiedy ktoś kupił ten preorder za 100 zł do któregoś tam dnia. Reszta miała być realizowana z opóźnieniem dwutygodniowym.

 

Dużo więcej danych mają osoby z centrali. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.